Szkolenia

własny szablon wordpress rwd przyjazny wyszukiwarkom Własny szablon WordPress w RWD to szkolenie wideo dla osób, które chcą zostać samoukami w tworzeniu szablonów WordPress wykonanych w technologii Responsive Web Design. Zobacz jak stworzyć krok po kroku szablon począwszy od HTML5 i CSS3, aż po implementację metod i funkcji charakterystycznych dla WordPress. Odbierz szkolenie.

kurs jak zrobić bloga WordPress Jak zrobić bloga? Szkolenie wideo dla wszystkich osób poszukujących pomysłu na blogowy biznes. Poznaj niezbędne narzędzia od środka i zobacz jak założyć bloga WordPress na własnej domenie i serwerze. Wykonaj poprawne ustawienia i wzorowo rozpocznij blogowanie z pomysłem budowania dochodu w internecie. Odbierz szkolenie.

kurs skuteczne techniki SEO - zbuduj wartościowy ruch na stronie Skuteczne techniki SEO – Zbuduj wartościowy ruch na stronie Szkolenie wideo dla osób pragnących zgłębić podstawowe techniki SEO, sposoby pozyskiwania linków i budowanie ruchu z wykorzystaniem Social Media. Zobaczysz w czasie rzeczywistym jak optymalizować i pozycjonować treści na świeżo założonym blogu WordPress. Odbierz szkolenie.

kurs Camtasia Studio 8 - nagrywanie wideo Nagrywanie wideo w Camtasia Studio 8 – poznaj program do robienia profesjonalnych filmów. Zobacz jak w praktyce działa program do nagrywania pulpitu, prezentacji multimedialnych i obróbki dźwięku. Na szkoleniu nauczysz się tworzyć filmy z potencjałem do zarabiania na YouTube i własnej stronie www. Kurs w formie materiałów wideo. Odbierz szkolenie.

kurs YouTube - Zarabiający YouTuber Zarabiający YouTuber – to kurs wideo pokazujący jak od zera skutecznie rozpocząć zarabianie na filmach z YouTube. Zobacz jak optymalizować i pozycjonować filmy, aby zdobywać tysiące kliknięć w reklamy Google AdSense i miliony wyświetleń wideo. Zbuduj własne imperium filmowe i zarabiaj pasywnie z serwisem YouTube. Odbierz szkolenie.

Moje narzędzie do płatności WordPress

wtyczka Fast Micro Pay do płatności online i SMS Premium

Wtyczka Fast Micro Pay
Wtyczka do WordPress dla blogerów posiadających autorskie produkty na sprzedaż. Plugin obsługuje płatności online i SMS Premium z wykorzystaniem serwisu Dotpay. Pobierz wtyczkę za darmo, wygeneruj darmową 3 dniową licencję i przetestuj na własnym blogu z możliwością zakupu pełnej licencji.
Pobierz wtyczkę.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *