Kurs wideo – jak zbudować bloga?

jak zbudować bloga kurs

Witaj na szkoleniu wideo pod tytułem: Jak zrobić bloga? W trakcie tego szkolenia zobaczysz jak stworzyć bloga, który ma potencjał do zbudowania dochodu pasywnego w nieodległej przyszłości. Pamiętaj, że nie od razu Kraków zbudowano 🙂 Zarabiający blog, to przede wszystkim dyscyplina dla cierpliwych i wytrwałych ludzi. Własny blog w ujęciu biznesowym ma swoje zalety i wady. Największą zaletą w blogowaniu są niskie koszty na start Twojego biznesu internetowego. Inwestycja w zrobienie profesjonalnego bloga wynosi około 100 zł, a możliwości zarobkowe w przyszłości są praktycznie nieograniczone.

Jeżeli nie wierzysz, zobacz blog Michała Szafrańskiego: http://jakoszczedzacpieniadze.pl. Zbudowanie bloga wymaga zaledwie kilku minut, natomiast stworzenie zarabiającego bloga wymaga kilka, kilkanaście miesięcy..

Zbudowanie zarabiającego bloga wymaga czasu z kilku głównych powodów:

  • Musisz znaleźć dochodową tematykę na bloga, a więc nie wszystkie nisze blogowe pozwolą wypracować atrakcyjne zarobki. Na szczęście istnieją odpowiednie narzędzia, które potrafią to zweryfikować. Więcej o tematyce bloga dowiesz się w trakcie tego szkolenia.
  • Musisz zbudować ruch. Do zbudowania ruchu niezbędna jest wartościowa treść na blogu, wiedza z optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Jak zapewne wiesz Google to potęga i główne źródło ruchu. Wartościowy ruch na blogu nie zbudujesz w kilkanaście dni. W zależności od tematyki bloga i konkurencji proces zdobywania ruchu z wyszukiwarki może się przeciągnąć do kilku, kilkunastu miesięcy. W niektórych tematykach z bardzo wysoką konkurencją zbudowanie i spieniężenie ruchu zajmuje kilka lat. Jak zapewne wiesz tam, gdzie jest wysoka konkurencja, tam też można zarobić najwięcej. Jeżeli nie słyszałeś o pojęciu SEO, to po tym szkoleniu zapraszam Cię na kolejny kurs wideo: „Skuteczne techniki SEO – zbuduj wartościowy ruch na stronie”.
  • Musisz poznać sposoby zarabiania na blogach. Powiem Ci, że w internecie jest cała masa sposobów zarabiania na blogach. Począwszy od reklam Google AdSense, Programów Partnerskich, wpisów sponsorowanych – kończąc na autorskich poradnikach i szkoleniach.

Moim marzeniem w 2012 roku było zbudowanie matematycznego bloga – MatFiz24.pl i w końcu się udało. Marzyłem także o tym, aby spróbować swoich sił w internecie i zarabiać z działalności na własnym blogu po godzinach pracy na etacie. Popełniłem wiele błędów i straciłem wiele cennego czasu, zanim stworzyłem bloga z prawdziwego zdarzenia.

Najważniejsze jest, aby zrobić pierwszy ważny krok do przodu i zainstalować bloga.

Po zakończeniu tego szkolenia wideo będziesz o kilka miesięcy przede mną, bo straciłem wiele czasu zanim dokładniej poznałem platformę WordPress.

Ty masz wszystko podane na tacy w jednej pigułce, dlatego zapinaj pasy w swoim fotelu – znajdziesz tutaj wszystko co niezbędne do zbudowania profesjonalnego bloga 🙂 Startujemy jeszcze dziś!

Dostęp do treści premium

Jak założyć bloga WordPress. Cena 37 PLN. Przelew Dotpay. Dostęp na 365 dni. Podaj swój adres email, aby zakupić dostęp do poradnika.

/
Kup teraz
Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu PracaBezSzefa.pl.
pozycjonowanie stron w projekt marketing

2 komentarze - Kurs wideo – jak zbudować bloga?

  1. weronika pisze:

    Dzięki za rady 🙂 Na pewno się przydadzą

  2. Katarzyna pisze:

    Bardzo dużo przydatnej wiedzy, jednak mam pytanie. Szukanie słów kluczowych i narzędzie Google Keyword Planner już nie działa tak, jak w tutorialu. Strona od razu otwiera podstronę dotyczącą kampanii reklamowej. W jaki sposób obecnie skorzystać z tego narzędzia i czy w ogóle jest taka możliwość? Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger