Jak od zera rozpocząć
zarabianie na YouTube, generować miliony wyświetleń filmów
i systematycznie zarabiać

kurs zarabiania na YouTube z reklam Google AdSenseZarabiający YouTuber – to kurs wideo pokazujący jak od zera rozpocząć zarabianie na filmach z YouTube.

Do pełni szczęścia musisz wiedzieć jak optymalizować i pozycjonować filmy, aby zdobywać miliony wyświetleń wideo i tysiące kliknięć w reklamy Google AdSense.

Zbuduj własne imperium filmowe i wykorzystaj autorskie nagrania do budowania dochodu pasywnego.

Odkryj narzędzia, które wzniosą Cię na wyższy poziom. Podłącz reklamy Google AdSense do filmów i zacznij systematycznie zarabiać.

Inspiracja do działania

Marek DudaW kursie zainspiruję Cię moimi własnymi zarobkami z YouTube. Nic tak nie motywuje do działania jak prawdziwa historia regularnie zarabiającego YouTubera. Aktualnie mój kanał przekroczył 10 tysięcy subskrybentów i 4 miliony wyświetleń wideo w serwisie YT. Czy wiesz, ile zarabiają YouTuberzy z milionami wyświetleń swoich filmów?

Dlaczego nie zarabiasz na YouTube?

 • Myślisz, że trzeba być wybitną osobistością i cieszyć się ogromną popularnością
 • Wypalasz się myśląc, że z kilku klipów wideo zarobisz fortunę
 • Nie wiesz jak optymalizować kanał YouTube i pierwszy raz w życiu słyszysz pojęcie optymalizacja
 • Nie masz zielonego pojęcia jak optymalizować i pozycjonować filmy, aby zajęły pierwsze miejsca w wyszukiwarce Google / YouTube
 • Tworzysz amatorskie wideo, których nikt nie obejrzy od początku do końca
 • Nie znasz narzędzi marketingowych do promowania swoich filmów
 • Nie wiesz jak włączyć reklamy na YouTube i połączyć YouTube z programem Google AdSense
 • Ciągle uważasz, że z YouTube nie da się wyżyć

Teraz Ty zacznij nagrywać filmy, a ja Ci pokażę jak na nich efektywnie zarabiać?

Sens działania YouTube jest prosty: nagrywaj autorskie filmy, stwórz profesjonalny kanał YT, zdobywaj miliony wyświetleń wideo i zarabiaj z reklam.

linki z kanału YouTube

W praktyce stworzenie filmu generującego milion wyświetleń jest dla większości YouTuberów nieosiągalne, dlatego dam Ci do ręki tajną broń dzięki której Twoje nagrania wideo rozpoczną walkę o pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google i YouTube.

Już teraz masz niepowtarzalną okazję zbudować prawdziwą bazę tematycznych filmów generujących setki pozytywnych komentarzy, tysiące subskrybentów i miliony wyświetleń wideo w serwisie YouTube.

Efekt? Comiesięczne, systematyczne i atrakcyjne zarobki z reklam YouTube.

Nie będę Ci obiecywał złotych gór, bo w krótkim czasie jest to praktycznie niemożliwe. Chyba, że nagrasz „Psa Pająka” jak Sylwester Wardęga.

Zaczniesz zarabiać na YouTube pod jednym warunkiem – wykażesz się systematyczną pracą. Bez regularnej pracy czytanie dalszej oferty jest dla Ciebie stratą czasu.

Zbuduj tematyczny kanał YouTube i nagrywaj filmy pod frazy kluczowe wyszukiwane przez ludzi

Daję Ci klucze otwierające drogę do zarabiania na YouTube. Zobaczysz, dlaczego warto nagrywać wartościowe filmy pod frazy kluczowe wyszukiwane przez ludzi.

Z czasem zbudujesz potężną bazę subskrybentów i lawinowo rosnące wyświetlenia Twoich filmów, co przełoży się także na wyższe zarobki z reklam Google AdSense na YouTube.

Fragment zarobków z reklam Google AdSense – Październik 2015 roku.

fragment zarobków google adsense - październik 2015

Zarobki z reklam Google AdSense emitowanych przy Twoich filmach na YouTube to dopiero początek. Cała przygoda z zarabianiem rozpoczyna się wtedy, gdy dobrze rozkręcisz swój kanał YT.

Otwierają się przed Tobą nowe możliwości, nowe kontakty i sposoby spieniężania nagranych filmów.

W trakcie szkolenia zobaczysz także, w jaki sposób wykorzystać wideo do zarabiania innych platformach.

Czego nauczysz się na tym szkoleniu?

 • Przede wszystkim nauczysz się zarabiać na swoich filmach z reklam na YouTube. Pokażę Ci wszystkie narzędzia marketingowe, które wykorzystuję i dzięki nim rozwijam mój kanał YouTube
 • Poznasz dokładnie najważniejsze funkcje dostępne w panelu YouTube
 • Nauczysz się tworzyć profesjonalny i zoptymalizowany kanał na YouTube połączony ze stroną internetową i mediami społecznościowymi
 • Poznasz nowoczesny program do robienia profesjonalnych filmów
 • Zobaczysz wszystkie sztuczki, dzięki którym Twoje wideo skutecznie zawalczy o pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google i YouTube
 • Zobaczysz idealne miejscówki do promocji filmów z YouTube
 • Pokażę Ci krok po kroku jak włączyć generowanie przychodu z reklam na YouTube
 • Nauczę Cię założyć konto Google AdSense, gdzie będziesz monitorował zarobki z YouTube
 • Pokażę Ci jak zainstalować reklamy na własnej stronie www, jeżeli takową posiadasz
 • Dowiesz się jak skutecznie zarabiać na autorskich filmach nie tylko w serwisie YouTube

JAK ZARABIAĆ NA YOUTUBE LUB ZWROT PIENIĘDZY

Blue Shield Icon Satisfaction Icon BadgeJestem przekonany do wartości tego kursu wideo, dlatego otrzymujesz 30 dniową gwarancję pozbawioną ryzyka. Wszystkie filmy szkoleniowe zawierają wartość techniczną i omówione są bez żadnych skoków myślowych.

Jeśli tylko stwierdzisz, że kurs „Zarabiający YouTuber” nie jest dla Ciebie wystarczy jeden email do mnie. Jednym przelewem bankowym zwracam Ci wszystkie pieniądze.

Z moich porad i wskazówek korzystają czytelnicy bloga PracaBezSzefa.pl. W związku z dużym zainteresowaniem tematyką zarabiania na YouTube postanowiłem nagrać autorskie filmy instruktażowe, które rozwieją Twoje wątpliwości jak poprawnie uruchomić swój biznes na YouTube.

Właśnie się dowiedziałeś, co zawiera szkolenie i jakie odniesiesz korzyści. Masz też moją gwarancję, że jeśli kurs nie spełni Twoich oczekiwań zwrócę Ci koszt całego szkolenia. Decyzja należy do Ciebie.

Cena kursu wynosi 47 zł.

[FMP ID=3757]