Obudź się i zacznij zarabiać pieniądze, nagrywając profesjonalne filmy wideo
w Camtasia Studio 8

kurs tworzenia filmów w camtasia studio 8Większość ludzi twierdzi, że nie nadaje się do nagrywania filmów.

Szkoda, bo znaczna część tych osób nie ma zielonego pojęcia, jakie kwoty można zarabiać za stworzenie i opublikowanie jednego dobrze nakręconego filmu na YouTube, który ma włączone generowanie przychodu z reklam.

Prawdziwą moc marketingową i sprzedażową dają filmy publikowane na własnym blogu.

Na blogu możesz tworzyć autorskie kursy wideo, podłączyć płatności online i zarabiać pasywnie w niektórych branżach nawet do końca życia. Tak właśnie zarabiam między innymi na moich stronach internetowych z wykorzystaniem autorskich filmów instruktażowych. Poniżej przedstawiam screen w którym sprzedaję przykładowy kurs wideo – Jak zrobić bloga?

zablokowany kurs gotowy do sprzedaży

Jednak wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze? Kręcisz jedno wideo. Publikujesz ten film na YouTube i własnej stronie internetowej. Ten film jest dla Ciebie pierwszym krokiem ku wolności finansowej.

Wiesz dlaczego? Ten film pracuje na Twój zysk każdego dnia o każdej porze.

Tworząc sieć wartościowych filmów gromadzisz wokół siebie społeczność osób zainteresowanych Twoją wiedzą, działalnością, usługami. Promujesz i reklamujesz to co najlepsze, wykonując jednorazową pracę, która może przynieść zyski na długie lata.

Tak się jednak NIE stanie, jeżeli będziesz kręcił amatorskie filmy, ze słabą jakością dźwięku i obrazu.

Masz dwa wyjścia:

  1. Idziesz na skróty i nagrywasz filmy przy pomocy darmowych programów do nagrywania dźwięku.
  2. Kupujesz profesjonalny program do nagrywania i obróbki dźwięku + dobrej jakości mikrofon.

Ja wybrałem drugą opcję, a Ty?

Profesjonalny program do nagrywania materiałów wideo i dobrej jakości mikrofon otwierają Ci drogę do zarabiającego imperium na YouTube, własnym blogu, czy programach partnerskich.

Wybrałem program Camtasia Studio 8 i wzniosłem się na wyższy poziom. Stworzyłem ponad tysiąc filmów, które jakością wideo i dźwięku przebiły konkurencję.

W ten sposób zacząłem zarabiać na YouTube, stworzyłem autorskie kursy wideo na blogu z podłączonymi płatnościami online i zbudowałem kontakty z innymi ludźmi. Ty też tak chcesz?

Dla osób, które chcą nagrywać filmy
– ale nie mogą zacząć

Nadal twierdzisz, że nie nadajesz się do nagrywania filmów? Nie wiesz od czego zacząć?

Przechodziłem taki sam etap, jak Ty. Możesz tracić swój czas i poszukiwać profesjonalnych programów do nagrywania ekranu pulpitu w sieci.

Jeżeli już znajdziesz interesujący program do nagrywania dźwięków, to musisz uporać się z dokumentacją, która w przypadku tych programów często napisana jest w języku angielskim.

Poznałem wiele programów do nagrywania filmów i daję Ci gotowe rozwiązanie wznoszące Cię na wyższy poziom – gotowy kurs tworzenia profesjonalnego wideo w Camtasia Studio 8 z trzydziestodniową darmową licencją do przetestowania.

Myślisz, że nagrywanie filmów wymaga za dużo pracy?

Zgodzę się z Tobą, ale nikt nie powiedział, że będzie lekko! Stworzenie jednego profesjonalnego wideo w Camtasia Studio 8 w zależności od długości nagrania zajmie Ci około 1-4h. Wycinka niechcianych dźwięków, dodanie efektów specjalnych zabiera czas. Ten czas pracy poświęcony na zbudowanie jednego wideo procentuje przez długie lata.

Korzyści tworzenia autorskich filmów instruktażowych już poznałeś. Ja uważam, że warto kręcić dobre wideo, bo takie jest najchętniej oglądane przez ludzi. W ten sposób budujesz markę i rozpoczynasz przygodę z internetowym zarabianiem.

Czy mam Ci pokazać fragmenty zarobków wygenerowanych tylko dzięki wideo, które nagrałem? Nie lubię się chwalić, ale muszę w jakiś sposób zmotywować Cię do nagrywania własnych filmów, które zaczną zarabiać na Ciebie od momentu ich publikacji w sieci.

Fragment zarobków z jednego kanału na YouTube.

zarobki przez reklamy z wideo na youtube

Fragment zarobków z jednego programu partnerskiego, gdzie do promocji wykorzystałem dwa filmy instruktażowe w Camtasia Studio.

zarobki wideomarketing w programach partnerskich

Fragment zarobków z Dotpay wygenerowany ze sprzedaży 3 autorskich kursów wideo sprzedanych na blogu.

fragment zarobków z dotpay wygenerowany ze sprzedaży 3 autorskich kursów wideo

Nagrywanie wideo to nie tylko pieniądze!

Nie blokuj wszystkich filmów za opłatą. Dawaj ludziom także darmową treść w profesjonalnych filmach. Zbuduj markę i rozpoznawalność w internecie.

Mój matematyczny kanał na YouTube liczy już blisko 10 000 subskrybentów i kilka milionów wyświetleń.

Wiem, że stać Cię na więcej, tylko musisz nauczyć się tworzyć wideo najwyższej jakości.

Jak uwolnić się od kompleksów niższości?

Ja sobie nie poradzę, jąkam się, stękam, nie będę wiedział co mam mówić… Tak myśli większość z nas na myśl o stworzeniu autorskiego filmu wideo.

Nagrywanie wideo po raz pierwszy to sytuacja obca dla każdego człowieka, dlatego trzeba się przełamać!

Zaufaj mi, nie jestem wielkim mówcą. Nie mam dobrej dykcji. Potrafię się jąkać. Po raz pierwszy, kiedy zacząłem mówić do mikrofonu i uruchomiłem nagrywanie ekranu pulpitu zwyczajnie śmiałem się sam do siebie.

Ciężko mi było wykrztusić pierwsze zdanie wypowiedziane do mikrofonu, a mimo wszystko moje filmy zbudowały na YouTube bazę blisko 10 tysięcy widzów i masę pozytywnych komentarzy do filmów, które motywują do pracy. Najlepszym motorem do pracy jest człowiek i jego dobre słowo.

budowanie marki w YouTube

Zanim powstało moje pierwsze nagranie wideo minęło wiele godzin, a z każdym kolejnym filmem było już tylko lepiej i szybciej. Po czterech latach po godzinach pracy na etacie nagrałem ponad 1600 filmów matematycznych, które opublikowałem na YouTube z włączoną opcją generowania przychodu.

Jak zapomnisz o kompleksach, to Camtasia Studio 8 zrobi za Ciebie
czarną robotę

Musisz tylko chcieć. Wszystkie niechciane dźwięki możesz usunąć przy pomocy Camtasia Studio 8.

Jeżeli na swoich filmach będziesz prezentował wartościowe treści z dobrej jakości obrazem i dźwiękiem, widzowie nie będą zwracać szczególnej uwagi na fakt, że masz nie najlepszą dykcję.

Sam oceń mój przykładowy film w programie Camtasia Studio

Jak zaczynając od zera zbudować wideo z pomocą Camtasia Studio?

Poznaj treść szkolenia i zbuduj taki film, którego jakość wychodzi poza zakres. Dopóki tego nie zobaczysz, nie zrozumiesz że ten program pozwala zrobić dosłownie wszystko.

Naszym zdaniem będziesz zachwycony, ponieważ Camtasia wzniesie Cię na wyższy poziom tworzenia profesjonalnych materiałów wideo.

Jak przebiega szkolenie?

W trakcie szkolenia pokażę Ci krok po kroku jak stworzyć profesjonalny materiał wideo w Camtasia Studio 8, który będzie miał potencjał do zarabiania na YouTube i własnej stronie internetowej.

Szkolenie składa się z dziewiętnastu lekcji: począwszy od zakupu programu, przez efekty specjalne aż do produkcji filmu.

Lekcja 1 – Zakup Camtasia Studio 8
Podczas nagrania dowiesz się, skąd najlepiej pobrać program Camtasia Studio 8. Zobaczysz krok po kroku zakup tego programu, wygenerowanie darmowej lub płatnej licencji.

Lekcja 2 – Instalacja programu
W filmie zobaczysz, jak przebiega instalacja środowiska Camtasia Studio 8. Dowiesz się co zrobić z kluczem licencyjnym?

Lekcja 3 – Pierwszy kontakt z Camtasia Studio 8
Lekcja zapoznawcza z programem do nagrywania pulpitu i obróbki dźwięku. Poznasz najważniejsze funkcje programu i poznasz cel ich utworzenia.

Lekcja 4 – Nagrywanie pierwszej prezentacji
W trakcie wideo zobaczysz jak nagrywam ekran pulpitu, wykorzystując program do prezentacji Power Point.

Lekcja 5 – Obróbka dźwięku i zastosowanie markerów
W tym nagraniu dowiesz się, jak usunąć niechciane dźwięki (chrząknięcia, zająknięcia, wielokrotne powtórzenia) z nagranego projektu wideo. Dowiesz się, do czego służą markery podczas obróbki dźwięków.

Lekcja 6 – Ścieżka muzyczna i manipulacja dźwięku
W tej lekcji zobaczysz jak dodać do materiału wideo ścieżkę muzyczną z dźwiękiem. Poznasz najważniejsze funkcje dźwięku w Camtasia Studio 8: zwiększenie mocy dźwięku, zmniejszenie mocy dźwięku, audio pointy, fade in, fade out, silence.

Lekcja 7 – Dodawanie efektów specjalnych w materiale wideo
Dzięki temu nagraniu dowiesz się, jak tworzyć profesjonalne efekty specjalne zwiększające jakość wideo. Zobaczysz jak dodawać strzałki, banerki, przyciski klawiaturowe, ramki, zoom i inne elementy zwiększające atrakcyjność filmu.

Lekcja 8 – Zoom w praktyce
Lekcja praktyczna omawiająca pojęcie zoomu, czyli przybliżenia lub oddalenia w filmie. Dowiesz się, w jaki sposób uruchomić zoom w prezentacji wideo.

Lekcja 9 – Dodawanie elementów do biblioteki mediów
W tym filmie dowiesz się jak wykorzystać bibliotekę mediów i przyspieszyć czas tworzenia wideo.

Lekcja 10 – Opcje przejścia między filmami
W trakcie tego materiału szkoleniowego dowiesz się, jak dołączyć do filmu kolejne wideo i zrobić pomiędzy nimi profesjonalne przejście. Zobaczysz i przetestujesz opcje przejścia między dwoma filmami w Camtasia Studio 8.

Lekcja 11 – Zapis projektu
Lekcja praktyczna pokazująca zapis projektu wideo z odpowiednim rozszerzeniem.

Lekcja 12 – Efekty kursora
Podczas lekcji nauczysz się tworzyć profesjonalne efekty kursora w trakcie prezentacji wideo.

Lekcja 13 – Nagrywanie dodatkowego dźwięku
W tym filmie zobaczysz, w jaki sposób dograć fragment krótkiego pliku dźwiękowego do istniejącego nagrania wideo.

Lekcja 14 – Tworzenie intro
W filmie dowiesz się, jak zrobić krótki wstęp przed filmem właściwym.

Lekcja 15 – Napisy do filmu
Dzięki temu nagraniu szkoleniowemu nauczysz się tworzyć napisy do filmów, które są szczególnie istotne dla obcokrajowców i osób niesłyszących. 

Lekcja 16 – Animacje
Lekcja pokazowa, jak tworzyć profesjonalne animacje w trakcie nagrania wideo.

Lekcja 17 – Konwertowanie pliku
Film instruktażowy, jak przebiega konwertowanie materiału z plikiem wideo do rozszerzenia MP4 w HD.

Lekcja 18 – Inne opcje produkcji filmów
Lekcja, w której zobaczysz inne możliwości produkowania wideo.

Lekcja 19 – Własne opcje konwertowania wideo
W trakcie tego materiału szkoleniowego zobaczysz, jak tworzyć własne opcje konwertowania wideo w Camtasia Studio 8.

Właśnie się dowiedziałeś, co zawiera szkolenie i jakie odniesiesz korzyści. Masz też moją gwarancję, że jeśli szkolenie nie spełni Twoich oczekiwań zwrócę Ci koszt całego szkolenia. Decyzja należy do Ciebie. Cena kursu wynosi 47 zł.

Nagrywanie wideo w Camtasia Studio 8

Dostęp na 365 dni
47.00 PLN
Sposób zapłaty: Przelew Dotpay

[FMP ID=2916]