Skuteczne techniki SEO
„Zbuduj wartościowy ruch
na stronie śpiąc spokojnie
w trakcie aktualizowania algorytmów Google”

Marek DudaZbudowałeś już własnego bloga? Kolejnym problemem w trakcie budowania własnego biznesu jest pozyskiwanie wartościowego ruchu, który będzie miał przełożenie na zyski. Straciłem blisko 3 lata, zanim dokładniej poznałem mechanizmy wyszukiwarki Google. Dzisiaj pokażę Ci najlepsze sposoby na pozyskiwanie ruchu z wyszukiwarki Google i innych źródeł płynących w internecie. Marek Duda

Po co Ci ruch na blogu?

Nie chodzi tylko o pieniądze i sprzedaż własnych usług, produktów, czy szkoleń. Wysoki ruch na blogu owocuje nowymi kontaktami z ludźmi powiązanymi z branżą. Budując nowe relacje z ludźmi stale się rozwijasz, a poziom Twojej wiedzy systematycznie wzrasta.

praca i zarabianie przez internet

Później jest już tylko z górki, ponieważ zdobytą wiedzę możesz spieniężyć na wiele sposobów. W trakcie szkolenia pokażę Ci jak wdrażam strategię pozycjonowania na świeżo utworzonej stronie internetowej.

Ile tracisz bez skutecznego SEO?

Każdego dnia w zależności od wielkości strony internetowej i konkurencji tracisz tysiące użytkowników i setki potencjalnych kupujących. Teraz chciałbym pokazać Ci przykład mojego pierwszego biznesu internetowego z niską konkurencją, gdzie przez pierwsze dwa lata blogowania nie miałem zielonego pojęcia o optymalizacji i pozycjonowaniu bloga.

jak zwiększyłem ruch na blogu - MatFiz24.pl

Od 2012 roku do 2014 roku mój pierwszy biznes online kręcił się na poziomie około 400 sesji dziennie. Po wdrożeniu technik SEO, które prezentuję w trakcie szkolenia ruch na mojej stronie internetowej w przeciągu 9 miesięcy wzrósł do 5 000 sesji dziennie. Jest to wzrost o ponad 1000%. Chciałbyś mieć takie wzrosty w swoim biznesie internetowym i pozyskiwać lawinowo potencjalnych Klientów?

Pamiętaj, że budowanie ruchu na blogu wymaga czasu, analizy fraz kluczowych i klucza do wysokich pozycji w Google! Mając wiedzę z optymalizacji i pozycjonowania możesz wyznaczyć strategię budowania ruchu na blogu w określonym czasie.

Analizuj ruch i monitoruj bloga
z Google Analytics

Podłącz narzędzie Google Analytics i poznaj jego najważniejsze sekrety. Bez regularnej i dokładnej analizy danych tracisz kontrolę nad blogiem.

W trakcie szkolenia zobaczysz krok po kroku jak zainstalować narzędzie Google Analytics bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek na blogu WordPress.

skąd pozyskać ruch na stronę - google analytics

Otrzymasz specjalny dostęp do statystyk mojego bloga. Wytłumaczę Ci najważniejsze słupki i wykresy wyświetlane w narzędziu. Pokażę Ci jak szybko zdobyć umiejętność czytania danych i analitycznego myślenia.

Kluczowe narzędzie SEO!

Czy wiesz o istnieniu arcyważnego narzędzia Google, które poprowadzi Cię za rękę do pewnych efektów pozycjonowania?

W tym narzędziu znajdziesz dane do analizy i optymalizacji strony internetowej, a także:

  • Wiadomości od Google, np: narzędzie poinformuje Cię, że Twój serwis został ukarany za czysty SPAM
  • Wykaz linków prowadzących do Twojej witryny wraz z dokładną lokalizacją linka przychodzącego
  • Wykaz wyświetleń, kliknięć, CPC i pozycji 999 fraz kluczowych na które Twój serwis jest widoczny w wyszukiwarce Google
  • Wykaz niedziałających adresów URL zwracających błąd 404
  • Opcje błyskawicznej indeksacji świeżych treści na stronie

Najważniejsze, że wszystkie dane są regularnie aktualizowane przez Google. Dzięki temu masz pewne i sprawdzone informacje, które pozwalają obrać kierunek optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej. Przemyślana strategia budowania ruchu na stronie to 50% sukcesu.

google search console analiza danych

W trakcie szkolenia pokażę Ci jak zainstalować to narzędzie oraz omówię najważniejsze funkcje udostępnione w panelu.

Wyłuskaj najlepsze frazy i wybierz najlepsze kąski do pozycjonowania

Możesz pisać wartościowe wpisy, ale czy myślałeś o tym, że istnieją narzędzia potrafiące wskazać najbardziej wyszukiwane frazy kluczowe przez ludzi? Co więcej.. Narzędzia pokazują Ci palcem średnią miesięczną liczbę wyszukań frazy kluczowej, konkurencję, a nawet stawkę za kliknięcie w reklamę.

Masz niepowtarzalną okazję nauczyć się analizować słowa kluczowe wpisywane przez ludzi w wyszukiwarce Google. Musisz widzieć, że niektórych fraz nie uda Ci się wypozycjonować do TOP 10 wyników wyszukiwania Google, dlatego bardzo ważna jest analiza konkurencji. Analiza fraz kluczowych wyznacza jasno sprecyzowany cel pozycjonowania.

Dam Ci do ręki tajną broń, dzięki której dobierzesz odpowiedni arsenał fraz kluczowych do pozycjonowania.

Czy wiesz,  że jedna zła decyzja wyboru fraz kluczowych może doprowadzić do bankructwa biznesu internetowego? Wystarczy, że dobierzesz złe frazy i wydasz fortunę na pozycjonowanie.

Jaki będzie Twój zysk? Jaki będzie Twój ruch? Nędzny i w przybliżeniu równy 0!

Narzędzie, które poznasz jest wstępem do strategii pozycjonowania. Musisz znaleźć takie frazy kluczowe, które generują wartościowych ruch, czyli dochodowy.

Mam już frazy, a co dalej?

Dalej jest już realizacja strategii SEO.

pojęcia SEO

Poznaj sekrety optymalizacji

Optymalizując stronę główną i wszystkie podstrony serwisu walczysz o najwyższe pozycje w wyszukiwarce Google. Pokażę Ci jak w praktyce przebiega pełna optymalizacja strony głównej i wpisu content marketingowego z wykorzystaniem przydatnej i darmowej wtyczki WordPress.

Poznasz tajną broń dzięki której będziesz miał 100% pewność, że wykonałeś dobrą lub złą optymalizację bloga. W SEO nie ma kompromisów, dlatego tak ważna jest wiedza na temat wzorowej optymalizacji.

Już samą optymalizacją w tematykach niszowych możesz skutecznie walczyć o TOP10 w wyszukiwarce Google.

Skuteczne Social Media w gąszczu informacji

Ruch z mediów społecznościowych potrafi działać cuda i przynosić na tacy krocie potencjalnych Klientów. Jest jedno ALE… Musisz to robić z pomysłem.

Spamując profile w mediach społecznościowych nie zyskasz zbyt wielu odbiorców. Na ludzi zwykłe posty w Social Media już nie działają tak dobrze. Określam to pojęciem ślepoty społecznościowej.

Jeżeli podejdziesz taktycznie do budowania ruchu w mediach społecznościowych możesz uzyskać masowe wejścia na Twojego bloga, uzyskując tak zwany efekt wirusowy.

Poniżej zamieszczam przykładowe reakcje Twojej konkurencji na styl, w jaki zaczniesz promocję w Social Media.

efekt wirusowy

Pokażę Ci jak założyć i zoptymalizować konto:

  • Fanpage na Facebook
  • Profil Google+
  • Kanał YouTube
  • Twitter

Zobaczysz dwa cudowne i darmowe triki, dzięki którym z dużym prawdopodobieństwem uzyskasz setki polubień Twojego fanpage na Facebooku. Dopóki tego nie zobaczysz, nie zrozumiesz.

Moim zdaniem będziesz zachwycony, ponieważ na polskich blogach nie znalazłem tak oryginalnego sposobu promocji treści w Social Media.

Pozyskiwanie linków, a content marketing

Aktualnie linki wciąż mają decydujące znaczenie w procesie pozycjonowania fraz kluczowych w wynikach wyszukiwania. Zobaczysz kilka cennych miejscówek na pozyskanie mocnego linka prowadzącego do Twojego bloga.

jak zwiększyć ruch na blogu

Nie szalej z linkowaniem strony internetowej, jeżeli masz świeżego bloga. Skup się na prawdziwym content marketingu, a ludzie sami zaczną linkować Twoją stronę www. Ten proces wymaga więcej pracy i jest najbardziej bezpieczny w dobie regularnie aktualizowanych algorytmów Google.

Pozycjonowanie wymaga czasu

Budowanie własnego biznesu wymaga czasu. Identycznie jest z procesem pozycjonowania! Musisz być cierpliwy i krok po kroku przerobić wszystkie filmy wideo. Mam dla Ciebie dobrą radę: dobrych zmian nie odkładaj na później.

proces pozycjonowania wymaga czasu

Jestem przekonany, że dawka wiedzy przekazana w trakcie tego szkolenia wzniesie Cię na wyższy poziom. Zbudujesz wartościowy ruch, który prawdopodobnie przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. I wiesz co?

Daję Ci 100% gwarancję satysfakcji

Blue Shield Icon Satisfaction Icon Badge

Wierzę, że to co robię jest wartościowe. Jestem przekonany do jakości tej wiedzy, ponieważ techniki budowania ruchu omawiane w trakcie szkolenia działają do dziś. Mimo wszystko otrzymujesz gwarancję pozbawioną ryzyka. Wszystkie filmy szkoleniowe omówione są bez żadnych skoków myślowych. Jeśli tylko stwierdzisz, że kurs „Skuteczne techniki SEO – Zbuduj wartościowy ruch na stronie” nie jest dla Ciebie wystarczy jeden email do mnie i zwracam Ci wszystkie pieniądze.

Właśnie się dowiedziałeś, co zawiera szkolenie i jakie odniesiesz korzyści. Cena szkolenia wynosi 97 zł.

[FMP ID=3294]