Jak uruchomić płatny webinar ClickMeeting przez Przelewy24, WordPressa i wtyczkę Fast Micro Pay? [PORADNIK]

webinar

Na blogu znajdują się już poradniki, w jaki sposób uruchomić płatny webinar ClickMeeting przez Dotpay, PayU czy TPay. Czas zaprezentować kolejny system płatności Przelewy24. W tym celu nagrałem wideo poradnik, który zawiera proste instrukcje. Płatności na WordPressie obsługuje wtyczka Fast Micro Pay w najnowszej wersji 1.8.5.

Jak działa płatny webinar na platformie ClickMeeting?

Potencjalnych uczestników webinarowych kierujesz na wpis promujący webinar, gdzie można dokonać szybkich płatności online za dostęp do pokoju webinarowego. Kupujący dokonuje płatności na WordPressie z wykorzystaniem operatora Przelewy24 i wtyczki Fast Micro Pay.

Rejestracja konta w Przelewy24.pl

Załóż konto w Przelewy24:

logo przelewy24

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie Przelewy24.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w Przelewy24 z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności Przelewy24 może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Proces obsługi płatności odbywa się automatycznie. Po wykonaniu opłaty plugin udostępnia kupującemu link do pokoju webinarowego oraz token będący hasłem dostępu do webinaru. Dane z potwierdzeniem zostają także wysłane na adres email osoby kupującej.

Jak wdrożyć płatny webinar ClickMeeting przez WordPressa i Przelewy24?

Zobacz wideo poradnik.

Zaktualizowaną wtyczkę Fast Micro Pay możesz pobrać TUTAJ w odpowiednim formacie .ZIP.

Gdzie możesz kupić trwałą licencję Fast Micro Pay?


wtyczka Fast Micro Pay do płatności online i SMS Premium

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Jak uruchomić płatny webinar ClickMeeting przez Przelewy24, WordPressa i wtyczkę Fast Micro Pay? [PORADNIK]

  1. Janusz Kamiński pisze:

    Wasza wtyczka coraz lepsza. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger