Jak uruchomić płatny webinar ClickMeeting przez TPay, WordPressa i wtyczkę Fast Micro Pay? [PORADNIK]

płatny webinar przez tpay

W poprzednich poradnikach dowiedziałeś się, w jaki sposób uruchomić płatny webinar ClickMeeting przez Dotpay i PayU. Dzisiaj pokażę Ci jak wykonać wdrożenie przez system płatności internetowych TPay (dawniej Transferuj.pl). W tym celu nagrałem wideo poradnik, który zawiera proste instrukcje. Płatności na WordPressie obsługuje wtyczka Fast Micro Pay.

Jak działa płatny webinar na platformie ClickMeeting?

Potencjalnych Klientów kierujesz na wpis promujący webinar, gdzie można dokonać opłaty za dostęp do pokoju webinarowego. Kupujący dokonuje płatności na WordPressie z wykorzystaniem operatora TPay i wtyczki Fast Micro Pay.

Załóż konto w TPay

Rejestracja konta:

logo tpay

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie TPay. Skorzystaj z mojej zniżki.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w TPay z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności TPay może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Proces obsługi płatności odbywa się automatycznie. Po wykonaniu opłaty plugin udostępnia kupującemu link do pokoju webinarowego oraz token będący hasłem dostępu do webinaru. Dane z potwierdzeniem zostają także wysłane na adres email osoby kupującej.

Jak krok po kroku wdrożyć płatny webinar ClickMeeting przez WordPressa i TPay?

Zobacz wideo poradnik.

[youtube id=”M3CB-_8JHB0″]

Zaktualizowaną wtyczkę Fast Micro Pay możesz pobrać TUTAJ w odpowiednim formacie .ZIP.

Gdzie możesz kupić trwałą licencję Fast Micro Pay?


wtyczka Fast Micro Pay do płatności online i SMS Premium

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Jak uruchomić płatny webinar ClickMeeting przez TPay, WordPressa i wtyczkę Fast Micro Pay? [PORADNIK]

  1. Jan pisze:

    Widzę, że długi materiał wideo i sporo konfiguracji. Fajnie, że Fast Micro Pay to sprawnie automatyzuje i jej sposób działania jest na prawdę super!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *