Jak uruchomić płatny webinar ClickMeeting przez PayU, WordPressa i wtyczkę Fast Micro Pay? [PORADNIK]

płatny webinar

Chcesz zarabiać na prowadzeniu płatnych webinarów? Tradycyjne podejście do webinarów ma charakter edukacyjno-sprzedażowy. W trakcie trwania konferencji zostaje uruchamiany proces edukacyjny, natomiast pod koniec promowany jest płatny produkt. Wiele transakcji zostaje dokonanych po zakończeniu webinarów ze wsparciem działań email marketingowych.

Wtyczka Fast Micro Pay wprowadza zupełnie nowe podejście do prowadzenia seminariów, gdzie w pierwszej kolejności Internauta musi wykupić wstęp na webinar, aby uzyskać dostęp do edukacji. Ja już wiem, że takie podejście daje niesamowite efekty biznesowe i atrakcyjny przychód.

Funkcjonalność płatnych webinarów została wdrożona na życzenie Damiana z bloga MotywatorDietetyczny.pl. Dzisiaj chciałbym pokazać, jak wykonać wdrożenie na własnym WordPressie.

Jak to działa w praktyce?

Użytkownik na blogu WordPress wykonuje opłatę za dostęp do webinaru. Po zakończeniu transakcji wtyczka udostępnia kupującemu adres URL pokoju webinarowego z tokenem dostępu. Token jest zarazem hasłem dostępu do webinaru. Dostępy do logowania na webinar zostają wysłane na adres mailowy kupującego.

Jak krok po kroku wdrożyć płatny webinar przez WordPressa i PayU?

Płatności na WordPressie przez system PayU obsługuje wtyczka Fast Micro Pay.

Rejestracja konta PayU:

logo płatności payu

Kliknij tutaj i zarejestruj konto w systemie PayU.

Ważna informacja: Kliknięcie w link nic Ciebie nie kosztuje, ale mi może pomóc rozwijać wtyczkę Fast Micro Pay. Jeżeli zdecydujesz się założyć konto w PayU z powyższego linku, to zarobię na tym niewielką prowizję partnerską. Promuję systemy płatności, które okazały się dla mnie pomocne. Uważam, że system płatności PayU może się też przydać Tobie. Podejmij racjonalną decyzję. Prosiłbym, abyś nie wybierał bramki płatności co do której nie jesteś przekonany w 100%.

Zobacz wideo poradnik.

[youtube id=”LpZoZHPGY-Q”]

Zaktualizowaną wtyczkę Fast Micro Pay możesz pobrać TUTAJ w odpowiednim formacie .ZIP.

Gdzie możesz kupić trwałą licencję Fast Micro Pay?


wtyczka Fast Micro Pay do płatności online i SMS Premium

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *