Oklejanie witryn – skuteczne grafiki godne zainteresowania klientów

oklejanie witryn warszawa

Osoby szukające ekonomicznego, a zarazem efektywnego sposobu na wzrost rozpoznawalności biura, salonu usługowego lub sklepu biorą pod uwagę wiele możliwości. Odpowiednia promocja firmy w postaci oklejania witryn odgrywa bardzo istotną rolę. Jeśli będzie optymalnie dopasowana do charakteru działalności – wizerunek firmy wejdzie na wyższy poziom.

Jest to bardzo ważne, ponieważ klienci są wzrokowcami, dlatego zwracają uwagę na profesjonalizm w wykonaniu grafiki witryn. Warto dodać, że proces kształtowania opinii o firmie może przebiegać nieświadomie, dlatego tak ważne jest wywołanie pozytywnego pierwszego wrażenia. Dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi klientów jest profesjonalnie wykonana naklejka na szybie. Wzmocni ona przekaz reklamowy. Nie chodzi jednak o to, aby reklama była zbyt krzykliwa czy nachalna, ponieważ może wywołać efekt odwrotny od zamierzonego. Warto postawić na rozwiązanie w pełni optymalne.

Nowoczesna reklama zewnętrzna – oklejanie witryny

Konkurencja nie śpi. Dotarcie do konsumentów i zyskanie ich pozytywnej reakcji jest kluczem do zdobycia klienta, aby jednak do tego doszło istotne znaczenie ma pierwsze wrażenie i emocje jakie wywołuje reklama.

Identyfikacja wizualna firmy opracowana przez profesjonalistów pomoże wyróżnić się na tle konkurencji. Oznakowanie witryn okiennych to dobry sposób nawiązania komunikacji z potencjalnymi klientami. Podobną rolę pełnią tradycyjne banery i tablice reklamowe. Wykorzystanie folii zamienia banalną witrynę w przestrzenny przekaz reklamowy. Każdy element graficzny może mieć istotne znaczenie. Kompozycja taka powinna stanowić spójną grafikę i przemawiać do wyobraźni.

Oklejanie szyb i witryn to duże możliwości zastosowań zarówno w biznesie domowym jak i komercyjnym. Jeśli więc szukasz sposobu na wyróżniającą się reklamę, z pewnością projekt grafiki wykonany na folii OWV oraz na folii ploterowej są godne polecenia i zainteresowania.

Z kolei matowe folie szronione są przeznaczone dla osób, którym zależy na zyskaniu prywatności w swoim biurze lub cenią nowoczesną estetykę. Charakter niektórych firm wymaga użycia folii szronionej, aby klient mógł czuć, że znajduje się w miejscu, w którym szanuje się jego prywatność.

Niewielki koszt montażu oraz idealna odporność i trwałość reklamy naklejanej na szybie to bardzo dobry sposób na promocje firmy bez rujnowanie jej budżetu. Potencjał kryjący się w powierzchni okna jest znakomitym miejscem na reklamę.

AnyShape – oferta agencji reklamowej / producenta

Korzystanie z usług agencji reklamowej, która ma duże doświadczenie jest dobrym i opłacalnym rozwiązaniem. Skuteczna koncepcja reklamowa pomoże zwiększyć przychody i zwrócić uwagę klientów właśnie na naszą firmę. Wyklejenie witryny folią reklamową to skuteczny sposób na zyskanie uwagi. Zarówno zwolennicy klasyki i minimalizmu jak i pełnych polotu i koloru projektów znajdą projekt, który przypadnie do gustu im oraz grupie docelowej, do której chcą dotrzeć.

Agencja AnyShape to rozwijająca się marka, która świadczy usługi na terenie Warszawy i jej okolic. Zachowujemy pełen profesjonalizm zarówno na etapie wykonywania projektu, przygotowania technicznego, jak i montażu reklamy. Możemy pochwalić się wysoką jakością usług. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego projektu. Angażujemy się wykonanie usługi w sposób odpowiadający naszym klientom. Zdajemy sobie sprawę, że skuteczna reklama to coś więcej niż wizytówka przedsiębiorstwa. To gwarancja unikalności i wyróżniania się na tle konkurencji.

Pomożemy stworzyć ideę reklamową, która pozwoli efektywnie dotrzeć do klientów. Dobieramy materiały do realizacji projektu, zajmujemy się drukowaniem oraz montażem folii na twojej witrynie lub szybie okiennej – https://anyshape.pl/oferta/oklejanie-witryn/.

Używamy materiałów i urządzeń, które spełniają kryteria najwyższej jakości. Korzystanie ze sprawdzonych metod i technologicznych nowinek pozwala nam tworzyć szeroki asortyment. Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego dopasowujemy rodzaj folii do oczekiwań i wymagań. Okno może być zasłonięte w całości lub częściowo, a folia zamontowana wewnątrz lub na zewnątrz.
Na każdym etapie realizacji zamówienia dbamy o zadowolenie klienta.

Kluczowe informacje o produkcie i firmie są istotne z punktu widzenia konsumenta, dlatego zadbamy o optymalny wizerunek reklamy w oczach potencjalnych klientów. Walory estetyczne są istotne w wielu branżach, dlatego każdy właściciel lokalu czy salonu usługowego chce zapewnić swoim gościom i klientom atmosferę i klimat jakiego oczekują. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykonujemy usługi na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie znajdziesz oklejanie witryn:

  • w salonach usługowych
  • w restauracjach
  • w galeriach handlowych
  • w pomieszczeniach biurowych
  • w tradycyjnych sklepach
  • a także oklejanie szyb folią szronioną.

Cena usług jest ustalana według indywidualnych potrzeb oraz podanych przez naszego klienta parametrów określonej reklamy.

Co bierzemy pod uwagę przy wycenie:

  • Rozmiar powierzchni do oklejenia
  • Rodzaj materiałów
  • Odległość do miejsca docelowego
  • Wykonanie projektu graficznego i poziom jego skomplikowania, jeśli klient nie dostarczy własnego.

Rodzaje folii

Folia samoprzylepna zyskała wielką popularność, przede wszystkim dzięki niskich kosztach produkcji. Przy tym zapewnia świetny efekt oraz daje szeroki potencjał do rozmaitych zastosowań.

Wśród nich znajdują się…

Folia wycinana ploterowo

Ten rodzaj folii nie rodzi konieczności całościowego zaklejania szyby, bowiem wycina się z niej pojedyncze komponenty, na przykład litery, liczby czy znaki graficzne. Tło pozostaje odsłonięte. Folia ploterowa jest odporna na warunki pogodowe. Nie utraci swojej estetyki pomimo upływu lat. Jest dobra do oklejania drzwi i okien, pojazdów, banerów reklamowych, a nawet mebli. Można ją naklejać również od wewnątrz.

Folia One Way Vision (OWV)

Folia ta ma perforowaną strukturę, wyglądającą na drobną siatkę. Pozwala na naniesienie dowolnego przekazu. Nadrukowana grafika widoczna jest tylko z zewnątrz, więc nie widać wnętrza lokalu z ulicy. Natomiast siedząc w środku widzimy tylko czarną siateczka. Jest często wykorzystywana do oklejania samochodów służbowych, pojazdów komunikacji miejskiej czy witryn sklepowych. Pomieszczenie nie jest nadmiernie zaciemnione dzięki perforacjom, przez które przechodzi światło słoneczne. Folia OWV może szybko ulec zużyciu i wymaga montażu zewnętrznego.

Folia drukowana pełna

Możemy ją mieć w wersji matowej lub błyszczącej. Daje możliwość wydrukowania dowolnych treści. Projekt graficzny będzie odwzorowany idealnie. Będzie sprawdzonym rozwiązaniem w przypadku skomplikowanych elementów graficznych czy drukowania fotografii. Jest odporna na warunki atmosferyczne i ogranicza wgląd do wnętrza lokalu. Zmniejsza jednak dopływ światła. Folii tej nie nakleimy od wewnątrz.

Folia mrożona lub folia szroniona

To ta sama nazwa jednego produktu. Nie zaciemnia pomieszczenia, a ogranicza wgląd do jego wnętrza. Jest bardzo estetyczna i nadaje szybie elegancki wygląd. Szczególnie dobrze sprawdza się w gabinetach lekarskich, w salonach kosmetycznych, w biurach, a także w mieszkaniach prywatnych, tam gdzie potrzebna jest prywatność czyli najczęściej w łazienkach. Można nakleić ją od wewnątrz.

Pytania i odpowiedzi

Jak dokonać pomiaru szyby?

Najważniejszy jest wymiar od uszczelki do uszczelki szyby. To najdokładniejszy pomiar. Folia, którą dostarczamy na miejsce jest zawsze nieco większa i będzie przycięta na miejscu.

Czy muszę robić samodzielnie projekt graficzny?

W przypadku dostarczenia gotowego projektu, realizacja przebiega szybciej. Oferujemy jednak klientom, którzy nie mają własnego pomysłu stworzenie grafiki od podstaw lub z wybranych przez klienta elementów.

Ile kosztuje projekt graficzny folii reklamowej?

Staramy się wyceniać projekty indywidualnie w zależności od powierzchni szyby i poziomu skomplikowania, jednak zazwyczaj koszt wykonania projektu waha się w granicach od 50 zł do 300 zł netto.

W jaki sposób przygotować szybę do oklejenia?

Przede wszystkim dobrze ją wymierzyć. Resztą zajmujemy się sami.

Czy mogę normalnie myć szyby?

Oczywiście, że tak! Lepiej jednak unikać mocnego tarcia oklejonych powierzchni, dzięki temu folia będzie miała większą trwałość.

Czy usunięcie folii jest wliczone w cenę oklejenia witryny?

Zerwanie folii to osobna usługa, a cena jej usunięcia zależy od powierzchni witryny i rodzaju użytego materiału.

Czy muszę zatrudnić specjalistów, aby usunąć folię?

Nie jest to konieczne, można ją zerwać samodzielnie. Dokładne oczyszczenie szyby z kleju, sprawi że witryna będzie wyglądała identyczne jak przed nałożeniem folii i będzie gotowa na nową grafikę.

Ile trwa realizacja zamówienia?

Mniej wymagające projekty realizujemy w ciągu kilku dni, bardziej skomplikowane mogą zająć około tygodnia. Jeśli zależy ci na priorytetowej usłudze, prosimy o kontakt, a postaramy dopasować się do oczekiwań i potrzeb.

Czy zewnętrzne oklejanie witryn jest możliwe w każdych warunkach pogodowych?

Niestety nie, wykonanie usługi mogą uniemożliwiać silne opady deszczu i wiatr. Ponadto temperatura powietrza powinna być wyższa nić 5°C. Daje to szansę precyzyjnego oklejenia witryny i jej efektywnego wyglądu.

Co jest lepsze oklejanie zewnątrz czy wewnątrz?

Decydując się na reklamę zewnętrzną, uzyskujemy bardziej wyrazisty efekt pod względem graficznym. Trzeba jednak brać pod uwagę, że będzie wtedy bardziej narażona na uszkodzenia. Do zewnętrznego oklejania witryn można wykorzystać folie dziurkowane OWV, drukowane, folie wycinane ploterowo, a także mrożone.

Ile czasu trwa oklejenie witryny?

Montaż folii może zająć nawet kilkanaście godzin, jeśli powierzchnia jest dosyć duża. Dokładne informacje możemy podać po zapoznaniu się z konkretnym zamówieniem i jego specyfikacją.

Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań, a postaramy się sprostać wszystkim państwa oczekiwaniom. Skuteczna reklama pozwala budować pozytywny wizerunek każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy masz pomysł na własną grafikę, czy wolisz zdać się na profesjonalistów możesz mieć reklamę, która skutecznie przyciągnie uwagę twoich klientów.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *