Odkurzacz Nilfisk VP 300 ECO – profesjonalne rozwiązanie do hoteli i biur

opinie odkurzacz nilfisk vp 300 eco


Pomieszczenia wymagające codziennego sprzątania wysokiej jakości, potrzebują wykorzystania wyjątkowo sprawnego odkurzacza. Do takich miejsc należą w szczególności pomieszczenia biurowe, które stanowią swoistą wizytówkę firmy, jak również pokoje hotelowe przez które przewija się duża ilość gości, co stwarza ryzyko przenoszenia się dużej ilości zarazków i alergenów. Prezentujemy lekki odkurzacz Nilfisk VP 300 ECO, który idealnie sprawdzi się w każdej profesjonalnej firmie sprzątającej i zapewni odpowiednie warunki pracy. Co wpływa na jego doskonałość?

Wygoda użytkowania

Już na pierwszy rzut oka, odkurzacz zachwyca swoją finezyjną budową, z której aż bije lekkość. Jest to bardzo wygodne urządzenie, które stwarza operatorowi wyjątkowo komfortowe warunki pracy.

Nilfisk VP 300 ECO to lekki odkurzacz, który waży zaledwie 5,2 kg. W przypadku urządzeń o wyjątkowo silnych parametrach sprzątania, jest to naprawdę imponujący wynik. Dzięki temu, przenoszenie urządzenie nie sprawia żadnych problemów, a manewrowanie nim podczas odkurzania jest wyjątkowo łatwe.

odkurzacz do hoteli i biur nilfisk vp 300 eco

Zamów teraz: https://multi-matic.pl/produkty/odkurzacz-hoteli-biur-nilfisk-vp-300-eco/

Jeżeli do tego dodamy fakt, że odkurzacz posiada aż dziesięciolitrowy pojemnik na nieczystości, który umożliwia długotrwałą pracę bez konieczności opróżniania zbiornika, waga tego urządzenia wydaje się wręcz nieprawdopodobna. Osiągnięcie takiego wyniku było możliwe dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technologicznych, jakie przez lata wypracowywała firma Nilfisk.

Wygodę użytkowania poprawia także elastyczny wąż, który dopasowuje się do potrzeb wynikających z pracy operatora. Do tego, w zestawie znajduje się kilka wymiennych ssawek, które przeznaczone są do sprzątania różnych powierzchni i umożliwiających dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

Sprawność

Lekki odkurzacz Nilfisk VP 300 ECO zapewnia wysoką jakość sprzątania. Urządzenie zbiera zanieczyszczenia, kurz oraz alergeny ukryte nawet w najgłębszych warstwach włosia dywanowego.

Jest to możliwe dzięki niezwykle mocnemu silnikowi o mocy 900W, który odpowiada za skuteczność turbiny ssącej.

Idealny do biura i hotelu

Lekki odkurzacz Nilfisk VP 300 ECO to idealne urządzenie przeznaczone do pracy w biurach i pomieszczeniach hotelowych. Przestrzenie te charakteryzują się koniecznością zachowania ciszy. W biurach pracują zatrudnione przez firmę osoby, a w pokojach hotelowych wypoczywają goście. Głośne odkurzanie nie jest w takich warunkach wskazane.

Prezentowany odkurzacz jest bardzo cichy. Standardowy poziom hałasu jaki generuje jego praca wynosi zaledwie 65,5 decybeli. To bardzo dobry wynik. Jednak co lepsze, na tym nie kończą się jego możliwości wykonywania intymnej i nieprzeszkadzającej pracy.

Urządzenie zostało wyposażone w specjalną funkcję ECO, która spełnia podwójne zadania. Po pierwsze, zmniejsza moc silnika do 300W, a co za tym idzie znacznie redukuje pobór energii, pozwalając na duże oszczędności finansowe.

Jest to bardzo pożądana funkcja, kiedy niektóre miejsca nie wymagają aż tak silnej pracy turbiny. Drugie zadanie, wynika z ograniczenia mocy silnika. Jest to jeszcze większe zredukowanie poziomu generowanego hałasu. Funkcja ECO zmniejsza ilość wydzielanych decybeli do poziomu 47.

Zobacz poradnik – jaki odkurzacz do sprzątania biura? oraz opinię o odkurzaczu Nilfisk VP 600.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *