Nilfisk VP 600 – profesjonalny odkurzacz hotelowo-biurowy

cichy dokurzacz nilfisk vp 600

Pomieszczenia hotelowe oraz biurowe wymagają wysokiego standardu higienicznego, ze względu na dużą ilość osób przewijających się przez nie. Jednocześnie, są to pomieszczenia, które wymagają, by każda praca sprzątająca w nich wykonywana była w sposób możliwe najbardziej cichy oraz szybki, tak by nie przeszkadzała gościom hotelowym lub pracownikom biurowym. Idealnie, kiedy do tego urządzenie czyszczące będzie nie tylko skuteczne, ale także energooszczędne.

Potrzebujesz takiego? Kilka miesięcy temu prezentowaliśmy ranking profesjonalnych odkurzaczy biurowych producenta Viper. Było sporo ciekawych komentarzy do tego wpisu, natomiast dzisiaj zaprezentujemy odkurzacz z innej serii. Sprawdź Nilfisk VP 600, energooszczędny i skuteczny odkurzacz hotelowo-biurowy.

Skuteczność odkurzania

Odkurzacz Nilfisk VP 600 jest wyjątkowo skutecznym urządzeniem sprzątającym o przeznaczeniu biurowo-hotelowym. Swoją wysoką jakość pracy zawdzięcza kilku parametrom.

nilfisk vp 600

Zamów teraz: https://multi-matic.pl/produkty/cichy-odkurzacz-biurowy-nilfisk-vp-600/

Najważniejszy z nich to moc silnika, która plasuje na poziomie 800W. Taka wartość zapewnia naprawdę skuteczną pracę turbiny ssącej, która wciąga kurz, alergeny i drobnoustroje ulokowane nawet w najniższych partiach włosia dywanowego czy wykładziny.

Dodatkowo, odkurzacz wyposażony jest w różne rodzaje ssawek, które ułatwiają pracę na poszczególnych typach nawierzchni, jak np. ssawka z włosiem do dywanów czy wykładzin lub specjalne zaprojektowana ssawka do odkurzania podłogi lub odpowiednia dysza szczelinowa, która umożliwia sprzątnie w trudno dostępnych miejscach i różnego rodzaju zakamarkach.

Kolejny element, który wpływa na ogromną skuteczność sprzątania jest zastosowanie wydajnego filtra HEPA. Jego zadaniem jest dezynfekcja powietrza, proces, który sprawia, że przebywanie w danym wnętrzu jest zdrowsze i przyjemniejsze, a także w pełni bezpieczne nawet dla alergików.

Filtr wykonywany jest ze spiekanego szkła, a jego cechą charakterystyczną jest posiadanie niewielkich porów. Filtrowanie powietrza zapewnia pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów, a także skuteczne zatrzymywanie w filtrze kurzu, grzybów, drobnoustrojów, bakterii i wirusów, które nie wracają do wnętrza pomieszczenia.

Idealny do biur

Nilfisk VP 600 to odkurzacz idealnie nadający się do pracy w biurach i hotelach. Jest on cichy, dzięki czemu znacznie mniej przeszkadza w odpoczynku w pokoju hotelowym lub pracy w biurze. Dodatkowo, ilość wytwarzanych decybeli można zmniejszyć jeszcze bardziej.

Odkurzacz posiada bowiem funkcję energooszczędną, która zmniejsza moc pracy silnika z 800W do 350W, co przekłada się zarówno na niższe zużycie poboru energii, jak i jeszcze bardziej cichy tryb pracy, przy zachowaniu efektownego stopnia wciągania zanieczyszczeń i kurzu.

Nilfisk VP 600 to odkurzacz energooszczędny, który wykazuje znacznie niższy pobór energii w porównaniu ze standardowymi odkurzaczami, nawet kiedy pracuje w trybie maksymalnej wydajności. Należy on bowiem do klasy energetycznej sygnowanej jako A++.

Posiada on także szereg rozwiązań, które sprawiają, że praca jest swobodna. To np. elastyczny wąż, który dostosowuje się do potrzeb, wynikających z pracy operatora. Pojemność worka na zanieczyszczenia wynosi z kolei 10 litrów. Umożliwia to wyjątkowo długotrwałą pracę bez konieczności wymiany worka, co przekłada się na znaczne przyspieszenie wykonywania czynności.

Zapraszam do lektury poradnika – Jak wybrać dobry odkurzacz do hotelu i biura?

Zobacz opinię o odkurzaczu Nilfisk VP 300 eco.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *