Własny Szablon WordPress Responsive Web Design przyjazny wyszukiwarkom

Marek DudaWiele pracowałem, aby zbudować swojego pierwszego bloga
na WordPress. Nie wiedziałem, jakich szablonów używać?
Z braku wiedzy zakupiłem nawet pakiet kilku płatnych szablonów, które i tak nie spełniły w pełni moich oczekiwań. W końcu powiedziałem dość i razem z bratem nauczyliśmy się tworzyć własne szablony przyjazne Google.
Marek Duda.

Budowanie szablonów z wersją mobilną i poznanie tajników budowania struktury kodu przyjaznej wyszukiwarkom okazała się krokiem milowym w moim biznesie internetowym po godzinach pracy na etacie.

Stworzyliśmy własne szablony WordPress dla własnych stron internetowych

szablon matfiz24.pl w 2015 roku

Na podanym przykładzie szablonu widzisz dokładnie to, co sam zaprojektowałem w głowie. Dzięki wiedzy z kodowania szablonów WordPress możesz stworzyć wymarzony przez Ciebie wygląd strony internetowej i stworzyć konkretne funkcjonalności dokładnie tam, gdzie chcesz.

Jeżeli masz własnego bloga, potrafisz przebudować szablon na własny użytek lub napisać własną skórkę od zera. Przyjazna struktura kodu szablonu zgodna z rekomendacjami Google będzie miała elementarny wpływ na zbudowanie wartościowego ruchu z wyszukiwarki. Większy ruch na stronie www, to większa sprzedaż w internecie.

Jeżeli będziesz tworzył szablony WordPress dla Klientów, to tak naprawdę upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu. Zbudujesz szablon według potrzeb Klienta i zyskasz dodatkowe profity za optymalizację kodu szablonu pod wyszukiwarkę Google.

Wszystko co musisz wiedzieć, aby stworzyć dowolny szablon WordPress przyjazny Google

Po raz pierwszy pokażę wszystko od A do Z w filmach instruktażowych. Znacząca liczba szkoleń konkurencji to ebooki lub kursy wideo pokazujące fragmenty tworzenia konkretnych funkcji w szablonie. Moje szkolenie wideo wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ zawiera pełny pakiet filmów pokazujących tworzenie jednego szablonu WordPress od początku do końca. Od napisania szablonu w HTML i CSS, po zakodowanie niezbędnych metod WordPress i wykonanie testów optymalizacyjnych.

Ja musiałem spędzić kilkanaście dni na zgłębianiu dokumentacji tworzenia szablonów WordPress, a Tobie zajmie to kilka godzin.

Jak krok po kroku zbudować szablon w HTML5 i CSS3, którego struktura będzie przyjazna wyszukiwarkom, jak zakodować wersję mobilną strony ze statusem w wyszukiwarce „Mobile Friendy”, jakich narzędzi używać do tworzenia kodu i pracy bezpośrednio na serwerze, jak wykupić domenę, serwer i zainstalować bloga WordPress, a co najważniejsze…

Jak zbudować w pełni funkcjonalny szablon WordPress, bazując na szablonie HTML i CSS. Dowiesz się jak tworzyć szablony przyjazne wyszukiwarkom. Poznasz pojęcia mikroformatów dla konkretnych elementów strony internetowej i otrzymasz gotową funkcję do tworzenia lokalizatora w mikrodanych zalecanych przez Google.

Dzięki temu będziesz potrafił tworzyć profesjonalne szablony WordPress nie tylko dla własnych stron internetowych, ale również dla serwisów Klientów.

jak zwiększyć ruch na stronie

Poznaj najświeższe trendy algorytmu Google i zgarniaj zyski dla Twojego biznesu

21 kwietnia 2015 został wprowadzony nowy algorytm wyszukiwarki Google dla urządzeń mobilnych. W praktyce oznacza to promowanie stron internetowych, które posiadają poprawnie zakodowany szablon z wersją mobilną i spełniający wytyczne Google.

Po tym szkoleniu będziesz w stanie zbudować wersję mobilną szablonu, dzięki czemu zyskasz dodatkowy ruch na stronę internetową z telefonów, smartfonów i innych mobilków. Strony internetowe zyskają status „Mobile Friendly”, otrzymując prestiżowy status w wyszukiwarce na urządzeniach mobilnych.

wpis na technologiach mobilnych

Jak wywalczyłem wyższe pozycje w Google i zyskałem dodatkowy ruch, uruchamiając wersję mobilną?

Po uruchomieniu w szablonie wersji mobilnej, ruch z technologii mobilnych wzrósł na mojej matematycznej stronie do 34%. Oznacza to w praktyce fakt, że co trzeci użytkownik wchodzący na moją stronę internetową korzysta z urządzenia mobilnego.

ponad 30% ruchu z urządzeń mobilnych

Wersja mobilna = Dodatkowy ruch na stronie + wygoda przeglądania serwisu.

Dodatkowy ruch w serwisie to przecież nowi potencjalni Klienci, zaś wygoda przeglądania serwisu wpływa na jakość marki / firmy / osoby.

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą.”

Bezpieczna gwarancja zwrotu pieniędzy

Blue Shield Icon Satisfaction Icon Badge
Jestem przekonany do wartości tego kursu wideo, dlatego otrzymujesz gwarancję pozbawioną ryzyka. Jeżeli dziś kupisz szkolenie, to masz pełny miesiąc (pełne 30 dni) na dokładne zapoznanie się całym szkoleniem. Jeśli tylko stwierdzisz, że kurs tworzenia szablonów WordPress nie jest dla Ciebie – wystarczy jeden email do mnie. Jednym przelewem bankowym zwracam Ci wszystkie pieniądze.

Moje wskazówki i szkolenia na temat tworzenia szablonów są tak dobre, że korzystają z nich czytelnicy bloga PracaBezSzefa.pl. W związku z dużym zainteresowaniem tematyką szablonów WordPress postanowiłem nagrać filmy instruktażowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą w pełni zrozumieć tworzenie własnych motywów.

Co na Ciebie czeka w tym szkoleniu?

Razem ze mną stworzysz szablon, który aktualnie jest wykorzystywany na blogu PracaBezSzefa.pl. W pierwszej kolejności stworzysz szablon w HTML5 / CSS3 wraz z wersją mobilną, poznając dokładniej strukturę szablonu i kodu. Następnie szablon zostanie umieszczony na wykupionej domenie i serwerze, gdzie zainstalujesz bloga WordPress. Tam będziesz tworzył najważniejszą część tego szkolenia – szablon WordPress RWD przyjazny wyszukiwarkom. Do każdej lekcji, do każdego kroku został nagrany materiał wideo, dzięki czemu będziesz na bieżąco uczył się tworzenia funkcjonalnego motywu.

Instalacja Aptana Studio 3
Zobaczysz krok po kroku jak zainstalować darmowe oprogramowanie do pracy z kodem HTML, CSS, PHP i WordPress. Dowiesz się jak kodować szablon WordPress bezpośrednio na serwerze i przyspieszyć pracę kodowania.

Lekcja 1 – Tworzenie nagłówka.
W tej lekcji zobaczysz, jak zbudować nagłówek strony, tak zwany header. Kod szablonu każdej lekcji jest możliwy do pobrania bezpośrednio na dysk Twojego komputera.

Lekcja 2 – Główna treść strony.
Najprościej mówiąc – jak zbudować dwukolumnowy układ strony, wykorzystując floating. Dowiesz się, jak zakodować tytuł, ikonę, treść i rozwinięcie wpisu. Zobaczysz, jak prosto podłączyć ikony social media do swojego szablonu.

Lekcja 3 – Tworzenie stopki.
Pokażę Ci kodowanie bezpiecznej stopki w szablonie. Poznasz specjalny atrybut dodawany do linków autora szablonu, dzięki którym strony Klientów nie stracą ani grama mocy pozycjonerskiej. Zobaczysz, jak wykrywać pułapki zastawiane przez twórców darmowych szablonów WordPress. Być może masz już swojego bloga na WordPress i nawet nie wiesz, że użytkowany przez Ciebie szablon może łamać wytyczne Google i jest narażony na karę ręczną, która może odbić się wielką czkawką w pozyskiwaniu ruchu na stronie internetowej.

Lekcja 4 – Wersja mobilna szablonu.
Esencja wiedzy niezbędna do zbudowania wersji mobilnej szablonu. Od dzisiaj nauczysz się tworzyć szablony z różnym układem strony w zależności od szerokości użytkowanego urządzenia. Tworzone przez Ciebie szablony zyskają status „Mobile Friendly”, a Twoi przyszli Klienci zyskają dodatkowy ruch z urządzeń mobilnych.

Lekcja 5 – Zakup domeny i serwera.
Po stworzeniu szablonu w HTML5 i CSS3 nie pozostaje Ci nic innego, jak wykupić swoją domenę i serwer. Jeżeli nie masz swojej domeny, to możesz wiele zyskać w walce o konkurencyjne frazy kluczowe. Dowiesz się, jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru domeny? Pomogę Ci wybrać solidny, polski serwer w przystępnej cenie. Zbudowanie szablonu WordPress wymaga własnego serwera. Z czasem być może będziesz obsługiwał swoich pierwszych Klientów, dlatego wiedza na temat tych narzędzi jest koniecznością. W filmie pokazuję dokładnie, jak krok po kroku, klik za klikiem wykupić własną domenę i serwer?

Lekcja 6  – Instalacja bloga WordPress.
Instalacja bloga WordPress i tworzenie szablonu na własnym serwerze jest jak pierwsza operacja chirurga na żywym organizmie. Wypływasz ze mną na głębokie wody, gdzie dokładniej poznasz system WordPress od środka. Wystarczy kilka klików, aby stworzyć swojego własnego bloga, który umożliwi Ci instalację własnego motywu.

Lekcja 7 – Instrukcja kokpitu WordPress.
Pokażę Ci wszystkie najważniejsze funkcje i ustawienia kokpitu WordPress. Poznanie systemu CMS jest warunkiem koniecznym do stworzenia i testowania szablonu. Istotnym ustawieniem WordPressa są tzw: „przyjazne linki”, które są nadzwyczaj istotne w procesie pozycjonowania stron internetowych.

W tym momencie przechodzisz do kurs głównego, gdzie będziesz kodował razem ze mną krok po kroku szablon WordPress na serwerze.

Dowiesz się, jak zrobić szablon WordPress od całkowitego zera z poprawną strukturą kodu przyjazną wyszukiwarkom:

 • umieszczenie szablonu na serwerze
 • konfiguracja nazwy szablonu, autora i opis motywu
 • aktywacja szablonu na hostingu
 • omówienie screenshot.png
 • włączenie szablonu
 • aktywacja niezbędnych funkcji do poprawnego działania wtyczek WordPress
 • uruchomienie dynamicznego tytułu
 • aktywacja stylów CSS szablonu na serwerze
 • podłączenie biblioteki jQuery i grafik na serwerze
 • zakodowanie ikon społecznościowych: Facebook, YouTube, Google+, Twitter oraz włączenie kanału RSS
 • aktywacja i dodanie menu poziomego szablonu
 • omówienie klasy .active w menu szablonu
 • wyświetlanie wpisów i stron przy pomocy pętli WordPress Loop – omówienie podstawowych funkcji
 • ostylowanie obrazków w edytorze WordPress
 • tworzenie ikony wpisu, wskazanie odpowiedniej wtyczki do regenerowania grafik w szablonie
 • aktywacja wyszukiwarki treści na blogu
 • rozbudowanie szablonu o widget z kategoriami
 • poprawny demontaż pliku index.php na mniejsze pliki
 • omówienie i uruchomienie lokalizatora w mikroformatach zalecanych przez Google
 • podłączenie komentarzy na blogu
 • aktywacja paginacji
 • optymalizacja kodu całego szablonu
 • testowanie

Pomyślne testy szablonu WordPress plus duży + od Google

Szablon został poddany pomyślnej walidacji poprawności kodu HTML, testowi mikroformatów oraz testowi na zgodność z urządzeniami przenośnymi:

https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/?hl=pl

szablon pracabezszefa przyjazny urządzeniom mobilnym

Bonusy

Jeżeli dziś skorzystasz ze szkolenia, to dodatkowo otrzymujesz ode mnie trzy bonusy:

 • Profesjonalny szablon WordPress o wartości 167zł, który możesz zobaczyć na blogu PracaBezSzefa.pl i wykorzystać na swoich stronach www.
 • Szkolenie „Jak zrobić bloga” o wartości 47zł, jako kompleksowe rozwinięcie szkolenia z systemu WordPress.
 • Plan biznesowy – jak zbudować biznes na własnym blogu w oparciu o własny szablon WordPress – wartość BEZCENNA.

Google to potęga!

Otrzymujesz gotowy szablon, który spełnia wytyczne dla webmasterów i spełnia dodatkowe rekomendacje Google. Większość firm tworząca szablony, czy strony www nie ma pojęcia o pozycjonowaniu stron internetowych i budowaniu wartościowego ruchu dla Klientów. Daję Ci gotowe rozwiązanie, szablon otwierający drogę do wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Jak to bywa z rozwiązaniami sam dobrze wiesz – musisz je poznać i zastosować w praktyce.

Jeżeli nie jesteś w pełni przekonany do zakupienia tego szkolenia mam dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Zwyczajnie zamów to szkolenie i przetestuj w jakim stopniu wiedza przekazana w tym kursie okaże się wartościowa dla Ciebie. Wiedzę publikowaną na tym szkoleniu zdobywałem od 2012 roku, czytając książki, dokumentacje WordPress, fora i blogi. Wychodzę z założenia, że człowiek uczy się całe życie, a Ty masz możliwość poznania całej mojej wiedzy w jednej pigułce. Stawiam na własny rozwój, bo znam wartość pracy po godzinach pracy na etacie i wiem, że warto!

Pamiętaj o absolutnej gwarancji zwrotu pieniędzy!

Możesz nabyć wiedzę o tworzeniu szablonów WordPress, zachować wszystkie bonusy i przetestować szkolenie. Jeżeli uznasz, że szkolenie nie spełniło Twoich oczekiwań – piszesz do mnie email, a ja błyskawicznie zwracam Ci 100% wartości szkolenia. Masz pełny miesiąc, pełne 30 dni na ocenę przydatności tego szkolenia dla Ciebie.

Nie wierzysz, że sam możesz stworzyć profesjonalny szablon WordPress?

Znam moc filmów instruktażowych tworzących to szkolenie, a czytelnicy bloga PracaBezSzefa potwierdzają ich wartość. Jesteś początkujący i zielony z HTML? Dołącz do elitarnego szkolenia i zbuduj własnymi rękami funkcjonalny szablon do WordPress. Jestem przekonany, że wiedza przekazana w trakcie szkolenia zaprocentuje Ci z dużą nawiązką.

Fragmenty opinii na temat tworzenia szablonu w Responsive Web Design z mojego bloga:

jan-kaminskiJan Kamiński – Template Monster
Bardzo użyteczny tutorial!
nonameArko
Świetny tutorial. W mojej ocenie 9 na 10 możliwych. Przerobiłem krok po kroku. Wszystko działa wspaniale i poprawnie.
nonameRachman – Rachman
Świetny artykuł. Wszystko po kolei to co niezbędne 🙂 Dzięki wielkie.
nonameRoman – Katiusza
Dziękuje za tak jasne wpisy. Jestem początkującym użytkownikiem WordPress i wszystko zrozumiałem.
katarzynatrochimiuk.plKatarzyna Trochimiuk – KT
Potrzebowałam kilku wskazówek, jak stworzyć własna stronę internetową/własny szablon? Ten kurs nauczył mnie krok po kroku własciwie wszystkiego, co chciałam wiedzieć. Polecam dla początkujących.

Własny Szablon WordPress Responsive Web Design przyjazny wyszukiwarkom

Dostęp na 365 dni
47.00 PLN
Sposób zapłaty: Przelew Dotpay

Kup kod i wprowadź kod poniżej Odblokuj

Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu.

Oferta – własny szablon WordPress RWD
4.9 (98.33%) 12 votes

Kontakt przez Facebook Messenger