WebePartners – polecaj produkty i zarabiaj na własnym blogu!

dołącz do sieci webepartners

Wiele osób poszukuje dodatkowego źródła zarobków na własnym blogu. Nierzadko, duża część zajęć, które miały jedynie wspierać budżet, stają się z czasem głównym źródłem utrzymania. Tak też było w przypadku bloga PracaBezSzefa.pl oraz innych moich blogów.

Internet stwarza wiele możliwości na zarobkowanie, w dodatku bez konieczności wychodzenia z domu. Jedną z najbardziej popularnych metod generowania przychodu w sieci jest obecnie marketing afiliacyjny, przyjemne i skuteczne narzędzie promowania danej marki, produktu lub usługi.

Webepartners to miejsce, które umożliwia budowanie szerokiej sieci afiliacyjnej oraz zarobkowanie w internecie. Czym dokładnie jest? Jak zarabiać poprzez link partnerski z WebePartners? Zostanie tutaj zawarta moja własna opinia o tej platformie.

Czym jest Webepartners?

Webepartners – to portal, który tworzy sieć afiliacyjną, potężne miejsce skupiające współpracujące ze sobą podmioty w ramach tzw. partnerstwa. Są to zarówno wydawcy, jak i reklamodawcy.

Webepartners to swego rodzaju pośrednik, czy może bardziej pomost dla rozwijania marketingu afiliacyjnego.

Kliknij tutaj, aby założyć konto w WebePartners https://pracabezszefa.pl/polecam/webepartners/

webepartners

Czym jest ten rodzaj sztuki kreowania potrzeby, jej zaspokajania i przynoszenia zysku?

System poleceń jako forma zarobkowania z WebePartners

Marketing afiliacyjny opiera się o tzw. system poleceń. W czasach niemalże powszechnego zalewu treści reklamowej, marketing afiliacyjny stanowi dość świeży sposób kreowania potrzeby i rysowania drogi do jej zaspokojenia.

Dlaczego?

Opiera się on bowiem na zaufaniu i zainteresowaniu. Jego największą zaletą jest wyeliminowanie trafiania z tzw. treścią marketingową do przypadkowych osób i przeniesienie komunikacji na tor, po którym poruszają się potencjalni chętni odbiorcy.

Afiliacja bowiem, czyli polecenie, odbywa się zazwyczaj poprzez środek komunikacji internetowej, jakim może być np. blog. Wymiana treści marketingowej odbywa się zatem między stronami, które w pewnym stopniu posiadają ze sobą więź opartą na zaufaniu, tematyce i sympatii, a co ważniejsze, czytelnicy danego bloga związani są także z jego autorem wspólnymi zainteresowaniami.

Cała sztuka afiliacji polega na dyskrecji przekazu, w którym eliminuje się nachalność, tak typową dla standardowej reklamy. To właśnie dlatego idealnym kanałem afiliacji są blogi tematyczne.

Dla przykładu, autor bloga związanego z modą, może nawiązać idealną wręcz współpracę z butikami czy salonami mody. Opisując dany outfit lub zalety pewnych produktów może zawrzeć informację, gdzie kupił np. daną odzież.

Będzie to swoiste zachęcenie czytelników do zakupu takiego samego produktu w tym samym sklepie. Tego typu marketing jest skuteczny. Autor bowiem nie namawia do niczego wprost, a odbiorca nie czuje się klientem.

Warto więc założyć konto i zarabiać z WebePartners.

jak zarabiać na blogu z webepartners

Treść notatki z bloga bardziej odbiera jako inspirację do dobrej prezencji, nie zaś jako zachętę do kupna. Tymczasem, specjalne algorytmy potrafią wyśledzić czy zakup, jakiego w danym sklepie dokonał czytelnik, jest wynikiem kliknięcia w link zawarty na blogu autora, który z danym sklepem współpracuje.

Jeżeli algorytm wychwyci taką zależność, przyzna punkty, które wymieniane są za wynagrodzenie. Oczywiście, sieć afiliacji może bazować również na standardowych reklamach, które mogą pojawiać się np. w postaci bannerów czy innych sposobów marketingowego przekazu.

Afiliacja to ogólnie rozumując partnerstwo oparte na systemie poleceń. Im większa będzie sieć afiliacyjna, tym wyższa skuteczność marketingowego działania.

Dlaczego warto zarabiać z WebePartners?

WebePartners to idealne miejsce do zarobkowania w internecie, które cieszy się dobrą opinią wśród osób, które korzystają z platfomy. Sieć afiliacyjna stwarza zarówno możliwość dodatkowego dorabiania do pensji, jak i uczynienia afiliacji swoim głównym źródłem utrzymania.

Wszystko zależne jest od ilości poświęcanego czasu, rozbudowania swojej siatki kontaktów, dbania o zaspokajanie potrzeb swoich odbiorców. To, co najważniejsze w przypadku Webepartners, a jednocześnie dla wielu stanowi największą zaletę, to brak narzuconych godzin pracy i ilości poświęcanego czasu.

Każdy uczestnik sieci afiliacyjnej pracuje, czyli np. publikuje posty na blogu, dokładnie tyle i ile chce oraz wtedy, kiedy ma na to ochotę. Zarobkowanie na WebePartners jest w pełni dobrowolne i swobodne.

Czas poświęcany przez wydawcę (np. autora bloga) nie jest w żaden sposób normowany.

Druga bardzo ważna zaleta WebePartners to dostęp do szerokiego grona reklamodawców. Korzystanie z tego portalu to łatwa możliwość nawiązania szerokiej współpracy z różnymi kontrahentami. Sieć dysponuje bardzo rozległymi kontaktami i zrzesza olbrzymią ilość reklamodawców, co ułatwia możliwość uzyskania współpracy każdemu chętnemu do afiliacyjnej współpracy.

Kolejny ważny aspekt to szeroka różnorodność branż i dziedzin, w której działają usługodawcy. Dzięki temu, możliwość zarobkowania udostępniona jest dla wykonawców (osób podejmujących się polecania), którzy specjalizują się w różnorodnej tematyce, od literatury, przez sport, do mody.

Portal oferuje dojście do kontrahentów zajmujących się działalnością niemalże z każdego rodzaju hobby. Webepartners nie ogranicza się także tylko do stworzenia możliwości pracy dla blogerów. Należy przyznać, że blog to główne medium marketingu afiliacyjnego. Portal jednak znacznie wykracza poza współpracę z blogerami.

Projekt afiliacyjny mogą rozpocząć tu także posiadacze zwykłych stron internetowych, specjaliści seo, osoby publikujące w serwisach tematycznych, prowadzące aktywne profile w mediach społecznościowych, posiadacze baz mailingowych, administratorzy wyszukiwarek, serwisów rabatowych czy tych, które związane są z remarketingiem.

To, co warto podkreślić jako zaletę przy zarobkowaniu na marketingu afiliacyjnym, to fakt, że osoba, która podejmuje się współpracy nie musi zmieniać swojej dotychczasowej aktywności.

Dla przykładu, autor bloga, który regularnie publikuje, wystarczy, że dalej będzie wykonywał swoją aktywność, jednocześnie dodając link afiliacyjny, który ma moc zapisu konwersji i przyznania prowizji dla osoby polecającej dany produkt, kurs, bądź usługę.

Zamaskowany link afiliacyjny do Webepartners wygląda tak https://pracabezszefa.pl/polecam/webepartners/. Jeżeli za pośrednictwem tego linka założysz konto w WebePartners i zaczniesz polecać produkty bądź usługi, wówczas zarobię niewielką prowizję partnerską. Proste, prawda?

Jest to zatem szansa na dodatkowy zarobek, bez zmiany swojej dotychczasowej aktywności. Wynagrodzenie naliczane jest za efekt, co stwarza plusy zarówno dla reklamodawcy, jak i wykonawcy.

Jednej i drugiej stronie zależy na osiągnięciu wyniku. Jednak fakt zdobywania punktów jedynie za efekt, wpływa na pełną swobodę działania. Reklamodawca nie oczekuje żadnego konkretnego zaangażowania w pracę np. w formie czasowej.

Wypada wreszcie wspomnieć, że WebePartners to poważny portal, który skupia reklamodawców, którzy są równie poważanymi firmami i odznaczają się zaufaniem oraz zainteresowaniem klientów. Zdecydowanie, zwiększa to szanse na skuteczność podejmowanych przez wykonawców działań marketingowych.

O wiele łatwiej jest polecić produkty/usługi takich marek jak Nike, Castorama, Magnat i wiele innych tego typu uznanych przedsiębiorstw, niż nikomu nieznanych firm. WebePartners to zatem łatwość znalezienia kontrahentów oraz zwiększenie szans skutecznej afiliacji.

Reklamodawcy w WebePartners – zbuduj własny program partnerski

WebePartners to także portal, który oferuje szeroki dostęp do reklamodawców, którzy poszukują partnerów afiliacyjnych. Wszystkie firmy, które współpracują z portalem zainteresowane są współpracą.

Wystarczy zatem zgłosić chęć nawiązania partnerstwa. Marki zrzeszone na WebePartners nie odmawiają nawiązania współpracy. Co warte podkreślenia, to fakt, że rejestracja na portalu i chęć przystąpienia do systemu poleceń, stwarza wykonawcy pełną dowolność w budowaniu swojej własnej sieci kontrahentów.

Każdy wykonawca sam decyduje ile firm zechce afiliować i które wybiera. W tej sferze nie ma żadnych narzuceń, ani obostrzeń. Reklamodawcy zrzeszeni na portalu należą do uznanych marek, które cieszą się zaufaniem na rynku.

Wykonawca otrzymuje zatem możliwość wyboru wśród firm, które dysponują już zbudowanym wizerunkiem. Wszyscy kontrahenci dostępni na portalu WebePartners są markami sprawdzonymi, lojalnymi i uczciwymi. Podmioty te zostały dokładnie sprawdzone, stanowią firmy legalne i zarejestrowane oraz wypłacalne.

Wydawcy w WebePartners – zarabiaj przez link partnerski

Marketing afiliacyjny odnosi dużą skuteczność. Jego sukces bierze się przede wszystkim z dyskretnego przemycania treści reklamowej. To duże pole do popisu dla wydawców, autorów poczytnych blogów, profili społecznościowych i innych kanałów komunikacyjnych.

Skuteczność wynika z więzi jaka łączy autorów z odbiorcami. Im dłużej trwa relacja (czytanie np. bloga przez odbiorców), tym większy stopień zaufania, a tym samym o wiele skuteczniejsze polecanie danego produktu.

Stali odbiorcy, którzy regularnie czytają bloga, nawet nie odczują polecania w postaci publikowania linków afiliacyjnych jako realnej treści marketingowej, co z kolei skutecznie eliminuje podświadomą nieufność wobec reklamy.

Wydawcy otrzymują olbrzymią swobodę pracy afiliacyjnej dzięki platformie WebePartners. Sami wybierają, jaką markę chcą promować, a także tylko od nich zależy sposób afiliacji oraz częstotliwość podejmowania aktywności.

dołącz do webepartners

Linki partnerskie można przemycać w formie dyskretnej, co znacznie zwiększa skuteczność kampanii. Dla przykładu, pisząc na blogu designerskim o zadowoleniu z pomalowania mieszkania (promując w sposób niezauważony sklep z farbami), można na końcu dodać linka partnerskiego oraz informację np. „farbę kupiłem w sklepie x, który skusił mnie wyjątkowo niskimi cenami„.

W kontekście ogólnego tekstu, nie będzie wyglądało to na treść marketingową, co wykreuje w pewien sposób potrzebę w odbiorcy, a jednocześnie jego zaufanie do autora będzie stwarzało w takiej informacji olbrzymi potencjał perswazji.

Zarabiaj pasywnie z WebePartners

WebePartners to nie tylko zachęta do aktywnego zarabiania dzięki regularnemu publikowaniu treści, w których przemycany jest link partnerski zachęcający do dokonania zakupu. Zarabiać można także pasywnie, bez dodatkowej aktywności w internecie.

Wystarczy posiadać często odwiedzane medium. Może to być strona internetowa, wyszukiwarka czy dowolny serwis rabatowy lub sklep. Umożliwia to zamieszczenie banerów reklamowych, które generują zysk wraz z ilością odwiedzin odbiorców danej strony.

Baner reklamowy WebePartners poniżej.

jak zarabiać na blogu z webepartners

Inni reklamodawcy także udostępniają banery, dzięki którym szybko i prosto osadzisz je na własnej stronie z godowym kodem i zaszytym linkiem partnerskim.

Reklamodawca wypłaca wynagrodzenie za to, że dzięki danej stronie odbiorca kupuje produkt i korzysta z danych usług. Wykonawca wystarczy, że pobierze odpowiedni plik od reklamodawcy i umieści go na swojej witrynie internetowej.

Jak w miesiąc zarobiłem 342,60 zł z WebePartners?

Co prawda nie jest to duża kwota, ale bliska 500 zł +. Zarobić można przy drobnej inwestycji, kupując gotowy blog posiadający ruch.

W tym celu stworzyłem wpis pod tytułem: Co zrobić z blogiem, którego nie chcesz już prowadzić? [SKUTECZNA RECEPTA].

Okazuje się, że w internecie istnieje grupa osób, które chcą zakończyć prowadzenie bloga i definitywnie go sprzedać. Jeżeli nosisz się z takim zamiarem możesz dać sobie szansę (ostatnią deskę ratunku), aby zmonetyzować bloga i zarabiać pasywnie z WebePartners.

Jeżeli nie będziesz zarabiał, to zawsze możesz odsprzedać dla mnie swojego bloga w ostateczności. Zajmujemy się skupem blogów, które wykorzystujemy m.inn. do zarabiania w internecie i pozycjonowania stron w Projekt Marketing.

Jedną ze stron jaką nabył mój brat jest domena https://www.cytrusy24.pl/ o uprawianiu drzewek i roślin cytrusowych we własnym domu. Koszt jej zakupu to 7000 zł brutto.

Domena Cytrusy24.pl posiada ponad 300 wypozycjonowanych słów kluczowych z cytrusami na pierwszej stronie w Google i generuje około 5000 odwiedzin użytkowników w miesiącu. Takiego ruchu potrzebujesz, aby uzyskiwać już atrakcyjne zarobki pasywne.

Cel zakupu domeny Cytrusy24.pl:

 • Zarabianie z WebePartners.
 • Zarabianie z reklam Google AdSense.
 • Budowanie zaplecza SEO (brat jest specjalistą SEO) – tu jego kanał YT.

Ile zarobiłem w grudniu 2018 zaraz po zakupie Cytrusy24?

Zarobki z Webepartners – 342,60 zł.

zarobki z webepartners

Zarobki z reklam AdSense – około 50 zł.

Podsumowując

Zakup gotowej domeny Cytrusy24.pl z ruchem za cenę 7000 zł brutto sprawiło, że w miesiąc czasu udało się zarobić około 400 zł brutto.

Łatwo policzyć, że inwestycja w zakup strony internetowej powinna się zwrócić w mniej niż 2 lata przy założeniu, że serwis nie będzie dalej rozwijany, a zarobki z WebePartners będą oscylowały na podobnym poziomie.

Ty nie musisz kupować domeny – wystarczy, że posiadasz własnego bloga z ruchem. Z powodzeniem zaczniesz zarabiać z Webepartners.

Wypracowanie 2500 zł brutto (średniej etatowej pensji) nie jest wielkim wyczynem, gdy bloga będziesz aktywnie rozwijać z wartością dodaną dla czytelników.

Klikając w ten link możesz uruchomić generowanie zysków z WebePartners. Załóż konto i rozpocznij polecanie produktów połączone z zarabianiem na blogu.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

3 komentarze - WebePartners – polecaj produkty i zarabiaj na własnym blogu!

 1. Warto zapoznać się z serwisem. 😉

  1. Marek pisze:

   Portal znam już do dawna, ale to właśnie w grudniu 2018 brat podłączył po raz pierwszy zarabianie z Webepartners i miło się zaskoczył.

 2. Piotr pisze:

  Witam! Cieszę się ze trafiłem tutaj i mogłem przeczytać artykuł. A więc to ja jestem byłym właścicielem strony cytrusy24.pl. i mogę potwierdzić, że sprzedałem go Project Marketing z powodu braku czasu na rozwijanie go. Miło mi słyszeć że witryna została tak dobrze spożytkowana i przynosi zyski. Sam zresztą zarabiałem na niej w Webe Partners i poleciłem ten sposób Panu Pawłowi – nowemu właścicielowi. Mój największy zysk miesięczny brutto wyniósł ponad 700 zł, a więc nie tak źle jak na osobę która nie zajmuje się zawodowo pozycjonowaniem i marketingiem internetowym 🙂 Zyski w Adsense przynosiły 30 – 40 zł miesięcznie brutto. Pokazuje to, że przychód z afiliacji jest bardziej wymierny niż z Googla. Polecam również Webe Partners. Pozdrawiam, powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *