Wybieramy prezent dla szefa. Pięć pozycji, które warto wziąć pod uwagę

Wybieramy prezent dla szefa. 5 pozycji

Wręczanie prezentów to prawdziwa sztuka. O ile obdarowywana osoba jest nam bliska wybór odpowiedniego prezentu jest prosty. Problem zaczyna się, kiedy osobę, której chcemy wręczyć prezent znamy słabo lub łączą nas z nią tylko zawodowe stosunki. Wybór prezentu dla szefa może okazać się sporym wyzwaniem. Jednak biorąc pod uwagę wskazówki przedstawione w poniższym artykule można sprostać temu zadaniu. Zatem jaki prezent dla szefa będzie najlepszy?

Wybór prezentu dla szefa – wstępne ustalenia

Wybór prezentu dla przełożonego nie musi być kłopotliwym zadaniem. Warto przez chwilę pomyśleć, czym nasz szef zajmuje się po godzinach, jakie ma hobby lub jaki preferuje styl np. bardziej elegancki czy sportowy. Wiedząc, co szef lubi i czym się interesuje będzie łatwiej dokonać wyboru. Poniżej przedstawiamy pięć propozycji prezentów dla szefa.

1. Dobrej jakości długopis lub pióro

Długopis automatyczny Zenith jest dobrym pomysłem na prezent, dla wszystkich tych, którzy cenią sobie klasykę, elegancję i profesjonalizm. Długopisy Zenith znane są ze swojej wysokiej jakości oraz tego, że produkowane są z dużą dbałością o szczegóły. Dzięki temu elegancko prezentują się oraz zapewniają komfort pisania. Marka Zenith od ponad 60 lat cieszy się uznaniem wielu klientów. Długopis Zenith podarowany w pięknym etui z pewnością spodoba się niejednemu szefowi.

2. Elegancki komplet na biurko

Jeśli chcemy, aby nasz szef poczuł się doceniony i był zadowolony z prezentu, warto podarować mu elegancki komplet na biurko wykonany z drewna. W skład takiego kompletu mogą wejść np. pojemniki na spinacze, listy lub karteczki oraz nóż do listów i pudełko na wizytówki. Dodatkowo na wieczkach można wykonać grawer z inicjałami przełożonego. Taki zestaw będzie pięknie prezentował się na biurku i doda wystrojowi profesjonalizmu.

3. Skórzany neseser

Piękny, skórzany neseser jest dobrym pomysłem na prezent dla szefa, który ceni sobie elegancję i klasę. Wykonany z wysokiej jakości materiału pozwoli na przechowywanie i przenoszenie ważnych dokumentów w eleganckim stylu. Dostępne są nesesery z naturalnej bądź ekologicznej skóry, lub z wielu innych materiałów, w różnych rozmiarach i kolorach. Znając upodobania szefa z pewnością wybierzemy ten odpowiedni, a nasz przełożony na pewno będzie zadowolony z takiego podarunku.

4. Alkohol

Dobry alkohol może okazać się trafionym prezentem. Wysokogatunkowe trunki od lat są uznawane za eleganckie podarunki. Każdy ucieszy się z prezentu w postaci koniaku z górnej półki lub whisky single mart. Dostając taki podarunek szef z pewnością poczuje się doceniony przez swoich pracowników.

5. Zabawny prezent na luzie

Jeśli lubimy i cenimy swojego przełożonego możemy podarować mu odznakę 3D z grawerem „super szef” z miłą dedykacją dla niego. Ten rodzaj prezentu sprawdzi się, jeśli w firmie panują dość nieformalne stosunki i dobrze znamy się z osobą obdarowywaną. Na odznace można zawrzeć, co w szefie doceniamy najbardziej i podziękować mu za współpracę. Taki podarunek stojący w jego gabinecie będzie przypominać mu o tym, jak bardzo jest lubiany i szanowany.

fot:pixabay.com
pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *