Awans, urodziny? Niezobowiązujące prezenty, które można wręczyć współpracownikowi

prezenty dla współpracownika

W pracy często zdarzają się sytuacje, w których w dobrym stylu jest wręczenie współpracownikowi prezentu. I to najlepiej takiego, który z jednej strony jest praktyczny, z drugiej zaś w żaden sposób niezobowiązujący. Sprawdźmy, jakie podarunki idealnie sprawdzą się w przypadku awansu, urodzin bądź innego wydarzenia z życia współpracowników.

Prezenty z humorem i spersonalizowane

Jeżeli ze współpracownikiem łączą nas nieco bliższe relacje, co oznacza, że jesteśmy z nim na stopie koleżeńskiej, możemy podarować mu coś, co wywoła uśmiech na jego twarzy. Warto mieć tutaj na uwadze fakt, że tego rodzaju prezenty pasują do osób, które mają poczucie humoru i potrafią w nieograniczony sposób cieszyć się życiem. Takim kolegom z biurka obok warto podarować m.in.:

  • spersonalizowany kubek z napisem – w przypadku awansu warto umieścić na nim nazwę nowego stanowiska pracy,
  • piłeczkę antystresową – z pewnością przyda się w stresujących sytuacjach, o które nietrudno w pracy,
  • kawę lub herbatę w oryginalnym, spersonalizowanym pudełku,
  • kalendarz bądź notatnik.

Spersonalizowane prezenty pozwolą poczuć się docenionym. Ich zamówienie zwykle nie stanowi większego problemu, a czasami istnieje także możliwość dodania własnego tekstu, bądź zmiany tego narzuconego przez firmę sprzedającą dany upominek. Warto pamiętać, że prezenty z nutką humoru czy spersonalizowane, pasują osobom w podobnym do naszego przedziale wiekowym.

Elegancja przede wszystkim

Prezent dla współpracownika często wymaga odpowiedniej oprawy. Powinien być więc elegancki i dostojny, lecz w dalszym ciągu niezobowiązujący. Często trudno jest osiągnąć jedno i drugie, tymczasem eleganckie prezenty wcale nie muszą być drogie. Warto zwrócić uwagę szczególnie na długopisy Waterman, które będą stanowiły najwyższej klasy podarunek. Długopisy te można nabyć w wielu kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie idealny dla swojego kolegi z pracy. Długopisy Waterman sprzedawane są w eleganckich pudełkach, które nie wymagają już dodatkowej oprawy.

Z pewnością przydadzą się każdemu pracownikowi, który na co dzień musi wypełniać różnego rodzaju dokumentację.

Wśród innych, eleganckich, prezentów warto wymienić:

  • etui na pióro, długopisy i inne pomoce biurowe,
  • elegancką teczkę na dokumenty i niezbędne rzeczy – jest to prezent skierowany do mężczyzn,
  • podkładkę pod myszkę, która pozwoli na odpowiednie ułożenie dłoni, zapobiegające jej bólowi,
  • pojemnik na przybory biurowe – tak, aby wszystko na biurku miało swoje miejsce.

Prezent dla współpracownika potrafi spędzać sen z powiek. Szczególnie, gdy chcemy podarować coś oryginalnego, ale i przydatnego. Okazji to tego, aby obdarować współpracownika jest naprawdę wiele, a co więcej – często występują one nawet kilka razy w ciągu roku. Drobny, niezobowiązujący upominek pozwoli zacieśnić więzi pracownicze i zjednać sobie ludzi. Każdorazowo prezent powinien być odpowiednio dobrany do osoby, dlatego sami najlepiej wiemy, co spośród różnych upominków będzie najlepszym wyborem dla naszego kolegi z pracy.

fot: pixabay.com
pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *