Pomysł na biznes w domu przez internet

Chcesz rozpocząć skuteczne zarabianie przez internet w domu bez względu na wiek? Skoro tutaj trafiłeś, to na pewno fascynuje Cię tematyka biznesu internetowego. Tak jak obiecaliśmy z bratem na blogu przedstawimy całość przemyśleń opartych na historii powstania naszej strony internetowej, której dochód pod koniec 2015 roku powinien przekroczyć kwotę czterocyfrową jeżeli chodzi o zera z tyłu. Warto zaznaczyć, że sukces ten każdego dnia zostaje osiągany małymi kroczkami, ponieważ nadal pracujemy na etacie jak większość Polaków. W związku z tym rozbudowanie naszego serwisu musimy traktować jako pracę dodatkową.

Celowo rozpocząłem ten wpis od sukcesów po to, abyś już na wstępie nie czytał suchej teorii – tylko ciężko pracował na maksymalnych obrotach już po przeczytaniu pierwszego artykułu. Twoja motywacja do pracy musi być na odpowiednio wysokim poziomie. Musisz wytężyć myślenie, jeżeli chcesz zarabiać w domu, ponieważ cała przygoda z internetowym zarabianiem rozpoczyna się od dobrego, a co najważniejsze.. trafionego pomysłu na biznes.

Pomysł na biznes przez internet z pasją – nie szukaj łatwej kasy

Zdecydowana większość Polaków narzeka na swoje zarobki w pracy na etacie, jednak nie poszukuje rozwiązania jak z zaistniałej sytuacji wyjść obronną ręką?

strona matfiz24.pl

Wspólnie z bratem szukaliśmy rozwiązania, aby osiągnąć w przyszłości co najmniej drugą, dodatkową pensję zarobioną przez internet. Zafascynowało nas pojęcie dochodu pasywnego, które definiuję jako jednorazowe wykonanie pewnej pracy, która do końca życia powinna na Ciebie zarabiać.

To stworzenie maszyny do zarabiania pieniędzy ciężką i systematyczną pracą opartą na biznes planie.

Istnieją różne pomysły na dochodowy biznes, ale liczy się ten jedyny – oryginalny i wyjątkowy.

Daj wartość za darmo

Pewnego dnia surfując po sieci w poszukmatematyk Marek Dudaiwaniu informacji jak szybko zarobić w internecie, natknąłem się na bardzo mądre zdanie, którego sens w wielkim skrócie jest następujący: daj ludziom to czego szukają w najlepszej możliwej formie i technologii, a będziesz bogaty.

Zacząłem zastanawiać się, co takiego mogę zaoferować ludziom poszukującym w sieci? I jak to zrealizować, kiedy nie znam żadnych narzędzi marketingowych? Po kilkunastu dniach przyszła mi myśl, że koniecznie muszę wykorzystać moje największe umiejętności i pasje, często określane przez marketingowców jako nisza.

Od dziecięcych lat bardzo interesowała mnie matematyka, a od swoich rówieśników niejednokrotnie słyszałem, że bardzo dobrze wychodzi mi tłumaczenie zadań z matematyki. Postanowiłem, że rozpocznę nagrywanie filmów i tworzenie artykułów matematycznych, które systematycznie będę umieszczał na YouTube, a także na własnej stronie internetowej, której jeszcze wtedy nie potrafiłem wykonać własnoręcznie.

Jak przełożyć internetowe plany biznesowe w działanie?

Stworzenie własnego kanału matematycznego YouTube i autorskiej strony internetowej zmobilizowało mnie do rozwikłania problemów:

 • Czy mój pomysł na biznes przez internet może odnieść sukces w budowaniu dochodu pasywnego?
 • Jak nagrywać dobrej jakości filmy?
 • Jakiego programu użyć do obróbki wideo, aby powycinać niechciane dźwięki?
 • Jak poznać panel YouTube i dostępne funkcje od strony zalogowanego użytkownika?
 • Jak stworzyć własną stronę internetową na płatnej domenie i hostingu?
 • Jak szybko osiągnąć wysokie pozycje artykułów matematycznych w wyszukiwarce internetowej Google?
 • Jak zarabiać na oferowanej wiedzy?

Początkowo całość problemów postanowiłem rozwiązać samodzielnie, jednak szybko zostałem sprowadzony na Ziemię.

Szukaj zaufanych ludzi do realizacji planu biznesowego lub działaj w pojedynkę

Do realizacji moich planów na biznes internetowy postanowiłem poszukać zaufanej osoby, z którą mógłbym współpracować. Z badań wynika, że im więcej odpowiedzialnych osób pracuje na jeden sukces, zyski do podziału są co najmniej o 33% większe, niż gdyby te same osoby pracowały w pojedynkę nad realizacją identycznego celu. W kryzysowych momentach przychodzi zwątpienie i brak wiary w sukces. W takich sytuacjach motywacja drugiej osoby jest bezcenna.

Wiele osób osiągnęło niezależność finansową w internecie działając w pojedynkę. Zależy to również od wachlarza cech charakteru człowieka, umiejętności współpracy z drugim człowiekiem. Jaką drogę wybierzesz zależy już tylko od Ciebie.

Realizacja ambitnych planów wymaga czasu… I ciężkiej pracy

Zarabianie przez internet to ciężka praca, tym bardziej jeżeli potraktujesz ten biznes jako pracę dodatkową. Dzień przeciętnego Polaka wygląda mniej więcej tak:

 • praca na etacie
 • rodzina
 • przyjemności
 • wydatki …

Z czegoś żyć trzeba…

W internecie coraz częściej spotyka się naciągaczy, którzy próbują sprzedawać kursy zarabiania w internecie obiecując złote góry w miesiąc. Oczywiście jest to nieprawda, chyba że można to nazwać jako dorabianie w Internecie(klikanie w reklamy), gdzie wiele serwisów jest niewypłacalna. Jak dla nas, to trochę mało ambitny pomysł na dorobienie pierwszej złotówki z sieci.

Musisz wiedzieć, że samo pozycjonowanie artykułów i filmów w wyszukiwarce internetowej Google do TOP 10 wyników wyszukiwania musi potrwać często kilka miesięcy, a gdzie czas na zbudowanie marki i rozpoznawalności w internecie?

Pracując na etacie ciężko jest stworzyć dodatkowe źródło dochodu w krótkim czasie. W związku z tym postanowiłem rozpocząć współpracę z moim bratem, który także pracuje na etacie.

Zobacz co pisze Paweł…

Paweł Duda

Prawdziwej informatyki nauczyłem się z moim bratem, ponieważ otrzymałem bardzo duży zastrzyk motywacji do pracy. Poznaliśmy odpowiednie narzędzia marketingowe, gdzie już na wstępie musieliśmy poznać odpowiedź na najważniejsze pytanie. Czy pomysł stworzenia kanału YouTube z filmami matematycznymi i strony internetowej z bazą wideo i artykułów może odnieść sukces w budowaniu dochodu pasywnego? Dowiesz się więcej o tym czytając nasz newsletter.

Widząc duży potencjał pomysłu na biznes zaproponowanego przez brata postanowiłem jak najszybciej uzupełnić braki w tworzeniu stron internetowych i wybraniu najlepszych, dostępnych technologii. Nie było łatwo, ponieważ nie mieliśmy żadnego doświadczenia.

Pomysł Marka zrodził plany i konkretne działania:

 • Kanał matematyczny YouTube – eDudaMarek
 • Baza filmów z matematyki w gimnazjum i liceum – MatFiz24.pl

Sam fakt, że trzykrotnie tworzyliśmy MatFiz24 od zera świadczy o tym, że uczyliśmy się na błędach. Razem z bratem popełniliśmy wiele błędów, o których dowiesz się w kolejnych wpisach. Myślę, że poznanie tych błędów jest bardzo cenną wskazówką dla osób, które na poważnie zastanawiają się jak zarobić pierwszą złotówkę w internecie?

Na naszym blogu znajdziesz prawdziwą historię MatFiz24, która w kolejnych miesiącach generuje nam jeszcze większy dochód pasywny.

Pomysły na dochodowy biznes – edukacja i zagrożenia

Muszę przyznać, że w polskich szkołach brakuje przedmiotów związanych z marketingiem i planowaniem własnego ebiznesu. Wydaje się miliony złotych ze skarbu Państwa na edukację, która i tak jest uszczuplana o zakres programowy.

Wielu Polaków jako dobrego pomysłu na biznes upatruje w grach hazardowych i związanych z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Z moich obserwacji wynika, że większość ludzi chce szybkiego zarobku.. a kiedy w grę wchodzą emocje – to niczego dobrego nie wróży. Ogromnym niebezpieczeństwem w grach hazardowych jest przede wszystkim chęć „szybkiego odegrania się”, co niewątpliwie jest objawem uzależnienia. Jak wiadomo z doświadczenia wielu pokoleń wstecz osobom uzależnionym ciężko żyje się z samym sobą. Z kolei dla rówieśników, życie z osobą uzależnioną jest prawdziwą męką, dlatego problemy trzeba jak najszybciej rozwiązać.

Mogę napisać z własnego doświadczenia: co łatwo przychodzi – jeszcze szybciej odchodzi. Ciężko zapracowane pieniądze pozwalają człowiekowi racjonalnie planować inwestycje i realizować wytyczone cele.

Skuteczne zarabianie na YouTube

W Polsce marketing szeptany ma się dobrze i cieszę się, bo coraz więcej osób wie, że z YouTube można dosyć szybko osiągnąć niezależność finansową, zarabiając na wyświetlanych reklamach przy opublikowanych filmach.

Na pewno przekonał się o tym polski użytkownik YouTube – SA Wardega, publikując jeden pomysłowy film, który podbija serca ludzi całego świata. Chodzi oczywiście o wideo: Mutant Giant Spider Dog, który 1 stycznia 2015 roku notuje blisko 123 miliony wyświetleń.

Według naszych szacunków i obserwacji 1 tysiąc wyświetleń wideo na YouTube w przeliczeniu na PLN w zależności od tematyki waha się najczęściej od 1 zł do 2,5 zł.

Przyjmując wariant pesymistyczny, czyli 1 zł za 1000 wyświetleń Pan Wardęga na jednym filmie przez okres 3 miesięcy zarobił ponad 120 tysięcy złotych, więc ile zarobi po roku?

Jak widzisz dobry pomysł na biznes przez internet to podstawa w osiągnięciu sukcesu, a zarazem krok pierwszy do osiągnięcia niezależności finansowej.

Szukasz dobrego pomysłu na biznes przez internet?

Zobacz wideo poradnik

Google Trends – Analiza biznesowa i marketingowa.

[youtube id=”SMLsWWltWOs”]

Zobacz moją receptę na rozpoczęcie dobrego interesu w domu:

 • Stwórz swoją stronę internetową(bloga) i zacznij pisać o Twoich zainteresowaniach.
 • Zbuduj kanał YouTube – nagrywaj i publikuj filmy – zarabiaj z reklam wyświetlanych przy Twoim wideo, jednocześnie budując markę Twojej osoby/firmy
 • Podłącz reklamy Google AdSense
 • Poznaj możliwości programów partnerskich

Osiągając dużą rozpoznawalność Twojej osoby w Internecie i jeszcze większy ruch na stronie internetowej możesz poświęcić się branży MLM, która wymaga najczęściej dużego zaangażowania czasowego. Możliwości dochodowe MLM są ogromne, a ich wielkość pozwala na zrezygnowanie z pracy na etacie i rozpoczęcie stylu życia, w którym to Ty jesteś szefem dla siebie.

Nie musisz zazdrościć żołnierzom, policjantom, czy celnikom, że po 15 latach pracy odejdą na emeryturę, ponieważ w tym samym okresie czasu możesz nagrać kilka tysięcy filmów, zrobić wartościową stronę internetową z dużym ruchem, zarabiając kilka pensji po profesorsku w miesiąc.

Na zakończenie przedstawiam 5 najważniejszych warunków koniecznych do osiągnięcia niezależności finansowej:

 1. dobry pomysł na zarabianie w internecie, np: własny blog
 2. podstawowa wiedza i znajomość najważniejszych narzędzi marketingowych
 3. motywacja do pracy
 4. umiejętność rozwiązywania problemów
 5. cierpliwość

Dobry pomysł na biznes przez internet to klucz do sukcesu. Poznaj niezbędne narzędzia do zbudowania bloga w oparciu o dochodową tematykę. Zapraszam na darmowy kurs jak zrobić bloga, dzięki któremu odkryłem sposób na powolne, ale systematyczne budowanie dochodu pasywnego w sieci.

kurs jak zrobić bloga wordpress

pobierz pdf wpisu

pozycjonowanie stron w projekt marketing

45 komentarze - Pomysł na biznes w domu przez internet

 1. Krzysztof pisze:

  To prawda,że w internecie niema łatwej kasy.Naprawdę trzeba włożyć dużo pracy i to pracy systematycznej,mądrej aby później zacząć zarabiać.Na to wszystko potrzeba czasu,nic się nie stanie z dnia na dzień.I cały czas nauka i nauka.
  Pozdrawiam

  1. Marek Duda pisze:

   + testowanie nowych rozwiązań 🙂

 2. Xolinqa pisze:

  Coraz więcej osób to sobie uświadamia, że w internecie można zarobić, ale jest to praca jak każda inna,w której trzeba poświęcić swój czas i energię.

  1. Paweł Duda pisze:

   Ciężko się pracuje, jak nie widać od razu efektów – takie są właśnie uroki zarabiania w internecie.

 3. Ciekawy wpis. Tak jak to Panowie napisali nie ma łatwej kasy. Nie ma łatwych rezultatów. Dotyczy to niemalże wszystkich dziedzin naszego życia. Każdy by chciał łatwo i szybko: zarobić, schudnąć, wyzdrowieć, itd. Sprawdza się stare powiedzenie łatwo przyszło, łatwo poszło.

  Na sukces trzeba mądrze pracować.

 4. bogdan1243 pisze:

  bardzo fajny artykuł poszperałem trochę w internecie i znalazłem na stronie matras.pl biografie twórców google http://www.matras.pl/chlopcy-od-google-a.html już zamówiłem bo to pewnie będzie dobry zastrzyk pomysłów i porad jak rozwinąć firmę.

  1. Paweł pisze:

   Nie czytałem jeszcze tej pozycji 🙂 Bardzo podobają mi się nagrania Roberta Kyosaki (dostępne także na YouTube), które pokazują dobitnie, że biznes internetowy jest jednym z najlepszych sposobów do zbudowania efektywnego dochodu pasywnego.

 5. Łukasz pisze:

  Artykuł świetny! 🙂 Motywuje bardzo. Mam też takie pytanko. Jak przygotowujesz się do nagrywania filmików? Robisz sobie jakiś plan? Nagrywasz coś kilka razy i wybierasz najlepszą opcję, czy może improwizujesz? 🙂

  1. Marek pisze:

   Hej Łukasz,

   Fajnie, że nabrałeś motywacji 🙂 Odnośnie nagrywania filmów.. Na początku to jest stękanina i masa wycinania niechcianych dźwięków.. Z czasem nagrywa się coraz lepiej i płynniej. Szkoda, że nie mam płynnej mowy, więc nadal jest trochę pracy przy wycinaniu dźwięków.

   W moich tematykach nie nagrywam długich filmów – max. 30min. Ludzie nie lubią oglądać wideo dłuższych niż 15min, dlatego wielkiego planu nie trzeba – tylko trzeba się przełamać. Przy nagrywaniu pierwszego filmu sporo się uśmiałem, jak mówiłem sam do siebie i do mikrofonu 🙂

   Pozdrawiam.

 6. Kameler pisze:

  Myślę, że inwestowanie w biznes internetowy to przyszłość, ale mimo wszystko nie ma co w ciemno wydawać pieniędzy. W mojej firmie finansowo doradza mi specjalista z Pyffel Partners i prywatnie ostatnio też. Jestem zadowolony, bo właśnie zainteresował mnie rynek internetowy – w końcu to przyszłość.

  1. Marek pisze:

   Kameler, a w jakim biznesie internetowym widzisz swoją przyszłość? 🙂

 7. Tomasz pisze:

  Dodałbym do wymienionych jeszcze jeden, niekonieczny ale pomocny warunek: Zajmij się lubianym tematem, bo tak łatwiej będzie wytrwać w pracy. Szczególnie początek, czasem miesiąc, czasem rok czy dwa, kiedy mimo włożonej pracy i zaangażowania, odzew może okazać się minimalny. Rzeczywiście nie ma łatwych pieniędzy.

  1. Marek pisze:

   Dodam tylko, że lubiany temat nie zawsze może okazać się trafiony. Niektóre tematyki zwyczajnie są skazane na porażkę, dlatego istnieją bezcenne narzędzia, które potrafią to zweryfikować. Więcej o tym w moim kursie wideo – eBiznesBezSzefa, który już niebawem pojawi się na blogu 🙂

 8. Waldek pisze:

  Czytałem wiele takich artykułów. Ten jest kolejnym przykładem, że zarabianie w internecie nie musi być trudne. 🙂

  1. Marek pisze:

   Zarabianie w internecie nie jest proste, ale najważniejszy jest pomysł na biznes 🙂 Później jest wiedza, wyznaczanie celów, ciężka praca, budowanie wartości i dopiero na końcu monetyzacja.

 9. Tomek281 pisze:

  Bardzo trafny artykuł! Ja jestem właśnie po przeczytaniu ebooka, który dostałem w przedsprzedaży od mojego przyjaciela – polecam się zapoznać z jego treścią – zawiera mnóstwo porad i pomysłów na temat generowania dużych przychodów w wersji online – począwszy od prostych zagadnień i historii do generowania stałego, pasywnego dochodu. Zacząłem już pierwszy etap prac i w ciągu pierwszych 3 dni od uruchomienia małego sklepu osiągnąłem dochód rzędu 2 tysięcy złotych. A to dopiero początek! Polecam serdecznie!

  1. Marek pisze:

   Tomek,

   Każdy ma swoją drogę do osiągnięcia sukcesu 🙂 Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 10. Ja dołożyłbym tutaj małą cegiełkę, która nie została poruszona w poście czyli inwestycje. Forex i opcje binarne ale tylko z zastosowaniem analizy technicznej i kalendarza ekonomicznego. Żeby nikogo nie podkusiło wchodzić w to bez żadnego przygotowania 🙂 Potencjał jest bardzo duży ale trzeba mieć trochę „analityczny umysł” no i przygotowanie to rzecz pierwszorzędna. Obecnie lokaty są na tak smutnym procencie, że warto szukać okazji inwestycyjnych. Nie koniecznie musi to być giełda walut. Po prostu warto skupić się na aktywach a nie tylko na pasywach (dom na kredyt, samochód itd…), które miesięcznie pożerają nasz budżet zamiast go wspomagać 🙂

  1. Marek pisze:

   Jeżeli chodzi o Forex, to czytałem na zaufanych blogach, że zarabianie w ten sposób jest możliwe. Nie mniej istnieje zawsze jakieś ryzyko, a w moim wieku liczy się coraz bardziej stabilizacja 🙂

   Nie mniej jestem bardzo zaciekawiony tematyką mądrego inwestowania pieniędzy 🙂

 11. Paweł pisze:

  Przeczytałem z dużym zainteresowaniem. Mam dziesiątki pomysłów, ale nie potrafię zrobić pierwszego kroku. Mam nadzieję, że rady gospodarzy bloga, z którymi będę się zapoznawać sprawią, że pokonam trudności. Mam też gorzką uwagę odnośnie podanego przykładu. Chodzi o Wardęgę. Rzecz w tym,
  że ten człowiek nie zrobił niczego wartościowego. Owszem, przyniosło mu to zysk, ale te filmy są głupie, bazują na prymitywnych skeczach, wykorzystując ludzki strach, zaskoczenie, dają prostacką rozrywkę. Jego filmy nie ubogacają widza o szlachetne emocje, czy pożyteczną wiedzę.

  Mam pytanie. Czy autorzy bloga poparliby biznes oparty na pornografii internetowej? Przecież też ma swoich odbiorców. Podsumowując: czy autorzy bloga podpiszą się pod tezą, że wystarczy dać ludziom cokolwiek za co zechcą płacić?

  1. Marek pisze:

   Paweł, jeżeli chodzi o Wardęgę nie mnie to oceniać 🙂 Jestem człowiekiem wierzącym i dla mnie słowo wartość zawsze będzie miało głębszy sens. Wielu osobom pies pająk przypadł do gustu. Uważam, że na YouTube bardzo dobrze sprzedaje się też głupota, zrobienie SHOW, nagrywanie filmów pokazujących niszczenie samochodów i innych wartościowych przedmiotów.. Bo liczą się wyświetlenia, bo liczą się kliki w reklamę.. Czy o to w tym wszystkich chodzi? Ja mam inne podejście do tego tematu, dlatego robię filmy instruktażowe i rozwijam wtyczkę Fast Micro Pay, która już wielu osobom przydała się w biznesie. Więcej o zarabianiu na YouTube: https://pracabezszefa.pl/zarabianie-na-filmach-z-youtube

   Autorzy bloga podpiszą się pod tym stwierdzeniem: Wystarczy dać ludziom cokolwiek, za co zechcą zapłacić zgodnie ze swoim sumieniem i wartościami etycznymi. W żadnej formie nie poparlibyśmy pomysłu na biznes opartego na pornografii.

   Polecam artykuł – jak pornografia zniszczyła moje życie: http://www.deon.pl/religia/swiadectwa/art,50,pornografia-zniszczyla-moje-zycie-swiadectwo.html

 12. Pomysł Na pisze:

  Praca bez szefa może być całkiem ciekawa, jednak są osoby, które nie mając nikogo na karku nie będą garnęły się do pracy. Czy to u kogoś, czy u siebie.

  1. Marek pisze:

   Lenistwo to jeden z 7 grzechów głównych 🙂 Nie każdy może mieć swoją firmę i nie każdy będzie dobrym pracownikiem 🙂 Życie 🙂

  2. Amelia pisze:

   Więc należy popracować nad motywacją 🙂 Nie narzekać, ale brać się za pracę – to cała tajemnica sukcesów 🙂
   Miałam kolegę, który był okropnie gruby. Spotkałam go po 4 latach, nie poznałam go. Musiał pokazać mi dowód osobisty. Schudł 70 kg. Obecnie waży 60 kg. Przez te zwały tłuszczu nawet nie wiedziałyśmy, że jest przystojny, ale któregoś dnia powiedział sobie, że czas zacząć. Nie pitolić, że nie da się. Na początku ćwiczył w domu. Zmienił nawyki żywieniowe. Teraz biega po górach:) Biega 🙂 Byłam w szoku. Ma dużo energii, czuje się świetnie.

 13. Pracowałam przez pewien okres z domu i niestety nie jest to dla mnie. Nie wyobrażam sobie pracy w samotności, jestem przyzwyczajona do biurowego huku, innych ludzi… 🙂
  Obecnie prowadzę swoją niewielką działalność kilkuosobową związaną z branżą odzieżową 🙂 Niestety bez kontaktu z innymi ludźmi na co dzień bym zwariowała!

  1. Marek pisze:

   To dobrze 🙂

   Każdy z nas jest inny na tym świecie i to jest piękne. Nie każdy będzie blogerem i nie każdy będzie pracował w wielkich korpo 🙂

   Pozdrawiam serdecznie.

 14. Piotr pisze:

  W swoim życiu próbowałem różnych form dodatkowego zarabiania pieniędzy,żałuję że to wszystko zaczęło się u mnie dopiero po założeniu rodziny(blokada finansowa-ryzyko utraty pieniędzy),teraz mając 54 lata czuję chęć zawojowania świata,niestety pomysły nie przychodzą tak łatwo do glowy,ale jestem pełen optymizmu i dzięki Wam chciałbym zarabiać przez internet (przede mną założenie bloga,bardzo bym chciał kręcić filmiki i w przyszłości zarabiać na nich,muszę się spieszyć żeby zdążyć przed emeryturą,jestem duchem bardzo młody)-pozdrawiam

  1. Marek pisze:

   Piotr, zarabianie na wiedzy przez wideo – to świetny pomysł na biznes. Jak będziesz chciał uruchomić płatności skorzystaj z mojej wtyczki 🙂 https://pracabezszefa.pl/szkolenia/fast-miropay-wtyczka-wordpress-do-platnosci-online-i-sms-premium

 15. Tester pisze:

  Pracując w domu chyba najtrudniej jest z motywacją. Pomysłów jak zarobić w internecie jest mnóstwo tylko trzeba się wziąć w garść i codziennie pracować tak jak na etacie. Pierwsze efekty przyjdą po kilku miesiącach. Dla początkujących polecam Bloggera pod którego nie trzeba kupować hostingu, a można na nim zbudować dobrą stronę internetową.

  1. Marek pisze:

   Czynnik stresogenny, np. utrata pracy jest najlepszym motywatorem do pracy 🙂 Na wojnach powstawały największe biznesy.

 16. Adam pisze:

  Trochę ma już ten artykuł, ale dalej daje sporo ciekawych informacji.

  1. Marek pisze:

   Dzięki Adam 😉

 17. Lato pisze:

  Zarabianie na wiedzy to prawdopodobnie najciekawszy pomysł na biznes w Internecie, ale jak zwykle wymaga dużo czasu, pracy i zainwestowanych pieniędzy.
  Zadałem sobie tutaj pytanie, czy naprawdę nie sposób w Internecie zarabiać szybko?
  A co kiedy osoba po 4 miesiącach współpracy ma poważny stały dochód miesięczny i odbiera nowe BMW!
  Z pewnością nie było to proste, ale czy jest to zadowalająco szybki zarobek?
  http://partner.dbm.org.pl/3-pomysly-na-biznes-w-domu-przez-internet_art,1.html

 18. Po 6 systematyczność.
  Po 7 nigdy się nie poddawaj.

  1. Marek pisze:

   O to właśnie chodzi 🙂 W systematycznością różnie bywa zważywszy na fakt, że wielu ludzi pracuje na etacie… Ale w każdej sytuacji można wypracować odpowiednio zeskalowaną systematyczność.

 19. Iza pisze:

  Przy takiej pracy przynajmniej nie traci się pieniędzy na dojazdy 😉

  1. Marek pisze:

   Pozytywnie 🙂

 20. Tomek pisze:

  Można zarabiać w łatwy sposób ale trzeba być otwartym i pozytywnie nastawionym. Bardzo dużo daje samo podejście do tematu. Ja na przykład zarabiam na oglądaniu reklam.

 21. x-type pisze:

  Najlepiej sprzedawac na u-stock.pl, wystawianie zawsze za darmo, niska prowizja od sprzedazy darmowe reklamy w social media a pierwsze dwa m-ce kompletnie za darmo zadnych oplat czy prowizji

 22. Adam pisze:

  Ja próbowałem kiedyś wytłumaczyć dziadkowi na czym polega zarabianie na reklamach w internecie. Nie było łatwo, zwłaszcza, że dziadek nigdy nie widział internetu 😀

 23. Siema. Od 2009 roku prowadzę swój domowy biznes, a raczej hobby bo wyżyć z tego się nie da. Oczywiście dochody są od zawsze i coraz więcej ludzi pyta o moje produkty. Dodajcie tam na końcu biznesy takie jak – grafik komputerowy – naklejki na samochody / ściany. Tu moja strona vleporama.com zapraszam.

 24. A jak waśnie zaczęłam pracę w Marketingu sieciowym we współpracy z amerykańską firmą oferującą naturalne produkty. Jest to system Marketingu konsumenckiego gdzie buduję sieć klientów dla sklepu i otrzymuje niesamowite prowizje. Oprócz tego prowadzę szkolenia z zakresu Marketingu (dotychczas darmowe webinary dla moich partnerów biznesowych), natomiast teraz dodatkowo uruchamiam platformę szkoleniową oraz bloga.
  Jeśli chciałby ktoś więcej dowiedzieć się na temat tej formy zarabiania przez internet, to zapraszam do kontaktu.

  P.S. bardzo fajny blog! gratuluję ! i dziękuję za wszystkie pomoce, którymi się tutaj dzielicie. Lubię was czytać 🙂

 25. Jan pisze:

  Mój kolega prowadzi firmę zajmującą się oprawą obrazów w Warszawie i twierdzi, że to bardzo dobry i prosty biznes – http://oprawanorland.pl

  Wiadomo – prosty, jak ktoś już siedzi w temacie 🙂

 26. Szymon Owedyk pisze:

  Dzięki za te pomysły na biznes w domu, które są dla mnie sporą inspiracją. A może i ścieżką rozwoju 🙂

  1. Paweł Duda pisze:

   Powodzenia! Biznes w domu dobra sprawa – ale nie każdy wytrzyma ten styl życia i bycia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *