Nilfisk VP 930 – odkurzacz do hotelu z filtrem Hepa

odkurzacz hotelowy nilfisk vp 930 z filtrem hepa

Hotel to miejsce, które wymaga szczególnego dbania o warunki higieniczne. Odkurzanie musi wykazywać się jak najwyższą skutecznością. Duża ilość gości oznacza potencjalne roznoszenie zarazków, bakterii, alergenów i oczywiście zanieczyszczeń. To właśnie dlatego, tak ważne jest żeby sprzątanie w tego typu pomieszczeniach stało na najwyższym poziomie. Odkurzacz hotelowy powinien nie tylko wciągać zanieczyszczenia, ale także dezynfekować je i zapewniać zdrowe i czyste powietrze. Taki jest Nilfisk VP 930.

Wysoka jakość sprzątania, najwyższe standardy higieniczne

Nilfisk VP 930 to przede wszystkim wysoka jakość pracy i najwyższe standardy higieniczne zapewniane w pomieszczeniach, w których jest on wykorzystywany do sprzątania. Mocny silnik i sprawna praca turbiny ssącej, sprawiają, że Nilfisk VP 930 bardzo dokładnie oczyszcza sprzątane powierzchnie. Odkurzacz posiada cztery filtry, z czego jeden to wysokiej jakości filtr Hepa, który stosowany jest na całym świecie. Składa się on ze spiekanego szkła, a jego zadaniem jest dezynfekcja powietrza.

nilfisk vp 930 odkurzacz hotelowy

Zamów teraz: https://multi-matic.pl/produkty/nilfisk-vp-930-najcichszy-odkurzacz-hotelowy/

Jego budowa ma charakter trójwarstwowy, a poszczególne części połączone są ze sobą żywicą. Filtr Hepa zatrzymuje zarazki, bakterie, wirusy, alergeny, kurz, ale także nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu, pomieszczenie odkurzane przy pomocy Nilfisk VP 930 zyskuje nie tylko czystą powierzchnię, pozbawioną paprochów, kurzu i innych zanieczyszczeń, ale także zdrowe, przyjazne dla alergików i po prostu przyjemne powietrze. Odkurzacz wyróżnia się klasą reemisji kurzu na poziomie A.

Cichy tryb pracy

Nilfisk VP 930 należy do cichych odkurzaczy, które nie generują wysokiego hałasu, a tym samym, ich używanie nie przeszkadza gościom hotelowym w odpoczynku. Operator może spokojnie pracować, bez obawy o wprowadzanie dyskomfortu gościom. Poziome generowanego hałasu to zaledwie 66 decybeli, które można zmniejszyć nawet do wartości 53, wciskając jeden przycisk, który uruchamia funkcję ECO.

Energooszczędny

Dużą zaletą tego odkurzacza, którą docenią w szczególności właściciele firm sprzątających, jest jego energooszczędny charakter. Urządzenie cechuje niski pobór mocy. Należy ono do klasy energooszczędności A++. Dodatkowo, odkurzacz posiada funkcję trybu ECO, która zmniejsza moc silnika, redukując poziom generowanego hałasu, a także zaniżając pobór energii. Używanie tego urządzenia pozwoli zatem na poczynienie dużych oszczędności finansowych.

Wytrzymały

Dużą zaletą odkurzacza jest solidna obudowa, która gwarantuje długotrwałą wytrzymałość. Została ona wykonana ze stali nierdzewnej i połączona z wysokiej jakości materiałami z tworzywa sztucznego.

Wygodny w użyciu

Odkurzacz Nilfisk VP 930 jest wygodny w użyciu. Zbiornik na nieczystości jest niezwykle pojemny. 15 litrowy worek na kurz i brud gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu bez konieczności opróżniania pojemnika. Długi przewód mierzący 15 metrów zapewnia pełną swobodę operowania urządzeniem. Odkurzacz posiada wymienne ssawki i elastyczny wąż, który pozwala na wygodne manewrowanie urządzeniem.

Zobacz także poradnik, jaki odkurzacz do sprzątania biura?

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *