Zostań profesjonalnym fryzjerem i bądź własnym szefem!

szkoła fryzjerstwa anagra

Wiele młodych osób zastanawia się nad wyborem swojej ścieżki kariery zawodowej. Warto takie ukierunkowanie uczynić jak najwcześniej, aby dzięki temu być o krok przed innymi. Jest to niezwykle istotne w sytuacji dużej konkurencji na rynku pracy. Im wcześniej zacznie się kształcenie w określonym profilu, tym szybciej będzie można poznać specyfikę danego zawodu, a także wszystkie jego tajniki.

Skłonienie się właśnie ku szkołom dającym dobry zawód jest odpowiednim kierunkiem rozwoju. Warto wybrać przy tym szkołę z tradycjami, taką jak szkoła mody Anagra. Prestiżowa łódzka szkoła kształci przyszłych Mistrzów Fryzjerstwa, Projektantów i Wizażystów.

Fryzjerstwo to Twoja ukryta pasja? Odkryj ją!

Od zawsze wymyślanie nowych fryzur, a także układanie włosów było Twoją pasją? Jeśli tak, to nie wahaj się i nie zmarnuj drzemiącego w Tobie potencjału.

Nie ma nic bardziej wartościowego w pracy zawodowej od wykonywania swoich obowiązków z prawdziwą, nieskrywaną przyjemnością.

Fryzjerstwo jest swego rodzaju sztuką odkrywania na nowo czyjejś osobowości. Możesz przeprowadzać spektakularne metamorfozy, dzięki którym twoi klienci poczują się dobrze we własnej skórze.

Dla wielu osób zmiana fryzury łączy się z ważnym etapem w jego życiu. Czasem wizyta u fryzjera jest częścią swego rodzaju autoterapii.

Dlatego zawód fryzjera jest tak bardzo wartościowy. Poprzez zmianę wyglądu zewnętrznego możesz pozytywnie wpływać na życie innych osób.

Co musisz zrobić, aby zostać profesjonalnym fryzjerem?

Jeśli filozofia fryzjerstwa jako zaczątku do odmieniania życia wielu osób Cię przekonuje, to na pewno chcesz wiedzieć, co musisz zrobić, aby stać się profesjonalistą w swoim fachu.

Przede wszystkim zacznij od zapisania się do Szkoły Fryzjerstwa Anagra: http://anagra.pl/

To doskonałe miejsce, aby rozpocząć swoją edukację w tym zawodzie. Wiele zajęć z zakresu fryzjerstwa i stylizacji fryzur pozwoli Ci poznać najnowsze techniki strzyżenia, a także klasyczne cięcia, które podobnie jak mała czarna są ponadczasowe.

W zawodach, gdzie istotne jest dobre opanowanie techniki niezwykle istotna jest duża liczba ćwiczeń praktycznych.

Wiele szkół nastawionych jest zbytnio na teorię, spychając zajęcia praktyczne na margines.

W szkole Anagra jest zupełnie inaczej, gdyż działa ona według nowoczesnego modelu europejskiego. Po skończeniu technikum oczywiście warto kontynuować naukę. Można to czynić w Akademiach Mistrzów Fryzjerstwa.

Można również rozszerzyć swoje umiejętności manualne i pójść na studia z zakresu Kosmetologii i Wizażu. Niemniej jednak na samym początku istotne jest dobre opanowanie podstaw, a dopiero potem poznanie bardziej wyspecjalizowanych technik jeśli chodzi o fryzjerstwo.

Doskonalenie zawodowe fryzjera tak naprawdę nigdy się nie kończy, a przynajmniej nie powinno. Każda osoba, której pasją jest wykonywany zawód fryzjera z chęcią uczestniczy w kursach, które umożliwiają poznanie nowych trendów zarówno w strzyżeniu, koloryzacji, jak i zabiegach kosmetycznych na włosy.

Dlaczego warto wybrać Szkołę Anagra w Łodzi?

Poza zajęciami z doskonałymi praktykami z zakresu fryzjerstwa, które dzięki ich umiejętnościom awansuje do rangi sztuki, uczniowie mogą również uczestniczyć w dodatkowych kursach organizowanych w szkole.

Wszystko to przybliża ich do osiągnięcia prawdziwego mistrzostwa w tym fachu. Należy podkreślić, że za wieloletnim sukcesem szkoły stoją właśnie ludzie pełni pasji do swojego zawodu.

Dzięki nim zajęcia nie są jałowym przekazywaniem teoretycznej wiedzy, a stają się prawdziwą interakcją pomiędzy uczniami i nauczycielami, którzy na zajęciach praktycznych czerpią od siebie energię i inspirację.

W ten sposób powstają unikalne pomysły i rodzą się wielkie talenty, które doceniane są nie tylko przez polski, ale również europejski rynek pracy.

W szkole zwraca się uwagę na to, że zawód fryzjera-stylisty zaczyna ewoluować i obecnie stają się oni wszechstronnymi specjalistami od kreowania zewnętrznego wizerunku, korzystając również z wizażu i kosmetologii.

Dzięki temu uczniowie zdobywają wszechstronne kompetencje, które pozwolą im w niedalekiej przyszłości założyć działalność gospodarczą bądź podjąć pracę w jednym z salonów fryzjerskich, oferujących również usługi z zakresu kosmetologii.

Na zajęciach poznają nie tylko innowacyjne metody stylizacji, ale również najnowocześniejsze kosmetyki, służące do wszechstronnej pielęgnacji włosów.

Uczą się rozpoznawać problemy związane z włosami i odpowiednich sposobów ich rozwiązywania. Dzięki temu w przyszłej pracy zawodowej zawsze mają dobre rady dla swoich klientów, poparte wiedzą i doświadczeniem.

Łódzka Szkoła Mody Kosmetologii Fryzjerstwa „Anagra” to prestiż budowany poprzez zaangażowanie pedagogów oraz wzajemny szacunek nauczycieli i uczniów.

Dzięki takiej atmosferze kształtuje się w sposób naturalny kreatywność, która rodzi najlepsze pomysły nagradzane w czasie wielu konkursów fryzjerskich na szczeblu ogólnopolskim. Warto wybrać szkołę, której abiturienci doskonale radzą sobie w zawodowym życiu i podkreślają, że to właśnie w niej rozwinęła się w pełni ich pasja i talent.

Kształcimy w zawodach przyszłości – rozwijając o nowe specjalizacje:

  • Charakteryzacja Filmowo-Teatralna – egzamin maturalny z Historii Sztuki
  • Kosmetologia Estetyczna (zabiegi z zakresu ostrzykiwanie kwasem hialuronowym – peeling – mikrodermabrazja)
  • Stylistyka Wizerunku(makijaż+stylizacja paznokci+historia mody+analiza kolorystyczna+pokazy mody)
  • Barberstwo (nowość)
  • Zarządzanie Salonem Kosmetologii – Fryzjerstwa – Stylizacji Fryzjerstwa – Odnowy Biologicznej
  • Nowość! 4 letnie (2019) Liceum Kosmetologii Estetycznej (rozszerzona: biologia-chemia) i przygotowanie na Uniwersytet Medyczny

Docieramy z warsztatami PRO zawodowymi do najmniejszych miejscowości (wsi) w Polsce nie zapominając o województwie łódzkim.

Zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej – http://anagra.pl

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *