Zarabianie na promocjach bankowych

Zarabianie na promocjach bankowych

Coraz więcej banków oferuje bonusy gotówkowe przy otwieraniu nowego konta, karty kredytowej lub po prostu zmianie banku. Czasami może to być nawet do kilkuset złotych za każdy nowy rachunek bieżący.

W związku z tym pojawia się pytanie, czy nie można by sobie dorabiać po kilkaset złotych miesięcznie na częstych zmianach banków, zakładaniu nowych kont i kart, jeśli ma się na to czas i czas wolny? Oczywiście, że jest to możliwe. Różne banki oferują inne premie i różne kwoty.

Jak zarabiać na promocjach?

Promocje bankowe dotyczą już wszystkich banków obecnych na naszym rynku. Najlepiej zacząć od banku, w którym mamy założone konto bankowe i sprawdzić czy na przykład za płacenie kartą w danym miesiącu nie przysługuje nam premia pieniężna.

Banki najczęściej oferują premie pieniężne lub prezenty rzeczowe (smartfony, bony zakupowe) dla nowych klientów. Dlatego warto przejrzeć oferty innych banków i pomyśleć o przeniesieniu konta zgarniając przy tym premię pieniężną.

Bardzo często można zarobić pieniądze od banku poprzez płacenie kartą bankową odpowiedniej marki w wybranych punktach detalicznych. Dokonując zakupów możemy liczyć na miesięczny zwrot części kosztów, które ponieśliśmy podczas płacenia. Zostaną one zwrócone na konto lub rachunek karty.

Wyrobienie karty kredytowej w banku może także skutkować wpłynięciem niezłej sumy na nasze konto. Każdy bank stara się przyciągnąć do siebie nowych klientów i dlatego oferty są bardzo różne i skierowane do wszystkich osób.

Osoby młode również mogą zyskać bonusy otwierając najczęściej w pełni darmowy rachunek bankowy. W przypadku osób niepełnoletnich wymagane jest wspólne korzystanie rodzica i dziecka, dzięki czemu premie zostaną zwielokrotnione.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą mają dodatkową możliwość założenia i przetestowania konta firmowego z wysoką premią na start. Tutaj banki płacą nawet do 2000 zł za aktywne korzystanie z rachunku firmowego.

Banki oferują także premie pieniężne za założenie lokat, a jedynym warunkiem bywa wpłacenie na nią odpowiedniej kwoty i utrzymanie lokaty przez okres kilku miesięcy.

Jak szukać takich promocji?

Trzeba poświęcić trochę czasu na przeszukanie odpowiednich ofert w Internecie i sprawdzić, jakie usługi oferowane przez bank mogą się nam przydać i przy okazji możemy na tym zarobić. Zarabianie pieniędzy nie musi się już nam kojarzyć tylko z wyjściem z domu na minimum 8 godzin. Nie musimy też wertować stron wszystkich banków w poszukiwaniu nowych okazji do zarobku.

Najlepszą metodą, aby być na bieżąco w promocjami bankowymi jest zapisanie się do newslettera JakOszczedzic.pl i wówczas będziemy informowani o wszystkich nowościach i możliwościach zarabiania pieniędzy.

Można też po prostu co jakiś czas odwiedzać portal JakOszczedzic.pl i sprawdzić nowe promocji bankowe lub po prostu zapisać się do kanału RSS jeśli korzystamy z tego typu powiadomień i czytników.

Ile można zarobić?

Zarabianie pieniędzy na promocjach bankowych może zasilić nasz miesięczny domowy budżet czasami dość wysoką kwotą sięgającą nawet 300-400 złotych. Wszystko zależy od tego z jakich programów skorzystamy i czy będziemy odpowiednio pasować do danej oferty.

Najczęściej za otwarcie konta można dostać premię w wysokości 100 zł – 400 zł rozłożoną w czasie. Za polecenie banku innej osobie, która założy konto można zgarnąć podobną kwotę.
Najwyżej premiowane są karty kredytowe, najczęściej darmowe bezwarunkowo lub po wykonaniu kilku płatności miesięcznie, dzięki czemu nie poniesiemy żadnych dodatkowych kosztów. W tych przypadkach banki oferują nawet kwoty rzędu 200 – 400 złotych dla nowych klientów. Wszystko zależy od warunków, jakie należy spełnić.

Za płacenie kartą debetową w miesiącu możemy odzyskać najczęściej od 1 do 5% zwrotu kosztów, a za płacenie Blikiem nawet do 5% i są to kwoty zarobku, które co miesiąc mogą zasilić nasz budżet kwotą kilkudziesięciu złotych.

Bardzo często za płatności kartą w danym punkcie możemy zyskiwać punkty, które potem mogą zostać wymienione na nagrody. Wysokość zarobków w tym przypadku jest trudna do określenia, gdyż wszystko zależy od ilości dokonywanych zakupów i wysokości płaconych kwot.

Podsumowanie

Każdy może zarobić pieniądze na promocjach bankowych. Wystarczy zaznajomić się z ofertami, które obecnie są dostępne na rynku. Jeśli w danym czasie nie ma nic, co by nas zainteresowało to warto poczekać, bo może za tydzień pojawi się coś ekstra, co pozwoli zarobić większą kwotę.

Internet jest skarbnicą wiedzy w tym temacie. Wystarczy wejść na stronę JakOszczedzic.pl poświęconą promocjom bankowym i zaznajomić się z ich najnowszymi propozycjami. Po wybraniu dla siebie odpowiedniej okazji musimy już tylko pamiętać o spełnieniu warunków i czekać na wypłatę pieniędzy.

Zobacz także:

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *