Zarabianie z LeadStar.pl

ledstar

Na grupach Fb pełno jest postów promujących zarabianie w Internecie, do których wielu z nas podchodzi z rezerwą – bo czy faktycznie możliwe jest dorabianie do budżetu bez wychodzenia z domu, a nawet zastąpienie dochodu z etatu, wynagrodzeniem właśnie z takich działań?

Odpowiedź brzmi – TAK! A na potwierdzenie powiem, że w programie partnerskim LeadStar.pl jest prawie 8000 aktywnych partnerów, a suma naliczonych dla nich prowizji na sierpień 2019 wynosiła 1 285 392 PLN i ta liczba ciągle rośnie.

Kto może działać w LeadStar?

Pełnoletnie osoby fizyczne oraz firmy polskie i zagraniczne. Czyli m.in. webmasterzy, specjaliści od marketingu, blogerzy, doradcy finansowy, ale i ludzie, którzy po prostu aktywnie korzystają z Internetu np. robiąc zakupy.

Jak działać?

Sposobów jest mnóstwo i na pewno znajdziesz coś dla siebie. Pierwszym krokiem jest założenie darmowego konta na https://leadstar.pl/. W „katalogu programów” na Twoim koncie znajdziesz dostępne kampanie, modele rozliczeniowe itp., a więc wszystkie potrzebne informacje, które ułatwią Ci wybór kampanii idealnych dla Ciebie. Promować możesz je na swoich stronach www, blogach, bazach mailingowych, poprzez call center i na wiele innych sposobów. Przy każdym produkcie dostępne są informacje na temat dozwolonych i zakazanych form promocji, zawsze też masz możliwość dopytania poprzez formularz kontaktowy LeadStar czy metoda, którą Ty chcesz zastosować będzie w porządku.

pp ledstar

Ważne jest to, że nie musisz posiadać jakiś konkretnych zasobów do promowania kampanii – możesz sam korzystać i zarabiać na czynnościach, które robisz co jakiś czas np. rezerwując hotele na wakacje, robiąc zakupy w sklepach czy ubezpieczając dom. Opcji jest naprawdę dużo, a skoro tak czy siak planujemy którąś z tych czynności wykonać to czemu na tym dodatkowo nie zarobić?
Programów partnerskich jest kilka, dlaczego LeadStar.pl?

Po pierwsze kwestie związane z finansami – w LeadStar jest prosto, szybko i uczciwie. Wypłaty masz możliwość zlecać w dowolnym momencie już od 1 zł, a przelew znajdzie się na Twoim koncie w kolejnym dniu roboczym jeśli jesteś osobą fizyczną lub nawet w ciągu 2-3 dni roboczych w przypadku firm. Kampanie rozliczane są rzetelnie i natychmiast po otrzymaniu raportów od reklamodawcy.

Po drugie podejście do Wydawców, a więc Ciebie – zespół LeadStar.pl to profesjonaliści, którzy stają na głowie, żeby łatwo i przyjemnie Ci się działało w ramach programu. Każdy zgłaszany problem starają się rozwiązać błyskawicznie i na Twoją korzyść. Aby ułatwić Ci działania w LeadStar, a szczególnie początki dostępny jest blog https://blog-leadstar.pl/, gdzie znajdziesz ciekawe artykuły m.in. jak rozpocząć swoją przygodę z programem partnerskim.

Po trzecie, akcje promocyjne i możliwości zgarnięcia extra prowizji – co dziennie, co piątek, w dniu swoich urodzin. Okazji do dodatkowego zarobku w LeadStar.pl nie brakuje. W każdym miesiącu pojawiają się tzw. „Bonusy miesięczne”, gdzie na wybranych kampaniach można zarobić dodatkową prowizję za sprzedaże. W każdy piątek ma miejsce tzw. Czarny piątek”, kiedy to stawka za wygenerowane akcje w tym dniu na podanych kampaniach wzrasta. LeadStar docenia również dzień Twoich urodzin ( w przypadku firm jest to data rozpoczęcia działalności). W tym szczególnym dniu do akcji które wygenerujesz zostanie doliczone extra 5%.

program partnerski ledstar

Przykład bonusu miesięcznego

Załóż konto – bo to nic nie kosztuję i przetestuj. Na pewno każdemu przyda się dodatkowa gotówka, a taka którą możesz zdobyć bez wychodzenia z domu to szczególnie kusząca opcja.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

4 komentarze - Zarabianie z LeadStar.pl

 1. Yoko pisze:

  Czy ktoś już coś zarobił w tym programie??

  1. Dominika pisze:

   Ja działam od niedawna. Jeśli jeszcze się nie rejestrowałeś, napisz do mnie maila 🙂

   1. TheSzycha pisze:

    Wyjaśnisz na czym to polega?

  2. Aga i juz pisze:

   Od samego początku istnienia programu dorabiam tam i jestem zadowolona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *