System wFirma – wygodna w obsłudze księgowość online

System wFirma - wygodna w obsłudze księgowość online

Osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i małe przedsiębiorstwa z reguły szukają jak największych oszczędności w zakresie prowadzenia biznesu. Stąd rosnąca popularność internetowych programów do wystawiania faktur i samodzielnej księgowości, które są tańsze niż usługi klasycznego biura rachunkowego. Jednym z najchętniej wybieranych okazuje się wFirma.

Księgowość online prosta nawet dla laików

Z systemem wFirma zawiadywanie własnym biznesem okazuje się zdecydowanie prostsze ze względu na łatwy dostęp do kilku niezbędnych narzędzi. Dużym plusem jest możliwość darmowego testowania funkcjonalności programu przez 30 dni. Dopiero po tym okresie zostaje naliczona opłata dla osób, które decydują się kontynuować współpracę. Aktualnie księgowość online kosztuje 49 zł za miesiąc, a to mniej w porównaniu z usługami oferowanymi przez biura rachunkowe działające tradycyjnie. W identycznej cenie jest dostępny też pakiet obejmujący program do fakturowania i magazyn albo kadry, płace i ubezpieczenia.

Jeżeli ktoś ma dużo wątpliwości w kwestiach kadrowych bądź księgowości, to może skorzystać z pomocy asystenta, który służy nielimitowaną liczbą porad. Kosztuje to dodatkowe 10 zł w stosunku do zestawu podstawowego. Co więcej, każdy pakiet można rozbudowywać o kolejne moduły, a dzięki temu program bez problemu dopasowuje się do konkretnych potrzeb.

Z zalet tego systemu mogą skorzystać nie tylko jednoosobowe działalności gospodarcze, ale także małe firmy i spółki jawne lub cywilne prowadzące rozliczenia na podstawie ewidencji przychodu lub KPiR.

Wygodny program do fakturowania i księgowość online w jednym

System wFirma dostępny jest online przez całą dobę z dowolnego urządzenia. Obsługę ułatwia również aplikacja mobilna MOJO na smartfony. Program do fakturowania obejmuje naprawdę dużo funkcjonalności pogrupowanych w poszczególnych modułach, z których 3 są podstawowe.

Zarządzanie sprzedażą wraz z fakturowaniem

Pierwszy z modułów pozwala wystawiać wszystkie typy faktur zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej. Można wybierać spośród 8 gotowych szablonów, także z własnym logo. Dla osób prowadzących działalność z kontrahentami zagranicznymi przygotowano również opcję wystawienia faktury w 9 językach. Dostępna jest całkowita integracja z drukarkami online. Jednocześnie można na bieżąco monitorować swoich kontrahentów, generować JPK_V7, katalogować towary lub usługi, a także zarządzać zadaniami i projektami. Dużym ułatwieniem okazuje się opcja tworzenia wzorów do faktur cyklicznych i automatycznych, a nawet wezwania do zapłaty dla kontrahentów, którzy mają zaległości.

Prosta księgowość online

To moduł, z którego funkcjonalności korzysta bardzo duża grupa mikro- i małych przedsiębiorców, ponieważ daje dostęp do gotowych rozwiązań w zakresie księgowości podatkowej i rozliczania się z ZUS-em – łącznie z wysyłką e-deklaracji i raportów JPK. Zapewnia pełną integrację z drukarkami fiskalnymi i bankowością online. W łatwy sposób można prowadzić ewidencję środków trwałych czy rozliczenia przebiegu samochodów. Z kolei CRM ułatwia gromadzenie w jednym miejscu niezbędnych informacji o klientach.

Prowadzenie kadr i plac

Moduł, dzięki któremu bez żadnych problemów ewidencjonuje się czas pracy, gromadzi dane osobowe oraz generuje różnego rodzaju dokumenty.

Korzyści korzystania z programu wFirma

Propozycja jest niewątpliwie atrakcyjna cenowo, zważywszy na oferowane opcje systemu. Dużym plusem okazuje się również możliwość dobieranie poszczególnych modułów do indywidualnych potrzeb, więc koszt zależy od wyboru zakresu usług.

Co ważne, wFirma zapewnia nie tylko cyklicznie przeprowadzaną aktualizację oprogramowania, ale również dostosowanie się do obowiązujących przepisów. Dlatego nie należy się martwić o ich zmiany. Wszystko jest dobrze skonfigurowane, a nawigacja intuicyjna. Można też liczyć na pomoc w obsłudze, gdyby pojawiły się jakieś z tym problemy.
Oczywiście każdy ma dostęp do programu przez całą dobę, również poprzez aplikację mobilną.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *