Czy warto skorzystać z Orange Flex, czyli oferty w aplikacji?

orange-flex

Brak długoterminowych umów i zobowiązań, dopasowanie planów z poziomu smartfona, super ceny, rewelacyjne opcje dla fanów mediów społecznościowych oraz osób, które kochają filmy, seriale i muzykę. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z elastycznej oferty mobilnej w ramach Orange Flex.

4 powody, dla których warto skorzystać z oferty w aplikacji Orange Flex

Jeśli zastanawiasz się, czy skorzystać z elastycznej i nowoczesnej oferty komórkowej dostępnej na rynku, poniżej znajdziesz najważniejsze zalety Orange Flex. Najważniejsze, bo tak naprawdę jest ich znacznie więcej.

1. Żadnych zobowiązań

Tak, to prawda. Wybierając Orange Flex, nie musisz podpisywać umów na miesiące czy lata. Żadnych długoterminowych umów. Żadnych haczyków.

Z oferty w aplikacji Orange Flex korzystasz tak długo, jak masz na to ochotę. To nie wszystko. W każdej chwili możesz zmienić swój plan taryfowy. Wystarczy wejść do aplikacji w “Mój Plan” i wybrać nową ofertę. Oczywiście bez dodatkowych opłat.

Elastyczność ofert na kartę i wygoda abonamentów – takie połączenie wyróżnia ofertę Orange Flex.

2. Wygoda – wszystko w smartfonie

Orange Flex działa podobnie jak Netflix, czy TIDAL, gdzie nikt nie oczekuje od Ciebie podpisywania niezliczonych stron umów. Jeśli chcesz skorzystać z oferty Orange Flex, wystarczy, że pobierzesz aplikację na swojego smartfona przejdziesz przez prosty i krótki proces rejestracji, a następnie wybierzesz odpowiedni plan. Wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że weźmiesz do ręki telefon.

Jeśli Twój telefon obsługuje technologię eSIM (czyli wirtualną kartę SIM), to numer w Orange Flex aktywujesz niemal natychmiast. A co, jeśli Twój smartfon nie obsługuje tej technologii? Tradycyjną kartę SIM przywiezie Ci kurier lub możesz odebrać ją w jednym z ponad 2000 punktów sprzedaży.

Podczas rejestracji możesz wybrać nowy numer lub przenieść do Orange Flex dotychczasowy. Bez problemów i bez opłat.

3. Opcje dla miłośników filmów, seriali, muzyki i mediów społecznościowych

Kochasz oglądać seriale i filmy? Nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki? Jeśli tak, to ucieszysz się z oferty Orange Flex:

Music Pass, czyli nielimitowany transfer danych przy streamowaniu muzyki z najpopularniejszych platform, takich jak: TIDAL, Spotify, Deezer, Apple Music, Amazon Music i Polskie Radio (5 zł miesięcznie),
Video Pass, czyli nielimitowany transfer danych kiedy oglądasz filmy lub seriale na platformach YouTube, Netflix, HBO GO, vod.pl i Orange TV Go (od 5 zł miesięcznie).

Jednak to nie wszystko. Przeciętny użytkownik Orange Flex zużywa miesięcznie na korzystanie z mediów społecznościowych około 3 GB transferu. Dlatego operator wprowadził świetne rozwiązanie: możesz do woli korzystać z wybranych serwisów społecznościowych bez zużywania pakietu gigabajtów (bez względu na wybrany plan).

Wszystko dzięki Social Pass, który jest zawarty w każdym Planie – w Polsce masz nielimitowany transfer danych, kiedy korzystasz z platform takich jak: Facebook, Instagram, TikTok, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, WhatsApp i Viber.

Skoro mowa o cenach…

4. Ceny

Orange Flex ma jedne z najlepszych cen na rynku. Spójrz na plany, które możesz wybrać:

  • 15 GB za 25 zł,
  • 30 GB za 30 zł,
  • 50 GB za 50 zł,
  • 100 GB za 80 zł.

W każdym planie masz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y na terenie Polski i w roamingu w Unii Europejskiej, a także wspomniany wyżej Social Pass..

Jeśli potrzebujesz więcej internetu, w każdej chwili możesz dokupić pakiet: 1, 5 lub 10 GB za odpowiednio: 3, 10i 15 zł.

Potrzebujesz dodatkowej karty SIM? Nie ma problemu. Zamów ją po aktywacji planu i używaj w dowolnym urządzeniu za darmo przez 6 pierwszych miesięcy, a następnie za 9 zł/miesięcznie

To tylko niektóre atuty oferty Orange Flex, która zmieniła zasady panujące na rynku – więcej znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/

pozycjonowanie stron w projekt marketing

2 komentarze - Czy warto skorzystać z Orange Flex, czyli oferty w aplikacji?

  1. Kacper pisze:

    Mój kod na dodatkowe 50 zł od Orange Flex: KACPEREM9H

  2. Kacper pisze:

    Zapraszam Cię do Orange Flex. Dostaniesz 50 zł zwrotu na kartę. Pobierz apkę, zarejestruj się, wpisz kod FILIP6D9Z przed dodaniem karty płatniczej i kup Plan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *