Vendoria.pl – Porównywarka porównywarek cen w sklepach internetowych

porownywarka

Vendoria.pl to zaawansowana metawyszukiwarka, która pozwala na porównywanie setek produktów z różnego rodzaju sklepów internetowych oraz aukcji, m.in. takich jak Allegro czy AliExpress. Dzięki temu użytkownik ma dostęp do najbogatszej oferty w całej sieci, mogąc bez problemu znaleźć interesującą go rzecz w najbardziej atrakcyjnej cenie. Vendoria.pl wyróżnia się intuicyjną i prostą obsługą, co wpływa na komfort podczas poruszania się po stronie. Poszczególne kategorie zostały pogrupowane, aby jeszcze bardziej ułatwić odbiorcy odnalezienie upragnionego produktu.

Korzystając z wyszukiwarki, można sprawdzić zawartość sekcji takich jak:

 • elektronika,
 • motoryzacja,
 • moda,
 • dziecko,
 • dom i ogród,
 • uroda,
 • sport,
 • kultura i rozrywka,
 • firma,
 • supermarket,
 • zdrowie,
 • kolekcja i sztuka,
 • ogłoszenia i usługi.

Każda z wyżej wymienionych sekcji została dodatkowo podzielona na podkategorie, w których można znaleźć setki produktów zróżnicowanych cenowo. Dodatkowo użytkownik ma możliwość sprawdzenia najlepszych okazji danego dnia oraz inspiracji, które ułatwią zakup prezentu.

Co zyskują użytkownicy Vendoria.pl?

Metawyszukiwarka została stworzona z myślą o osobach, które nie chcą tracić cennego czasu na wielogodzinne wyszukiwanie odpowiadających ich produktów oraz porównywanie cen. Zaawansowany system pozwala na odnalezienie interesującego przedmiotu zaledwie w kilka chwil, a opcja sortowania wyników gwarantuje szybkie zidentyfikowanie odpowiedniego przedziału cenowego.

Korzystając z Vendoria.pl użytkownik ma szansę na uzyskanie znacznych oszczędności, z uwagi na dostęp do najszerszej gamy produktów i możliwość wyboru wariantu najbardziej korzystnego finansowo.

Porównywarka pozwala również zaoszczędzić ogromną ilość czasu, który należałoby poświęcić nie tylko na odnalezienie danego produktu w sklepach, wybór najkorzystniejszej oferty, ale również na zalogowanie się na stronie sprzedawcy. Zakładając jedno konto na Vendoria.pl, użytkownicy mogą kupować i płacić z jego poziomu, bez konieczności logowania się na innych stronach oraz zapamiętywania wielu haseł i loginów.

[youtube id=”G2hRgngRY5o”]

Jak zarejestrować się w systemie?

Rejestracja w serwisie jest całkowicie darmowa i trwa zaledwie kilka chwil. Po podaniu imienia, adresu poczty elektronicznej oraz hasła, użytkownik otrzymuje link aktywacyjny, który wymaga kliknięcia. Gdy konto zostanie aktywowane, odbiorca otrzymuje swój indywidualny adres email służący do kontaktu z Vendorią oraz sklepami. Po zarejestrowaniu się w serwisie, użytkownik ma stały dostęp do swojej historii poszukiwań. Vendoria.pl oferuje również możliwość wyszukiwania dowolnego przedmiotu, bez konieczności zakładania konta.

Jakie są dodatkowe możliwości Vendoria.pl?

vendoria

Jedną z najbardziej przydatnych funkcji, która jednocześnie wyróżnia serwis jest możliwość monitoringu. Jeśli wyszukiwarka nie znajdzie produktu, który sprosta oczekiwaniom odbiorcy, może on skorzystać z wyżej opisanej opcji automatycznego szukania. Dzięki temu Vendoria zajmie się całym procesem, informując użytkownika za pomocą maila, gdy tylko trafi na produkt odpowiadający przyjętym przez niego kryteriom. Podczas rejestracji w serwisie w sposób domyślny zostaje utworzone konto standard, pozwalające użytkownikowi na wybór 5 produktów, które będą poddane automatycznemu szukaniu. Dodatkowo, co 24 godziny będzie on otrzymywał raport poszukiwań. Konto standard umożliwia automatyczne szukanie danego produktu przez okres maksymalnie 7 dni.

Osoby, którym zależy na dłuższym monitoringu oraz większym stopniu zaawansowania poszukiwań, mogą zdecydować się na zakup konta premium. W tej wersji użytkownik dostaje możliwość monitorowania ponad 9000 produktów jednocześnie, przez okres 365 dni, dodatkowo otrzymując raport poszukiwań co godzinę. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą na bieżąco śledzić zmiany cen, czekając na najlepszą ofertę oraz tych, którzy poszukują rzadkich produktów o ograniczonej dostępności w Internecie.

Vendoria.pl to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas i pieniądze oraz chcą dokonywać szybkich zakupów w sieci. Serwis oferuje szereg możliwości, dbając o innowacyjność dostarczanych usług i nieustanny rozwój.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

2 komentarze - Vendoria.pl – Porównywarka porównywarek cen w sklepach internetowych

 1. maria pisze:

  Strona w sam raz dla mnie 😀

 2. Tomek pisze:

  Fajne narzędzie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *