Torby papierowe z nadrukiem – zrób wrażenie na swoich klientach!

Torby papierowe z nadrukiem – zrób wrażenie na swoich klientach!

Wysokiej jakości produkty czy nienaganna obsługa są niezbędne, by zrobić dobre wrażenie na klientach. To jednak nie wszystko – chcąc jak najlepiej zapisać się w ich pamięci, trzeba też zadbać o szczegóły. Doświadczenia zakupowe Twoich klientów wzmocnią niebanalne torby papierowe z nadrukiem.

Starannie zaprojektowana i wykonana torba papierowa z nadrukiem pozwoli Ci wzbudzić poczucie satysfakcji u klientów oraz będzie wspierać budowę świadomości Twojej marki.

Torby papierowe z nadrukiem laminowane

Zastanawiasz się, jakie torby papierowe z nadrukiem są najlepsze? Wybór masz dość szeroki, dlatego zanim podejmiesz decyzję, warto poznać dostępne możliwości. Bardzo popularnym rozwiązaniem są torby papierowe z logo laminowane, którym można nadawać dowolne barwy oraz zadrukować ich powierzchnię zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Można na nich wykonać nie tylko laminat, ale i rozmaite uszlachetnienia, dzięki którym torba staje się prawdziwą ozdobą.

torba z nadrukiem

Torebki papierowe bez laminatu

Kolejna opcja to torebki papierowe z nadrukiem bez laminatu. W tym przypadku najczęściej możesz wybrać określoną liczbę kolorów, z jakich zrobiony będzie nadruk. Zadruk może zostać wykonany na zewnątrz torby, wyłącznie na jej fragmencie. To świetna propozycja dla osób, którym zależy na prostocie, a projekt torby nie przewiduje użycia wielobarwnych wzorów.

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem

Ciekawym rozwiązaniem są także torby ekologiczne premium. Do ich produkcji stosuje się wyłącznie papier ekologiczny brązowy – tego typu torby są stylowe, a wybierając je możesz przysłużyć się środowisku. W tym przypadku do wykonania nadruku możesz wykorzystać określoną liczbę kolorów, ale masz możliwość zadruku całej zewnętrznej powierzchni torby.

Torby papierowe – jaki uchwyt wybrać?

Sporą różnorodnością cechują się również dostępne uchwyty do toreb. Firmowe torby papierowe z logo mogą mieć uchwyty sznurkowe, z tasiemki lub wycinane. Każdy z tych wariantów może zostać dodatkowo wyposażony w zamknięcie, które chroni zawartość torby.

Uszlachetnienia toreb, na które warto zwrócić uwagę

Przed podjęciem decyzji warto też przyjrzeć się uszlachetnieniom, gdyż to często one nadają akcesoriom ich wyjątkowy charakter. Pierwsza opcja to laminat ozdobny, który zabezpiecza torbę przed zarysowaniem czy uszkodzeniem. Laminat może mieć matowe lub błyszczące wykończenie.

Ciekawą propozycją jest także lakier wybiórczy UV. Metoda ta polega na pokryciu wybranego fragmentu torby – na przykład przedstawiającego nazwę lub logo marki – błyszczącym lakierem. Niezwykle efektownie prezentują się również torby z tłoczeniami – ten sposób pomoże Ci wyeksponować nazwę lub logotyp firmy. Z kolei za najbardziej ekskluzywną formę uszlachetniania uchodzi Hot Stamping, gdzie wybrany fragment torby jest pozłacany lub posrebrzany.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *