Toi Toi – toalety przenośne

toi toi

Toaleta przenośna toi toi to nieodłączny element krajobrazu na tyłach każdej imprezy masowej, czy ogródka piwnego. Gdzie jeszcze znajdują zastosowanie toalety przenośne i jak się je obsługuje?

Toi toi – marka znana w całym kraju

Firma Toi Toi Polska zajmuje się nie tylko wynajmem i obsługą toalet przenośnych. W ofercie posiada również inne rozwiązania, które są przydatne między innym przy obsłudze festynów, koncertów i tym podobnych imprez. Jednak nazwa Toi Toi, stała się synonimem właśnie toalet przenośnych.

Toaleta przenośna Toi Toi – dla kogo?

Toalety przenośne doskonale sprawdzają się nie tylko w czasie imprez masowych, ale również przy letnich ogródkach piwnych, kawiarenkach i wszędzie tam, gdzie przepisy stawiają przed właścicielem obowiązek zapewnienia klientom dostępu do toalety, ale nie ma możliwości postawienia sanitariatu na stałe, bądź przez sezonowość przedsięwzięcia, stała toaleta nie jest potrzebna.

Toi Toi są również doskonałym rozwiązaniem na budowie, czy działce pracowniczej, która nie posada sanitariatu, choć w tym ostatnim przypadku nie jest to rozwiązanie ekonomicznie uzasadnione, jeśli posiadamy działkę na stałe.

Jak zamawia się Toi Toi?

Firma Toi Toi oferuje wynajem toalet przenośnych na terenie całego kraju. Zapewnia dowóz toalety i jej bieżącą obsługę, a zamówienia można dokonać zarówno osobiście – w siedzibie przedstawicielstwa, jak i telefonicznie, lub elektroniczne.

Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie, które pozbawia użytkownika sporego kłopotu.

Warto zaznaczyć , że zamówienia są realizowane w ciągu 24 godzin.

Toaleta przenośna Toi Toi może stanąć wszędzie, gdyż firma dociera do najodleglejszych i najbardziej zapomnianych zakątków kraju.

Na ile wystarcza toaleta przenośna Toi Toi?

W przypadku imprez, jedna toaleta wystarcza na 80 osób i 8 godzin imprezy.

W przypadku wynajmu długoterminowego – na przykład na budowę – 1 toaleta serwisowana co tydzień, wystarcza maksymalnie dla dziesięciu osób. Toaleta przenośna Toi Toi, to z pewnością najlepsze z dostępnych rozwiązań w sprawie zapewnienia dostępu do toalety w miejscach, gdzie nie ma kanalizacji, ani dostępu do szamba.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger