Święta w firmie – jak podkreślić ten czas w miejscu pracy?

Święta w firmie – jak podkreślić ten czas w miejscu pracy?

Tradycyjnie obchodzone w naszym kraju święta zajmują specjalne miejsce w naszych sercach i traktujemy je wyjątkowo, nawet jeśli nie jesteśmy religijni. Zbliżające się Święta Wielkanocne to doskonała okazja, by także na gruncie zawodowym podkreślić szczególność tego okresu i przygotować dla swojego otoczenia biznesowego coś miłego i wyjątkowego. Szukasz pomysłu, jak spędzić święta w firmie? Czy lepiej jest postawić na integracyjne spotkanie, a może celebrować ten czas przy pomocy upominków?

Dlaczego warto świętować w pracy?

Przenoszenie tradycji związanych z naszym życiem prywatnym na grunt zawodowy świetnie wpływa na budowanie w firmie przyjaznej atmosfery i skracanie zawodowego dystansu. Musimy pamiętać jednak, że w pracy należy zachować standardy odpowiednie dla relacji zawodowych i bez względu na to, jak chcemy świętować, przede wszystkim należy pamiętać o właściwej elegancji i takcie. Jednym ze sposobów na celebrację Świąt Wielkiej Nocy oraz Świąt Bożego Narodzenia są wspólne integracyjne spotkania przy poczęstunku. Można zorganizować je w miejscu pracy i wspomóc się zamówionym cateringiem, można firmowe „jajeczko” lub wigilię przygotować także w restauracji. Będzie to doskonała odskocznia od codziennych obowiązków i okazja do bardziej osobistych rozmów. Ciekawą propozycją na celebrację tego czasu są paczki świąteczne, które wręczymy naszym pracownikom wraz z serdecznymi życzeniami.

Jakie podarunki przygotować dla załogi?

Czas Wielkanocy to okres radości i nadziei – idealnie wpiszą się w ten klimat gustowne podarunki biznesowe od Fabulosa.pl. Wręczanie upominków to piękny i uprzejmy gest, który z pewnością zostanie przyjęty z entuzjazmem przez pracowników. Jest to element budowania zarówno dobrej atmosfery, jak i Twojego wizerunku jako pracodawcy. Szykowne paczki świąteczne w taktowny sposób okażą wdzięczność za zaangażowanie w pracę, są formą docenienia i wynagrodzenia codziennego wykonywania obowiązków i dają jasny sygnał, że pracownicy i ich samopoczucie są dla Ciebie ważni. Przekłada się to na skracanie zawodowego dystansu, szybsze zadomowienie się pracowników w firmie i utożsamianie się z nią, a za tym idzie większa chęć współpracy i motywacja. Świąteczne podarunki dla pracowników powinny cechować się gracją, pewną dozą uniwersalności oraz efektownym opakowaniem. Subtelne logowanie może uczynić z nich gustowny nośnik Twojej reklamy, dlatego warto stawiać na sprawdzone rozwiązania, które będą Cię właściwie reprezentować.

Gotowe paczki świąteczne nie tylko dla pracowników

Niezwykłe kosze upominkowe z Fabulosa.pl to recepta na udany podarunek nie tylko dla pracowników Twojej firmy. Starannie przygotowane paczki świąteczne będą właściwym wyborem także wtedy, gdy upominek z okazji Wielkanocy chcemy wręczyć długoletnim klientom czy kontrahentom. Wypełnione po brzegi pysznościami i bardzo efektownie zapakowane kosze prezentowe sprawdzą się na każdym szczeblu biznesowym. Pieczołowicie skomponowane zestawy świąteczne wywołają uśmiech na każdej twarzy, są subtelnym podarunkiem, który spełnia firmowe standardy oraz uprzejmym gestem, który wzbudza pozytywne odczucia. Paczki świąteczne pozwolą Ci w tym szczególnym okresie zadbać o swoje relacje biznesowe i pielęgnować zawodowe kontakty.

Artykuł sponsorowany

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *