Jak stworzyć komfortowe warunki pracy w domu?

komfortowe warunki do pracy w domu

Jesteś freelancerem i pracujesz w domu? Chcesz zaaranżować przestrzeń do pracy w ten sposób, żeby efektywnie i szybko wykonywać obowiązki? Przedstawiamy kilka sposobów na urządzenie domowego gabinetu.

Wydziel miejsce

Ergonomiczne miejsce do pracy to podstawa, ważne jest więc, żebyś wydzielił w pokoju nawet niewielką przestrzeń. Idealnie sprawdzi się tradycyjne biurko, ale odpowiednio zaaranżowany stół postawiony w kącie pomieszczenia także dobrze spełni swoją rolę. Bardzo istotne jest oświetlenie – najlepiej, żeby biurko znajdowało się w pobliżu okna, które gwarantuje dostęp do światła dziennego. Zwróć też uwagę na ergonomiczne krzesło, które zadba o Twój kręgosłup i pozwoli Ci pracować w pełni komfortowo.

Inspirujące barwy

Przy urządzaniu domowego miejsca do pracy ważna jest także kolorystyka pomieszczenia, w którym się znajdujesz. Intensywne barwy mogą męczyć i sprawiać, że nie będziemy wykonywać swoich obowiązków efektywnie. Najlepiej postawić na stonowane kolory – biel, beż. Nie wiesz na co się zdecydować? Sprawdź, w jakich kolorach czujesz się dobrze i co pobudza Cię do pracy twórczej. Pamiętaj także o kojącej mocy zieleni – roślina na biurku to strzał w dziesiątkę!

Postaw na szybki internet

Stabilne i szybkie połączenie internetowe to coś, bez czego nie może się obyć żaden pracujący zdalnie freelancer. Niezależnie od tego, czy jesteś programistą, grafikiem komputerowym, specjalistą ds. social media czy copywriterem – szybki i stabilny Internet to gwarancja komfortowej pracy. Obecnie ceny dostępu do szybkiego Internetu są naprawdę niskie, operatorzy walcząc o klientów oferują bardzo konkurencyjne stawki. Ci, którym szczególnie zależy na prędkości łącza, powinni rozważyć instalację łączą światłowodowego (oferuje go m.in Orange gwarantując transfer na poziomie 100 Mb/s). Co jeszcze zyskujesz? Przede wszystkim stabilne łącze, bez zacinania się i irytujących przerw, które często dokuczają użytkownikom korzystającym z Internetu za pośrednictwem łącz o małej przepustowości. Szybkie łącze pozwoli Ci błyskawicznie ściągnąć na dysk ważny raport czy przesłać kontrahentowi projekt grafiki.

Sprawdź krzesła stylowe Antyki24.pl

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *