Rekrutacja pracowników z Ukrainy? We Wrocławiu wiedzą jak to robić skutecznie!

Rekrutacja pracowników z Ukrainy? We Wrocławiu wiedzą jak to robić skutecznie!

Ukraina to obecnie najpopularniejszy kierunek jeśli chodzi o poszukiwanie rąk do pracy w Polsce. Dzięki odpowiednim regulacjom i przepisom pracownicy zza wschodniej granicy mogą nieco swobodniej starać się o zatrudnienie w naszym kraju. Jednak kwestia znalezienia i sprowadzenia odpowiedniego personelu to sprawa bardzo złożona i wymagająca profesjonalnego wsparcia. Internet pełen jest ogłoszeń w stylu „Pracownicy z Ukrainy” jednak sprawdzonych i pewnych agencji szuka się jak igły w stogu siana. We Wrocławiu jest to jednak nieco prostsze, ponieważ tu najlepszą opinię od lat ma lokalny lider w tematyce rekrutacji – AB OVO Solutions. Skąd tak długa wiodąca pozycja w dziedzinie znajdowania pracowników z Ukrainy? Odpowiadamy w poniższym artykule.

Ogromne doświadczenie, ogromna wiedza

Zatrudnienie odpowiednich ludzi na odpowiednim stanowisku jest wystarczająco skomplikowane na terenie naszego kraju, więc łatwo wyobrazić sobie, że na Ukrainie poziom trudności trzeba pomnożyć razy pięć. Trudności językowe, sieci kontaktów, bazy pracowników – to tylko niektóre elementy konieczne, by móc znaleźć klientom personel, jakiego poszukują. Dobra agencja pracy tymczasowej ma bogate know-how w tym zakresie i wie jak szukać tam, gdzie inni boją się nawet zajrzeć. Duża ilość przeprowadzonych rozmów, odbytych spotkań i pomyślnie podpisanych umów to wizytówka tej agencji pracy z Wrocławia, co stawią ją na czele całej stawki firm zajmujących się rekrutacją za wschodnią granicą.

Pełna obsługa, absolutny komfort klienta

AB OVO Solutions dosłownie robi wszystko za swojego klienta. Zadaniem zgłaszającego się do firmy podmiotu jest jedynie określenie swoich wymagań co do przyszłych pracowników, a reszta niemal dzieje się sama. Agencja bierze na siebie odpowiedzialność za wyszukanie odpowiedniej kadry, przywiezienie i sprowadzenie jej do Polski, a nawet zakwaterowanie. Oczywistym jest także fakt, że wszelkie niuanse i zawiłości prawne agencja ta ma w małym palcu, a dzięki długiej liście zadowolonych klientów może śmiało poświadczyć, że w biurokratycznej dżungli między Polską a Ukrainą czuje się jak ryba w wodzie. Dlatego też chętnie zajmuje się wszelkimi kwestiami odpowiedzialności przed rozmaitymi organami kontrolującymi jak Państwowa Inspekcja Pracy czy Straż Graniczna.

Podpisywanie umów, zadbanie o odpowiedni poziom wykonywanej pracy i zabezpieczenie na wypadek różnego rodzaju zdarzeń losowych to atuty, które posiadają najwięksi gracze na rynku – a we Wrocławiu, wszystkie te asy w rękawie ma właśnie AB OVO Solutions.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger