Realizacja usług dla biznesu e-commerce

Realizacja usług dla biznesu e-commerce

W ostatnim czasie marka InPost wyszła z ciekawą propozycją handlową, ukierunkowaną na tzw. biznes e-commerce. Mowa tu oczywiście o podmiotach, które realizują usługi w oparciu o handel internetowy, który – na marginesie – stał się w ostatnich miesiącach i latach niezwykle dochodowy. Co nowego może zaoferować tej branży czołowy, polski operator logistyczny zajmujący się obrotem paczek?

Kurier dla biznesu e-commerce

W ramach usługi „Kurier dla biznesu” klient e-commerce może liczyć na szybką obsługę ze strony kuriera. W ramach tej usługi podmiot może wysłać paczkę o masie do 50 kilogramów, której maksymalna suma boków wynosi aż 220 cm (najdłuższy bok tej paczki do 120 cm). Co więcej, usługa ta obejmuje ciągły odbiór paczek bezpośrednio z siedziby firmy i dostarczenie ich – już nawet w kolejnym dniu – bezpośrednio do rąk finalnego odbiorcy.

Paczkomaty® dla biznesu

W ramach usługi „Paczkomaty® dla biznesu” właściciel firmy z branży e-commerce może skorzystać z preferencyjnej obsługi za pośrednictwem Paczkomatu®. Jak wiadomo, sieć tych urządzeń jest bardzo rozbudowana obecnie wynosi już ponad szesnaście tysięcy maszyn, dzięki czemu korzystanie z nich jest wygodne i nie zajmuje dużo czasu. W ramach tej usługi podmiot może wysyłać paczki o masie do 25 kg, przy czym ich wymiary to 41 x 38 x 64 cm. Co ważne, dostawa do punktu docelowego ma najczęściej miejsce już następnego dnia.

Zwroty dla biznesu e-commerce

Klient e-commerce może również skorzystać z usługi „Szybkie zwroty”, w ramach której dostawa paczek zwrotnych odbywa się już nawet w trakcie następnego dnia roboczego. Usługa ta pozwala na wysłanie paczki o masie do 25 kg i za pośrednictwem Paczkomatu®. Oznacza to, że jej maksymalne rozmiary to 41 x 38 x 64 cm. Co ważne, oferta ta jest dostępna dla wybranych umów, w związku z czym warto dokładnie zapoznać się z propozycjami InPost-u dla rynku e-commerce.

Dlaczego firma z branży e-commerce powinna korzystać z usług in-Postu?

Firma InPost to profesjonalny operator obrotu paczkami, który swym zasięgiem objął całą Polskę. Dzięki temu:

1. Paczki mogą być odbierane wprost z Twojej siedziby!

Jeśli zlecisz jednoczesne nadanie 5 lub więcej paczek, kurier firmy InPost odbierze je bez jakichkolwiek dodatkowych opłat. Mało tego – odtąd optymalizujesz swój czas i ograniczasz koszty transferu przesyłek. Mówiąc wprost, na współpracy z InPost korzystasz podwójnie, co oczywiście ma przełożenie na opłacalność prowadzonego przez Ciebie biznesu. Co więcej, możesz efektywniej rozwinąć swój biznes. A jeśli zajdzie taka potrzeba, zawsze będziesz mógł zaproponować klientom wygodny system zwrotów i wymian.

2. Transparentność usług realizowanych na rzecz Twoich klientów!

Dzięki współpracy z firmą InPost Twoi klienci mogą na bieżąco monitorować aktualny status paczki, samodzielnie usprawniając proces ich odbioru. W celu precyzyjnego śledzenia lokalizacji przesyłki, wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej InPost, znajdującej się na stronie wyszukiwarki lub też z chatbota, który zapewnia szybki dostęp do danych związanych z wybraną paczką. Twoi klienci z pewnością Cię za to docenią!

3. Łatwa integracja usług InPost z własnym sklepem internetowym

W ramach świadczonych usług istnieje możliwość zintegrowania wtyczki InPost z Twoim sklepem internetowym. Takie rozwiązanie może przynieść mnóstwo korzyści zarówno Tobie, jak i Twoim klientom. Odtąd proces zarządzania obrotem przesyłek stanie się jeszcze łatwiejszy, szybszy i bardziej zautomatyzowany. Mało tego – za pomocą tej integracji tworzenie wysyłek i zarządzanie rozliczeniami stanie się jeszcze prostsze.

4. Budowa zaufania w ramach usługi tzw. Szybkich Zwrotów

Jeśli Twoi klienci nie będą zadowoleni z zawartości otrzymanej paczki, zawsze będą mogli skorzystać z usługi Szybkie Zwroty. Dzięki niej obsługa zwrotów i wymian stanie się jeszcze szybsza i wygodniejsza. Co więcej, dzięki niej zwiększysz poziom zaufania wśród swoich klientów docelowych. A to jest przecież najważniejsze w kontekście budowania własnej marki e-commerce.

Podsumowując, powyższy pakiet usług to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Skorzysta z na nim zarówno firma z branży e-commerce, jak i jej klienci.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *