Zachowaj wspomnienia – Ranking dronów 2019

dron

Obecnie coraz więcej osób interesuje się zakupem drona. Wynika to z faktu, że można zrealizować przy jego pomocy wiele ciekawych przedsięwzięć, m.in. nagrywać świat z lotu ptaka, śledzić na żywo daną trasę. Może stać się to świetnym sposobem na hobby i rozrywkę w wolnym czasie, która z czasem może przerodzić się w pasję, a nawet pracę.

Czym jest dron?

Dron to nic innego, jak bezzałogowy statek powietrzny, który zazwyczaj jest wyposażony rejestrator lub inny sprzęt w zależności od tego, jakie działanie ma wykonać. Dotychczas były stosowane głównie przez wojsko, firmy lotnicze oraz ośrodki meteorologiczne.

Dziś coraz więcej prywatnych osób i firm ma w swoim posiadaniu drona. Służą one jako wsparcie w pracy lub środek do wykonywania swojej pasji. Drony mogą mieć funkcje nagrywania, rejestracji obrazu oraz przekazywania go na żywo. Drony wyposażone w GPS mogą wyznaczać trasę oraz używać funkcji wracania pod wskazany adres.

Jak wybrać drona?

Dostępne w sprzedaży drony mogą znacząco różnić się od siebie. Wynika to głównie z faktu, że mają one inne funkcje oraz możliwości. Różnicą może być także rozdzielczość kamery oraz sposób rejestracji obrazu. To, rzecz jasna, wpływa z kolei na cenę danego urządzenia.

Wybierając drona warto zwrócić uwagę na rozdzielczość kamery, maksymalny czas działania, zasięg oraz rodzaj sterowania.

Ranking dronów

W ostatnich miesiącach największą popularnością cieszyły się następujące propozycje wśród dronów:

  • Overmax X-BEE 2.4 (OV-X-BEE 2.4) prosty dron, którego cena w sklepach internetowych nie wynosi więcej niż 150zł. Pozwala na nagrywanie w wysokiej rozdzielczości.
  • Overmax X-Bee Drone 7.2 jest już produktem z wyższej półki cenowej w porównaniu do poprzednika, bo kosztuje około 500 zł. Jest to najbogatsza wersja drona tego typu. Pozwala zarówno rejestrować, jak i śledzić na bieżąco obraz z kamery.
  • DJI Spark Fly More Combo jest produktem, który posiada więcej zaawansowanych funkcji lotu, sterowania i rejestrowania. Jego cena także waha się w granicach około 2 000 zł.
  • DJI Mavic 2 Pro jest produktem profesjonalnym, który gwarantuje długi czas lotu, łatwe sterowanie oraz wysoką jakość nagrań. Cena jest adekwatna do jakości i oscyluje w granicach ok. 6 000 zł.

Co zrobić, kiedy brakuje funduszy na drona?

Dron może być sporym wydatkiem, zwłaszcza kiedy chce się kupić maszynę o wysokich parametrach. Wówczas można się zdecydować na skorzystanie z pożyczki online. Jest to szybki i prosty sposób na kupno wymarzonego sprzętu od razu bez kilkumiesięcznego gromadzenia oszczędności.

Takie rozwiązanie pozwala sfinansować zakup bez dodatkowych formalności i wizyty w banku. Dzięki temu można kupić lepszy sprzęt, który może okazać się dobrą inwestycją. W końcu niejednokrotnie lepiej jest kupić produkt lepszej jakości za wyższą cenę i być pewnym, że będzie on służył długo.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *