Przejażdżka bolidem – pomysł na prezent dla szefa

jazda bolidem prezent dla szefa

Jazda bolidem zapewni mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. To doskonały prezent dla szefa, który jest fanem motoryzacji. Voucher na przejażdżkę można zrealizować m.in. w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Jest dostępny już od 100 zł.

Przejażdżka bolidem – dlaczego warto wybrać taką atrakcję?

Bolid to potoczna nazwa samochodu Formuły 1 z jednym miejscem i otwartym nadwoziem. Koła w tym aucie wystają poza profil kokpitu. Budowa bolidów, takich jak KTM X-BOW, przeznaczonych do jazdy po torze wyścigowym przez amatorów nieco różni się od tych używanych przez profesjonalnych kierowców. Ze względów bezpieczeństwa znajdują się w nich dwa fotele: dla kierowcy oraz instruktora.

Warto wiedzieć, że samochody Formuły 1 są projektowane z użyciem tunelu aerodynamicznego, aby jak najlepiej przystosować je do szybkiej jazdy. Koszt ich zaprojektowania i budowy niekiedy przekracza 100 milionów dolarów. Moc silnika to 750 KM, a ilość obrotów – około 12 tysięcy/minutę. Aerodynamiczny projekt elementów znajdujących się w bolidach zmniejsza poślizg kół oraz zapewnia optymalną prędkość i przyspieszenie. Dzięki temu jazda po torze wyścigowym ucieszy praktycznie każdego, kto lubi szybką jazdę. To doskonały prezent dla szefa, który jest fanem motoryzacji i szybkich aut. Podczas jazdy bolidem przeżyje niezapomnianą przygodę, dostarczającą mnóstwo adrenaliny. Co więcej, może zaprosić na tor kogoś, kto będzie mógł obejrzeć jego poczynania, np. żonę lub najlepszego przyjaciela.

Gdzie i za ile można wykupić jazdę bolidem?

Ceny przejażdżki bolidem zaczynają się od 100-150 zł.  Czas trwania jazdy zależy od umiejętności kierowcy i także od ilości okrążeń, które zostały wykupione. KTM X-BOW można przejechać się w takich miastach jak Poznań, Gdańsk, Toruń, Kielce, Warszawa, Kraków i wiele innych. Bolid jest niesamowicie lekki i niewielki, co sprawia, że można się nim rozpędzić do 100 km/h w jedyne 3,9 sekundy. Przejażdżka tym samochodem da szefowi nie tylko mnóstwo radości, ale także satysfakcję z prowadzenia go. Współpracownicy po zamówieniu vouchera na jazdę otrzymają go w eleganckiej ozdobnej kopercie.

Jazda bolidem – bezpieczeństwo

Jazda bolidem na torze wyścigowym jest bezpieczna, ponieważ kierowcy towarzyszy instruktor, mający za sobą mnóstwo przejechanych godzin szybkimi autami. Przed przejażdżką osoba mająca usiąść za kierownicą otrzymuje specjalne szkolenie dotyczące prowadzenia auta. Najlepiej, aby kierowca był ubrany w niekrępujący ruchów strój i miał na stopach buty na płaskiej, miękkiej podeszwie.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Przejażdżka bolidem – pomysł na prezent dla szefa

  1. Marcin pisze:

    No pomysł ciekawy, ja bym jednak wolał zrobić np imprezę w firmie z różnymi atrakcjami, np pokazem barmańskim , gdzie by skorzystało więcej ludzi 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *