Sposób na proste wystawianie faktur u siebie

program-do-faktur

Jesteś zmęczony pracą u kogoś? Myślisz o własnym biznesie? Może masz już przygotowany biznes plan i zastanawiasz się co będzie potrzebne ci w prowadzeniu własnego biznesu? Z całą pewnością niezbędnikiem będzie program do fakturowania. W dobie dokumentacji, nawet tej elektronicznej konieczne jest potwierdzanie przeprowadzanych z kontrahentami transakcji. Pomocny będzie więc sprawdzony program do faktur.

Co zagwarantuje mi szybkie i proste wystawianie faktur?

Gwarancją szybkiego przygotowania faktur jest program do fakturowania Faktura Small Business Handel od Mega-Tech. To nieskomplikowane oprogramowanie, intuicyjne w obsłudze, z którym poradzi sobie każdy nawet początkujący przedsiębiorca. Oprogramowanie pozwala przygotować takie dokumenty jak: faktura korygująca, faktura VAT marża, faktura VAT, faktura bez VAT, proforma, WDT, uproszczona, końcowa, zaliczkowa, eksportowa itp. FSBH to program, który składa się z kilku modułów. Oprócz podstawowego fakturowego można w nim znaleźć chociażby obszar wydzielony dla dokumentów kasowych czy magazynowych. Dokumenty wystawia się w kilka minut z pomocą np. wbudowanej opcji, która automatycznie pobiera dane kontrahentów z CEIDG, jeżeli zostanie wpisany numer NIP firmy.

Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

Program do faktur Faktura Small Business Handel został wyposażony w usługę eArchiwum, czyli możliwość tworzenia zdalnej kopii bezpieczeństwa, która zapisze dane na serwerze. Taka funkcja pozwoli bezpiecznie przechować dane. Użytkownik nie musi martwić się o ich utratę np. w sytuacji, gdy dojdzie do infekcji komputera czy kradzieży. Producent dba o ciągłe aktualizacje programu, dzięki czemu użytkownik może wystawiać dokumenty, które są zgodne z wprowadzanymi nowelizacjami. Bez trudu można wygenerować np. pliki JPK_VAT, JPK_FA, JPK_MAG czy wystawić faktury z adnotacją o mechanizmie podzielonej płatności. Funkcjonalności programu jest bardzo wiele, o wszystkich można przeczytać na stronie Mega-Tech: https://www.mega-tech.com.pl.

Szukając sprawdzonego sposobu na proste i funkcjonalne fakturowanie warto sprawdzić opcje, które oferuje program Faktura Small Business Handel. To niezastąpione oprogramowanie do przygotowania i zarządzania dokumentami w małej i średniej wielkości firmie.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *