Kurs wideo – Zacznij zarabiać na artykułach sponsorowanych i pozycjonowaniu stron z WhitePress!

zarabianie i pozycjonowanie stron w whitepress

Chcesz zacząć zarabiać na publikowaniu artykułów sponsorowanych? Czy może chcesz samodzielnie rozpocząć pozycjonowanie i promowanie własnej strony? Platforma WhitePress udostępnia dwa najważniejsze moduły – dla wydawców i reklamodawców. Razem z bratem opracowałem wideo poradnik WhitePress, który zawiera esencję zarabiania i pozycjonowania stron przez artykuły sponsorowane.

Moduł wydawcy

Moduł przeznaczony dla właścicieli stron i blogów, którzy mogą udostępnić powierzchnię swojej strony do publikacji artykułów sponsorowanych. W trakcie kursu znajdziesz autorski case domeny Tromil.pl, którą kupiłem za kilka tysięcy złotych. Inwestycja okazała się strzałem w 10. Regularnie otrzymuję zlecenia od nowych reklamodawców w celu publikacji artykułów sponsorowanych.

W tej serii nagrań wideo dowiesz się, jak krok po kroku założyć konto na WhitePress i uruchomić moduł wydawców, dzięki czemu zaczniesz zarabiać na artykułach sponsorowanych. Pokażę Ci, w jaki sposób monitorować nowe zlecenia od reklamodawców. Dowiesz się, jak publikować artykuły sponsorowane, aby dobrze zarobić i przy okazji pozyskać ruch z wyszukiwarki Google całkowicie za darmo. Nauczysz się optymalizacji artykułu sponsorowanego i poznasz skuteczne techniki SEO. Krok po kroku… Klik za klikiem…

Przychody bloga PracaBezSzefa.pl z WhitePress za okres 6 miesięcy.

zarobki z whitepress

Moduł reklamodawcy

Moduł przeznaczony dla właścicieli stron i sklepów internetowych zainteresowanych promocją, reklamą i pozycjonowaniem stron przez content marketing. Chcesz pozyskiwać konwertujący ruch na swojej stronie, pozyskać nowych Klientów i zrealizować określone cele biznesowe? Czy wiesz, że artykuły sponsorowane są dobrym wsparciem działań SEO i pozycjonowania stron?

W trakcie szkolenia dowiesz się, jak pisać artykuł sponsorowany zgodnie ze sztuką optymalizacji stron. Poznasz skuteczną moc marketingu słów kluczowych w wyszukiwarce Google. Otrzymasz gotowe narzędzia i przykład Klienta, który zainwestował 1615,75 zł w content marketing, zwiększył widoczność swojej strony i pozyskał nowych Klientów do swojego biznesu.

Jak w krótkim czasie zwiększyć widoczność strony przez dobrą optymalizację i kampanie content marketingowe?

pozycjonowanie przez artykuły sponsorowane

Pokażę Ci, jak wybrać odpowiedni serwis do publikacji artykułu sponsorowanego w dobrej, przystępnej cenie. Zobaczysz autorski case mojej firmy Projekt Marketing, gdzie pokazuję jak dokonać poprawnej selekcji stron wydawców i znaleźć idealną stronę wydawcy z dobrymi parametrami SEO.

Zobaczysz, jak przebiega proces zlecenia artykułu sponsorowanego na stronie wydawcy za pośrednictwem platformy WhitePress.

Jak zdobyć Klienta przez artykuł sponsorowany?

Jak zapewne wiesz jestem właścicielem wtyczki Fast Micro Pay i także wykorzystuję moduł reklamodawcy, gdzie publikuję odpłatnie artykuły sponsorowane na blogach tematycznych.

Czy można w ten sposób pozyskać Klienta?

Oczywiście. Osoby, które zakupiły moją wtyczkę znają moje standardowe pytanie: Skąd dowiedział się Pan o wtyczce Fast Micro Pay?

Przytoczę tutaj moją rozmowę mailową i wypowiedź jednego z moich Klientów.

jak pozyskałem Klienta z artykułu sponsorowanego

Wpis o którym wspomniał Kuba jest artykułem sponsorowanym na blogu Wojtka Wesołowskiego. Za publikację artykułu zapłaciłem 35 zł netto, Kuba kupił licencję Fast Micro Pay Expert za 147 zł. To zaledwie jedna z wielu korzyści artykułów sponsorowanych. Więcej dowiesz się w trakcie kursu wideo 🙂

Jestem przekonany w 100% do wartości tego szkolenia. Kurs zawiera znacznie więcej wartościowej wiedzy o marketingu niż mogę przekazać w tym artykule.

Kurs dostępny jest na stronie mojej firmy: https://projektmarketing.pl/zarabianie-pozycjonowanie-stron-przez-artykuly-sponsorowane-whitepress/

Podobną platformą do zarabiania pieniędzy na blogu jest Reach a Blogger – czytaj recenzję.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *