Potrzebujesz adwokata do rozwiązania sprawy karnej w Warszawie? Dowiedz się, które kancelarie posiadają witryny z najlepszym web usability

Potrzebujesz adwokata do rozwiązania sprawy karnej w Warszawie?

Poszukiwanie usług oraz produktów w sieci, wymaga od nas przewertowania sporej ilości witryn, a te nie zawsze pozwalają nam na szybkie odnalezienie tego, czego potrzebujemy. Chociaż założenie jest takie, aby użytkownik mógł sprawnie poruszać się po stronie internetowej, niekiedy te powodują pewne problemy, a to bardzo irytuje i jednocześnie zniechęca użytkownika do korzystania z witryny, a już na pewno do powrotu na nią. Dzięki pewnym rozwiązaniom i schematom, można jednak sprawić, że strona stanie się przyjazna i użyteczna dla potencjalnego klienta, na czym skorzystają obydwie strony.

Chociaż możemy być nieco zdziwieni opisanymi działaniami potencjalnego użytkownika sieci, my również podczas surfowania po Internecie sięgamy do podobnych praktyk. Wystarczy nam tylko mały impuls, a od razu przechodzimy na inną witrynę, na co pozwala szybkość działania Internetu. Użyteczność strony można sprawdzić samodzielnie, chociaż najlepiej i najdokładniej zrobią to specjaliści za pomocą specjalnych badań. My możemy jednak porównać kilka losowo wybranych stron prawników z Warszawy, sprawdzając tym samym jak wygląda to na witrynach, zorientowanych na konkretną branżę, w tym wypadku prawniczą.

https://adwokatgrzegorzcieslik.pl/ – adwokat – sprawy karne – Warszawa

Użytkownik otwierając tę stronę internetową, od razu może odnieść wrażenie, że trafił na witrynę poświęconą branży prawniczej, a świadczy o tym chociażby tło w postaci fotografii, która ściśle nawiązuje do specyfiki prawniczej. W oczy rzuca się również nazwa strony, która jednoznacznie przekonuje nas, z czym będziemy mieli do czynienia. Po chwili dostrzeżemy, że na górnej części umieszczone jest menu, w którym użytkownik powinien odnaleźć większość wymaganych informacji. Poniżej mamy zamieszczony opis kancelarii w postaci nieco sformatowanego tekstu, co niektórych może niestety zniechęcić, aczkolwiek bardziej zainteresowane usługami osoby, z pewnością zechcą dowiedzieć się jak najwięcej. Jeszcze niżej, pod postacią trzech aktywnych kafelków, spotykamy zakres usług. Całość prezentuje się bardzo estetycznie i zachęca do sprawdzenia interesującej nas kategorii.

https://capitallegal.pl/ – adwokat – prawo karne

Już na pierwszy rzut oka, strona wywołuje pozytywne wrażenie, a szczególnie z powodu bardzo estetycznej szaty graficznej, dobrze dobranej kolorystyki, a także dzięki ładnie wyglądającym animowanym elementom. Na samej górze, oprócz menu możemy zauważyć banery funkcyjne, które pozwalają nam chociażby uruchomić na naszym urządzeniu aplikację do obsługi poczty elektronicznej i od razu wysłać zaadresowaną wiadomość. Pod menu, widzimy fotografię miasta w stonowanych kolorach, na której tle umieszczono aktywne kafelki, stanowiące wybór jednej z opcji, z całego dostępnego zakresu usług kancelarii. Witryna sprawia wrażenie bardzo spójnej wizualnie i świetnie zoptymalizowanej.

https://km-law.pl/ – adwokat

Strona nie wydaje się wyróżniać niczym szczególnym, natomiast to co rzuca się w oczy, to przede wszystkim żółty baner oraz formularz kontaktowy, który umożliwi nam skorzystanie z darmowej porady prawnej, co z pewnością jest skutecznym zabiegiem marketingowym i zachęca potencjalnego klienta do skorzystania z oferty. Poza tym, witryna wygląda na wyjątkowo prostą i bez zbędnych ozdobników, co przyciągnie głównie tych, którzy wyjątkowo upodobali sobie minimalistyczny styl. Przewijając stronę w dół, natrafimy także na graficzne przedstawienie „wartości kancelarii”. Dalej znajduje się także formularz kontaktowy, lokalizacja i dość sporo innych informacji, które mogą okazać się przydatne, z punktu widzenia potencjalnego klienta. Istnieje także możliwość wywołania rozmowy telefonicznej. Wystarczy tylko kliknąć w numer telefonu kancelarii, a pojawi się nam prosty formularz, w którym wpisujemy własny numer. Zgodnie z zapewnieniami na stronie, konsultant powinien oddzwonić do nas w przeciągu 25 sekund.

https://niezalezniadwokaci.pl/ – rozwody – Warszawa

Opisywana strona nie wygląda na wyjątkowo rozbudowaną, jednak wszystko wydaje się być tutaj odpowiednio zaplanowane. Należy przyznać, że ta jest świetnie zoptymalizowana, gdyż wszelkie animacje oraz inne elementy doskonale współgrają ze sobą, a estetyka kojarzy się z branżą i wzbudza wrażenie profesjonalizmu. W prawym górnym roku widnieje numer telefonu na infolinię, który jest aktywnym odnośnikiem. Po kliknięciu w niego, na naszym urządzeniu uruchomi się aplikacja do wykonywania połączeń telefonicznych. Poniżej, znajduje się klasyczne menu, natomiast wydaje się, że z perspektywy użytkownika, brakującym elementem jest tutaj cennik usług. Jeszcze niżej, mamy zaprezentowany prosty zakres usług podzielony na trzy główne segmenty w postaci aktywnych banerów, a także odnośniki do wpisów z firmowego bloga. Śmiało można powiedzieć, że osoba poszukująca adwokata w Warszawie znajdzie tu wszystko, czego może potrzebować.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *