Poszukuję dobrego sprzedawcy do sprzedaży usług SEO

szukam sprzedawcy usług seo

Szukasz pracy, która jest wyzwaniem oraz zapewni Ci dochód wraz z comiesięcznymi prowizjami? Chciałbyś współpracować właśnie ze mną przez wiele lat? Jeśli tak, to przeczytaj całe ogłoszenie.

Nasza dynamicznie rozwijająca się firma Projekt Marketing poszukuje osoby, która będzie sprzedawcą w branży marketingu (SEO, pozycjonowania stron) i pozyskiwała nowych klientów przez telefon z gotowej bazy numerów.

Praca polega na tym, że otrzymasz gotowe instrukcje, skrypty, bezpłatne konsultacje oraz listę numerów telefonów do potencjalnych klientów.

Twoim celem będzie pozyskanie klienta przez telefon, za każdego otrzymasz jednorazowy bonus + comiesięczną prowizję.

Zasady są proste – im więcej sprzedaż, tym więcej zarobisz.

Wymagania na stanowisko sprzedawcy

Kogo szukam?

a) Osoby bardzo kreatywnej, która codziennie wykona kilkanaście telefonów do potencjalnych klientów. Skryptu nie musisz wymyślać sam. Większość obiekcji klientów powtarza się i zamiast tworzyć indywidualne odpowiedzi wystarczy użyć gotowych skryptów, których Ci dostarczę.

b) Pracę wykonujesz u siebie w domu, dlatego szukam osoby kreatywnej.

c) Szukam osobowości z żyłką do handlu. Niektórzy klienci są trudni i przysparzają nerwów.

d) Od osoby zatrudnionej oczekuję, że potrafi obsłużyć komputer, czy telefon. Wskazane umiejętności są niezbędne do wykonania zadania.

e) Musisz być kulturalny (przynajmniej przez telefon) :). Nie szukam ludzi, którzy przez rozmowy telefoniczne zniszczą reputację firmy. Zależy mi raczej na osobie, która ma już doświadczenie w sprzedaży.

f) Szukam osoby, która lubi się dzielić swoimi pomysłami, czy doświadczeniami. Jeśli uważasz, że nasze skrypty sprzedażowe możesz ulepszyć, daj mi znać. Staram się, żeby praca ze mną była przyjemnością. Nie chcę też, abyś pracował za grosze – tylko zarabiał uczciwie wypracowane pieniądze.

g) Musisz mieć konto bankowe.

Jeśli lubisz pracę kreatywną, która każdego dnia przynosi wyzwania z nowymi ludźmi to zgłoś się do nas.

Fajnie, jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży. Jeżeli w dotychczasowych pracach „na słuchawce” nie miałeś problemów z kontaktami między ludźmi, to bardzo dobrze się składa. U nas na pewno zostaniesz doceniony uczciwymi prowizjami.

I na koniec najważniejsza rzecz. Zależy mi na tym, abyś pracował samodzielnie. To co sobie wypracujesz, to będziesz mieć.

Szukam osoby godnej zaufania, która będzie pracować za godziwe wynagrodzenie.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, to zgłoś się do mnie.

Marek Duda.
mail: marek.duda@pracabezszefa.pl
telefon: 570 664 431

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *