Płytki Keraben. Czemu są tak popularne?

plytki

Płytki podłogowe to jeden z najlepszych sposobów na wykończenie podłogi. Za wyborem tego rozwiązania przemawia mnóstwo argumentów. Dla wielu klientów najważniejsza okazuje się z całą pewnością ich wytrzymałość, która szczególnie ważna okazuje się w łazience oraz w kuchni, gdzie podłoga nieustannie narażona jest na wilgoć, gorący tłuszcz lub szkodliwe drobnoustroje. Płytki ceramiczne, o ile są prawidłowo dobrane do stopnia intensywności eksploatacji będą też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie bez znaczenia jest też ich wygląd oraz ogromna różnorodność dostępnych wzorów, dzięki której z łatwością znajdziemy odpowiedni do każdego wnętrza.

Płytki Keraben – legenda wnętrzarstwa i synonim wysokiej jakości

Wśród klientów szukających płytek podłogowych, a jednocześnie ceniących sobie wysoką jakość, sporym uznaniem cieszy się marka Keraben. Ogromna popularność, jaką zdążyła zdobyć podczas kilkudziesięciu lat swojej działalności oczywiście nie bierze się znikąd. Płytki keraben są bowiem znane ze swojej wysokiej jakości i bez problemu zachowują swoje właściwości nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Nie bez znaczenia są też unikatowe projekty, z których słynie ta hiszpańska firma. To właśnie sygnowane jej logo płytki wyznaczają wnętrzarskie trendy na kolejne lata.

Keraben Priorat – nowoczesna inspiracja surowym betonem

Doskonałym przykładem może tu być linia keraben priorat, która łączy w sobie wysoką jakość, do której Hiszpanie już przyzwyczaili swoich klientów z unikatowym designem świetnie wpisującym się w aktualnie panujące architektoniczne trendy – w tym wypadku użycie betonu jako materiału wykończeniowego. Seria zawiera płytki podłogowe o standardowych rozmiarach 30×60 oraz 60×60, a także płytki ścienne o wymiarach 25×70. Wszystkie swoim wyglądem nawiązują do betonu, ale projektanci zadbali również o dekory, których użycie może okazać się skutecznym sposobem na ożywienie wnętrza.

Keraben Loussiana – idealny wybór do minimalistycznych wnętrz

Inny ciekawy przykład wprost z obecnej oferty firmy to seria keraben loussiana. Tu również znajdziemy inspirację wyglądem surowego betonu lub cementu, a same płytki doskonale sprawdzą się w przestronnych, urządzonych na minimalistyczną modłę, wnętrzach. Płytki z linii Loussiana dostępne są w kilku odcieniach: grafitowym, czarnym, białym, szarym oraz beżowym.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *