Pierwszy samochód premium – jaką markę wybrać?

Pierwszy samochód premium - jaką markę wybrać?

Każdy, kto ceni sobie komfort podróżowania, eleganckie wykończenie i świetne osiągi, jest po prostu skazany na samochód klasy premium. Auta tego typu są droższe niż samochody tak popularnych marek, jak Opel, Skoda, Ford, Toyota czy Volkswagen. W zamian otrzymujemy jednak jakość, której nie znajdziemy w samochodach niższej klasy. Od jakiej marki premium warto zacząć?

Co nam daje klasa premium?

Samochody klasy premium to różnice, które są widoczne już na pierwszy rzut oka. Ich design jest zazwyczaj ponadczasowy, a konstrukcja jest solidna i wykonana z najwyższej jakości podzespołów i materiałów. Często samochody premium są kojarzone z eleganckimi limuzynami, chociaż praktycznie wszystkie, a wśród nich potężne SUV-y, mają sportowe zacięcie. W dystyngowanej, a nieraz lekko zawadiackiej konstrukcji nadwozia, skrywają się potężne silniki, które pozwalają czerpać nieopisaną frajdę z jazdy.

Popularne marki samochodów premium

Do czołówki samochodów klasy premium, możemy zaliczyć:

  • Mercedesa
  • BMW
  • Audi
  • Jaguara
  • Alfę Romeo
  • Lexusa
  • Volvo

Samochody premium to nie tylko ich wygląd zewnętrzny, ale również to, co skrywa się w ich wnętrzu. Kabina pasażerska zawsze jest wykończona na wysokim poziomie. Tu nie ma miejsca na półśrodki czy też tanie materiały. Dzięki temu nawet po 20 latach wszystkie elementy świetnie wyglądają. Luksusowe samochody mają również doskonałe wyciszenie oraz w standardowej wersji wyposażenia szereg dodatków, za które w przypadku  samochodów niżej klasy, należy słono dopłacić.

Ile kosztuje samochód premium?

Wysoka jakość ma swoją cenę, dlatego też za dobre auto należy sporo zapłacić. Nowe auta premium kosztują nawet kilkaset tysięcy złotych.

Dobra wiadomość jest taka, że decydując się na rynek wtórny, można sporo zaoszczędzić. Kupujemy bowiem stosunkowo młody samochód premium za cenę nowego samochodu klasy średniej. A to, że warto, nie podlega już żadnej dyskusji.

Bardzo bogaty wybór samochodów klasy premium możemy znaleźć również na VCentrum.pl. Przy zakupie takiego auta trzeba jednak wziąć pod uwagę, że koszty eksploatacji i serwisu są nieco droższe. Z drugiej strony, ze względu na wysoką jakość wykonania rzadziej się psują i są bardziej niezawodne.
Nawet po wielu latach świetnie się prezentują, a jazda nimi stanowi prawdziwą przyjemność.

Odwiedź Salon BMW VCentrum w Warszawie – marka idealna na początek!

Jeśli chcemy zacząć przygodę z samochodami premium, warto rozważyć zakup najlepiej BMW serii 5 lub serii 3. Dlaczego? Są to samochody, które łączą w sobie sportowego ducha z luksusowym wykończeniem wnętrza i ciekawą, ponadczasową sylwetką. Auta BMW są świetnie wyposażone, dlatego niczego nam w nich nie zabraknie. Do tego mają doskonałe właściwości jezdne oraz silniki.

Koszt ich zakupu, w przypadku samochodów używanych, jest naprawdę atrakcyjny – sprawdź Salon BMW w Warszawie i zobacz – w jak korzystnej cenie można kupić swoje pierwsze auto premium.

Warto nadmienić, że BMW to samochód klasy premium, który jest w Polsce jednym z najczęściej wybieranych, dlatego jego serwis nie będzie stanowił problemu. Podobnie  zresztą jak dostępność części i akcesoriów.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger