Parownica TECNOVAP – Prosta dezynfekcja w PANDEMII

Parownica TECNOVAP

Parownice Tecnovap cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Niniejszy artykuł to doskonały wybór dla osób, które chcą postawić na mycie, czyszczenie i dezynfekcję suchą parą, ale nie wiedzą jaki sprzęt parowy wybrać. Myjka parowa należy do urządzeń czyszczących bardzo chętnie wykorzystywanych teraz, w dobie pandemii koronawirusa. Choćby do dezynfekcji pomieszczeń, dywanów czy zabawek w przedszkolach.

Firma Tecnovap – co trzeba wiedzieć?

Tecnovap to rzetelna firma, która od 1985 roku oferuje swoim klientom wysokiej jakości urządzenia czyszczące w bardzo atrakcyjnej cenie. Włoski producent oferuje niezawodny sprzęt wykorzystywany przez profesjonalne firmy sprzątające, ale również jest dedykowany dla użytkowników domowych.

Godne polecenia są przede wszystkim nowoczesne urządzenia do kompleksowego czyszczenia parowego. Firma Tecnovap cały czas podąża za wszelkimi nowinkami w branży, dlatego też cały czas sięga po nowoczesne technologie i na bieżąco udoskonala swoje myjki parowe. Włoski potentat może pochwalić się wieloma patentami, dzięki którym zdobył wysoką pozycję, dobre opinie na rynku i wielu zadowolonych klientów na całym świecie.

Potrzebujesz solidnych urządzeń czyszczących w dobie pandemii. Kliknij poniższą grafikę, napisz do dystrybutora do jakich celów potrzebujesz parownicę – a pomoże Ci dobra optymalnej rozwiązanie.

tecnovap

Parownica Technovap – myjka parowa profesjonalna i przemysłowa

Tecnovap produkuje przede wszystkim parownice profesjonalne i parownice (odkurzacze) przemysłowe, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi i najbardziej skomplikowanymi zadaniami. Dla firm sprzątających najlepszym wyborem są parownice Junior Star Max i Steam Tech, które są w stanie wygenerować ciśnienie o wartości 6, 8 i 10 bar.

W dużej mierze to właśnie dzięki bardzo wysokiej temperaturze suchej pary i wysokiemu ciśnieniu, możliwe jest szybkie usunięcie nawet najbardziej zabrudzonych powierzchni. Profesjonalne myjki parowe wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów w dbałości nawet o najmniejsze elementy, dzięki czemu nawet po wielu latach użytkowania spełniać będą swoje podstawowe zadania.

Dzięki wysokiej jakości podzespołom myjka parowa może być użytkowana nawet przez kilka godzin, dlatego też bez problemu można zmierzyć się z dużymi powierzchniami. Parownice przemysłowe są doskonałym wyborem nie tylko dla ekip sprzątających, ale również dla hoteli, restauracji, szkół i myjni samochodowych.

Parownice Tecnovap z podziałem według ciśnienia

Aby wybrać porządną parownicę w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jej ciśnienie robocze. Firma Tecnovap ma w swojej ofercie sprzedażowej nowoczesne parownice profesjonalne w wersjach 4, 5, 6 bar.

Z kolei parownice przemysłowe mają ciśnienie 8 i 10 bar. W dużej mierze to właśnie bardzo szeroka i różnorodna oferta sprawia, że każdy jest w stanie wybrać myjki parowe, które sprostają indywidualnym oczekiwaniom i wymaganiom.

Warto wspomnieć także o tym, że do wszystkich parownic można dodatkowo dokupić specjalne nakładki (akcesoria do parownic), dzięki którym znacząco zwiększa się użyteczność danego sprzętu.

Technologie wykorzystane przy produkcji parownic Tecnovap

Jak wspomniano powyżej parownice Tecnovap, mogą pochwalić się wieloma zaawansowanymi technologiami, dzięki którym marka zdobyła najwyższą jakość na rynku. Aby w 100% docenić urządzenia parowe włoskiego producenta warto jak najszybciej dokładnie zapoznać się z najpopularniejszymi technologiami.

Thermal Power Control

W pierwszej kolejności należy wspomnieć o fantastycznej technologii Thermal Power Control, dzięki której parownice mogą pochwalić się nawet czterokrotnie większą efektywnością grzania zwłaszcza, jak weźmie się pod uwagę standardowe grzałki.

Włoski producent korzysta z dobrodziejstwa specjalnego stopu metali, a co najważniejsze poszczególne grzałki nie mają bezpośredniej styczności z wodą. Cały proces aktywowany jest na powierzchni elementu grzewczego.

Pod wpływem temperatury Thermal Power Control rozszerza się i kurczy, dzięki czemu nie ma aż tak dużego problemu z osadzeniem się kamienia na poszczególnych elementach grzewczych. Resztki kamienia, można oczywiście błyskawicznie usunąć podczas systematycznej konserwacji myjki parowej. Jest to bardzo praktyczne i niesłychanie wygodne rozwiązanie.

Bojler ze stali nierdzewnej

Sporym atutem parownic Tecnovap jest także bojler ze stali nierdzewnej. Pamiętać należy o tym, że profesjonalne urządzenia parowe podczas swojej pracy osiągają bardzo wysoką temperaturę, która dochodzi nawet do 180 C, dlatego też niezbędne jest użycie najlepszych jakościowo materiałów.

Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko niesamowita stal nierdzewna, ale także technologia wytwarzania suchej pary.

TRUE TEMP i system automatycznego napełniania bojlera

Oryginalne parownice Tecnovap mogą pochwalić się także technologią TRUE TEMP i specjalnym systemem automatycznego napełniania bojlera.

W dużej mierze to właśnie dzięki technologii True Temp można rozwiązać problem, gdy myjki parowe mają częste przerwy. Przy wielu konkurencyjnych parownicach w trakcie ponownego napełnienia wodą niezbędne jest oczywiście wychładzanie urządzenia.

Przy parownicach Tecnovap nie ma tego i wielu innych problemów. Technologia True Temp współpracuje na bieżąco z elektromechanicznym kontrolerem przepływu, dzięki czemu można liczyć na odpowiedni poziom wody w bojlerze.

Elektromechaniczny kontroler z samoodkamieniającym pływakiem

Na samym końcu warto wspomnieć o elektromechanicznym kontrolerze z samoodkamieniającym pływakiem. To właśnie dzięki temu elementowi można liczy na najwyższej jakości suchą parę przez cały cykl życia myjki parowej. Parownice Tecnovap są idealnym wyborem dla tych osób, które raz na zawsze chcą zapomnieć o zakamienianiu czujników, które niestety powodują błędne odczyty.

Niestety każdy błędny odczyt powoduje nadmierne napełnianie kotła wodą, dlatego też parownica produkuje zbyt mokrą parę.

Gdzie kupić parownice Tecnovap?

Myjki parowe producenta Tecnovap można zamówić u polskich dystrybutorów, a jest ich co najmniej kilku. Polecam: multi-matic.pl, myjki.biz, doporzadku.pl. Najlepiej skontaktować się mailowo lub telefonicznie z dystrybutorem, który posiada niezbędną wiedzę, aby dobrać odpowiednią myjkę dla Twojej branży.

Ceny myjek Tecnovap niewidoczne?

No tak. Sklepy internetowe dystrybutorów parownic Tecnovap są ukryte dla kupujących. Wynika to z ustaleń producenta, który zabronił dystrybutorom pokazywania cen dla kupujących. Zamówienie i wycena odbywa się na drodze mailowej lub telefonicznej z dystrybutorem. Ja zamówiłem najtańszą myjkę parową Baby Eco, której cena wynosiła ponad 5000 PLN. Być może tak wysoka cena skłoniła producenta do tego, aby dystrybutor za tak duże pieniądze zaproponował swoim klientom najbardziej optymalną maszynę.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *