Pakersi.pl – tani kurier z nowym spojrzeniem na usługę transportu

Pakersi.pl - tani kurier z nowym spojrzeniem na usługę transportu

W dobie pojawiania się na rynku coraz to nowych firm kurierskich, zakres usług marki Pakersi zasługuje na szczególne wyróżnienie. Jest to tani kurier, który nie tylko specjalizuje się w transporcie różnych rodzajów paczek, ale też posiada olbrzymi potencjał rozwojowy w zakresie ewentualnej współpracy z podmiotami zewnętrznymi.

Oferta, która wyróżnia się na tle konkurencji

Świadczone na najwyższym poziomie przesyłki kurierskie Pakersi, wyróżniają się – na tle konkurencji – wieloma innowacyjnymi udogodnieniami.

Marka ta oferuje indywidualne warunki świadczenia usług dla stałych klientów, zapewnia dostęp do pomocy ze strony opiekuna, który wesprze klienta swoją wiedzą i doświadczeniem, a także umożliwia transfer przesyłek na trzy różne sposoby:

  • Zamawiając kuriera pod określony adres drogą telefoniczną lub mailową.
  • Wysyłając i odbierając paczki bezpośrednio w przeznaczonych do tego punktach.
  • Zamawiając kuriera w dowolne miejsce (tak w Polsce, jak i za granicą), w którym odbierze on przesyłkę, by można było ją wysłać na inną lokalizację.

Korzyści wynikające ze współpracy

Korzystanie z usług Pakersów to komfortowy sposób na wysłanie i odbiór paczki i to o dowolnych rozmiarach. Za pośrednictwem firmy można wysyłać zarówno małe paczki, jak i przesyłki kurierskie o bardzo dużych gabarytach. Istnieje również możliwość zamówienia transportu dedykowanego i to z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań klienta. Mocną stroną Pakersów jest ich wszechstronność w świadczeniu usług. Za ich pośrednictwem można nie tylko nadać lub wysłać przesyłkę, ale też złożyć reklamację i założyć interwencję (o planowaniu logistyki nie wspominając). Usługi firmy Pakersi.pl są ukierunkowane zarówno na klientów indywidualnych, jak również na duże podmioty gospodarcze i instytucjonalne. Mocną stroną marki jest też współpraca z rynkowymi gigantami, dzięki którym klient może liczyć na kompleksową obsługę i to w praktycznie każdym, dużym, polskim mieście.

Nastawienie na współpracę

Oferta firmy Pakersi.pl jest skierowana również dla zewnętrznych podmiotów gospodarczych, które mogą pomóc w organizacji przestrzeni pod kolejne punkty obsługi. Podmiot, który chce wejść we współpracę z firmą, może liczyć na kompleksowe wsparcie i możliwość świadczenia usług w oparciu o coraz bardziej znaną i lubianą markę. Co więcej, współpraca ta jest realizowana w oparciu o franczyzę, która wiąże się z pełną i rzetelną opieką merytoryczną.

Podsumowując, współpraca z Pakersami może przynieść wiele korzyści. Co więcej, może być ona realizowana na wielu różnych płaszczyznach.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger