Orange Flex dla Firm – idealna oferta dla prowadzących biznes

Orange Flex dla Firm – idealna oferta dla prowadzących biznes

Płatności za telefon w formie subskrypcji, e-faktury w jednym miejscu, a wszystkim wygodnie zarządzasz przez aplikację mobilną – to najważniejsze zalety Orange Flex dla jednoosobowych firm. Sprawdź, jak działa elastyczna i atrakcyjna oferta dla biznesu bez długoterminowych umów.

Telefon dla firmy w Orange Flex – co dostajesz i jak to działa?

Od połowy 2020 roku oferta Orange Flex jest dostępna także dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą. Usługa jest zamknięta w aplikacji mobilnej, więc wszystkie kwestie związane z telefonem dla firmy załatwisz bez konieczności wychodzenia z domu, dzwonienia na infolinię oraz zbędnych papierów i zobowiązań. Żeby potwierdzić tożsamość, przy aktywacji konta musisz jedynie wrzucić do aplikacji selfie i zdjęcie dokumentu tożsamości, które Orange Flex później weryfikuje.

W Orange Flex dla Firm wybierasz 1 z 4 Planów komórkowych i w dowolnym momencie możesz go zmienić na inny. W każdym dostajesz nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS/MMS w kraju oraz w roamingu w UE, a także Social Pass (brak limitu GB na korzystanie z popularnych mediów społecznościowych).

Plany różnią się jednak wielkością paczki gigabajtów, a do wyboru masz 15 GB, 30 GB, 50 GB lub 100 GB miesięcznie. Aktualne ceny oraz szczegóły oferty Orange Flex dla Firm znajdziesz na stronie: https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Oferta dla biznesu z wygodnymi płatnościami i e-fakturami w jednym miejscu

Telefon dla firmy w Orange Flex to wygodne płatności i zero przelewów. Oferta działa bowiem na zasadzie subskrypcji, czyli tak jak Netflix, HBO GO i szereg innych usług online. Po prostu podpinasz kartę płatniczą w aplikacji i zapominasz orachunkach za telefon. Jeśli nie chcesz tego robić, możesz też zasilić BLIK-iem konto Flex, z którego będą pobierane środki.

Po każdej płatności – także za dodatkowe usługi – otrzymujesz też e-fakturę. Wszystkie dokumenty są przechowywane w jednym miejscu w aplikacji, więc nic nie zginie i w dowolnym momencie masz do nich wygodny dostęp.

Oferta Orange Flex dla Firm pozwala Ci też na korzystanie z dodatkowych zniżek na usługi partnerskie. Wystarczy, że dołączysz do Klubu Flex w aplikacji i skorzystasz z ofert promocyjnych przygotowanych specjalnie dla osób prowadzących działalności gospodarcze. Możesz skorzystać z oferty FastPass by Tpay i taniej przyjmować płatności BLIK-iem od klientów, jeśli nie masz terminala płatniczego. Wystarczy, że Zainstalujesz na telefonie aplikację Fastpass, a jako użytkownik Flexa dostaniesz niższą prowizję – tylko 0,59%. Kolejną ofertą partnerską jest dostęp do aplikacji Comarch ERP XT za 0 zł przez 3 miesiące. Aplikacja Comarch ERP XT pomoże przy wystawianiu faktur oraz prowadzeniu uproszczonej (KPiR) lub pełnej księgowości.

Dodatkowe zalety oferty Orange Flex dla firm

W ofercie Flex dla firm od Orange możesz dodać do 5 dodatkowych numerów do jednego konta dzięki opcji Flex Rodzina. Na każdym z nich osobno wybierasz Plan komórkowy, a do wyboru masz też opcję bez paczki GB już od 15 zł z VAT miesięcznie.

Zawsze możesz również:

  • dzielić się swoimi gigabajtami z każdym innym numerem, który jest we Flexie;
  • wybrać bez dodatkowych opłat wirtualną kartę eSIM zamiast tradycyjnego SIM-a;
  • otrzymać za 0 zł dodatkową kartę SIM/eSIM z tym samym numerem (np. do smartwatcha);
  • wygodnie włączać i wyłączać dodatkowe usługi i pakiety w aplikacji;
  • zrezygnować z Orange Flex dla Firm bez okresu wypowiedzenia.

Artykuł sponsorowany

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *