Nowy wymiar wakacji

wakacje nowy wymiar

Przychodzą czasami takie wakacje, których nie chcesz spędzić w Egipcie, Włoszech, Hiszpanii czy Turcji. Marzy Ci się nowy poziom wakacji: bardziej egzotycznych. tajemniczych, z dala od wielkiego tłumu turystów. Chcesz pojechać do miejsca, które jest w stanie oczarować Cię od początku do końca. Mamy dzisiaj dla Ciebie kilka takich propozycji. Tradycyjne kierunki? Nie ma w nich absolutnie nic złego.

Przeglądając oferty na https://dreamtours.pl, naprawdę można znaleźć ciekawe propozycje wyjazdów do bliższych miejsc. Pięknymi okolicami kuszą zarówno Chorwacja i Bułgaria, jak i Indonezja i Jamajka. Rozumiemy jednak, że przychodzi taki moment, kiedy potrzebujemy oderwania od naszego europejskiego klimatu i nawet najlepsza oferta wyjazdu do Hiszpanii nie będzie już tak kusząca, jak jeszcze przed rokiem.

W takim przypadku idealne destynacje to: Mauritius, Malediwy, Wyspy Zielonego Przylądka czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Na szczęście, dzięki różnorodnym promocjom i ofertom last minute, nie musimy na takie egzotyczne wakacje wydać całego naszego majątku.

Dlaczego akurat te kierunki?

Mauritius

Rajska wyspa na Oceanie Indyjskim. Na zachodnim wybrzeżu piękne piaszczyste, białe plaże.

Na wschodnim – przepiękna rafa koralowa, którą można podglądać nurkując. Krystalicznie czysta turkusowa woda, piękne laguny i idealne warunki dla wind- i katesurfingu.

Czy można chcieć czegoś jeszcze? Można!

Ta przepiękna wyspa kusi ogromem zieleni. Zobaczysz tutaj lasy deszczowe i przetrzesz szlaki przez dżunglę położoną w centralnej części wyspy. Do tego wszystkiego szaleństwo zakupów, pola golfowe i oczywiście nauka nurkowania.

https://dreamtours.pl/wakacje/mauritius

Malediwy

Większość z nas tak właśnie wyobraża sobie raj. Archipelag położony na Oceanie Indyjskim. Mięciutki piasek, palmy, kokosy spadające wprost z drzew i ta woda: szmaragdowo-turkusowa, pełna mieniących się w niej kolorowych ryb.

Miejsce, w którym naprawdę można usłyszeć własne myśli. Synonim rajskiego ogrodu, gdzie wprost z tarasu we własnym pokoju możesz skakać to tej przecudnej wody. Wystarczy zarezerwować water willę. To niepowtarzalna atrakcja Malediwów i warto wydać na nią dodatkowe środki (choć nie jest to aż tak droga rozrywka, jak można by podejrzewać).

https://dreamtours.pl/wakacje/malediwy

Wyspy Zielonego Przylądka

To kolejna odsłona raju. Wyspy te to symbol idylli, w której życie toczy się innym rytmem, pozbawione trosk. Do naszej dyspozycji są wulkaniczne krajobrazy i kameralne wille. Tutaj zapominamy o zmartwieniach, stresie, codziennych obowiązkach.

Tutaj można wędrować po górach. Tutaj można surfować i nurkować w przepięknych wodach oceanu i podziwiać rafę koralową. W tropikalnym klimacie można odkryć pola trzciny cukrowej. Nie zabraknie tutaj również knajpek z lokalnym aperitifem – grogiem.

https://dreamtours.pl/wakacje/wyspy-zielonego-przyladka

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dla tych, którzy poszukują ekstrawagancji, ciekawej rozrywki, a jednocześnie potrzebują wielkomiejskiego gwaru, idealnym rozwiązaniem musi okazać się Dubaj. To największe miasto Zjednoczonych Emiratów Arabskich zachwyci każdego.

To tutaj znajduje się najwyższy budynek na świecie – Burj Khalifa, a także największe centrum handlowe świata – Dubai Mall. W Dubaju znajdziecie ponadto największe lotnisko, największe fontanny na świecie, największy ogród. Dodatkowo okryjecie także, The World Island, czyli archipelag 300 sztucznych wysp.

https://dreamtours.pl/wakacje/zjednoczone-emiraty-arabskie/dubaj

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *