Najszybszy internet domowy. Która oferta jest najlepsza?

Najszybszy internet domowy. Która oferta jest najlepsza?

Internet to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych wynalazków naszych czasów. Otworzył nam drogę do wielu możliwości i znacznie ułatwił życie. Dzięki niemu możemy znacznie usprawnić codzienne czynności, takie jak chociażby robienie zakupów, nadzorowanie domowych finansów oraz oddawanie się rozrywce.

Internet domowy wykorzystujemy w celach zawodowych, chociażby do edukacji i wykonywania pracy zdalnej, oraz prywatnych, gdy szukamy odrobiny relaksu. To Internet umożliwia nam nawiązywanie znajomości z osobami z różnych zakątków świata oraz utrzymywanie kontaktów z bliskimi niezależnie od tego, gdzie znajdują się w danym momencie. Niezwykle istotne jest to, aby Internet funkcjonował we właściwy sposób. Oznacza to przede wszystkim płynność działania i zadowalającą szybkość przesyłu danych. Którą ofertę wybrać? Oto kilka cennych rad!

Internet domowy od UPC

Obecnie rynek ma bardzo wiele do zaoferowania w kwestii Internetu domowego. Najkorzystniejsza oferta to oczywiście taka, która zapewnia imponującą prędkość transmisji dostępną w atrakcyjnej cenie. Jeśli głównym kryterium wyboru jest szybkość, warto zainteresować się usługami firmy UPC. Znajdziemy tam Internet o prędkości 500 Mb/s pobierania plików i 30 Mb/s wysyłania danych. Umowa zawierana jest na 24 miesiące, a klient otrzymuje modem w gratisie. Wysokość miesięcznego abonamentu to 59,99 zł. Do tej ceny należy doliczyć jednorazową opłatę za aktywację, która wynosi 1 zł. Warto podkreślić, że w cenie 79,99 zł miesięcznie można otrzymać Internet o prędkości aż 1 Gb/s!

Internet światłowodowy od Orange

Marka Orange, uchodząca za jednego z liderów Internetu domowego, proponuje klientom prędkość 300 Mb/s pobierania danych i 50 Mb/s ich wysyłania. Umowa zawierana jest na dwa lata i wiąże się z miesięcznym abonamentem w kwocie 59,99 zł lub 79,99 zł za Internet o szybkości 1 Gb/s. Modem jest wliczony w cenę pakietu, należy jednak uiścić opłatę aktywacyjną w wysokości 49,99 zł. Co ciekawe, firma umożliwia potencjalnym klientom bezpłatny, dwutygodniowy okres próbny, uprawniający do testowania usługi.

Bardzo szybki internet od Netii

Warta uwagi jest również propozycja Netii. Najszybszy Internet o prędkości 1 Gb/s dostaniemy tam za 70,00 zł miesięcznie. Nieco skromniejsza opcja gwarantująca prędkość pobierania 300 Mb/s i wysyłania 50 Mb/s to wydatek rzędu 50,00 zł miesięcznie. Aktywacja kosztuje 59,00 zł, a umowa jest zawierana na dwa lata. Modem jest darmowy, a klienci mogą skorzystać z atrakcyjnej promocji, która zapewnia im trzy miesiące bezpłatnego korzystania z Internetu. Ponadto, Netia umożliwia swoim klientom wykupienie usługi HBO GO w obniżonej cenie.

Internet stacjonarny od Vectry

Dla osób, które nie potrzebują aż tak ogromnej prędkości, jednak wciąż zależy im na szybkim i płynnie działającym Internecie, dobrym wyborem może okazać się Vectra i jej pakiet, który zawiera Internet o prędkości pobierania 150 Mb/s i prędkości wysyłania 15 Mb/s. Tutaj również umowę zawiera się na dwa lata, a modem otrzymuje w prezencie. Opłata aktywacyjna to 59,99 zł. Miesięczna wysokość abonamentu to 44,99 zł, jednak z myślą o nowych klientach stworzono atrakcyjną promocję, która gwarantuje to, że przez pierwsze cztery miesiące konsument płaci wyłącznie 50% ceny standardowej.

Znaleźć ofertę dla siebie

Jak łatwo można zauważyć na podstawie powyższych informacji, dysponujemy obecnie szerokimi możliwościami wyboru. Rynek zapewnia nam wiele różnorodnych opcji, które pozwalają na dopasowanie prędkości Internetu i ceny abonamentu do własnych wymagań i kondycji domowego budżetu. Która z nich jest najlepsza? Należy ocenić to osobiście. Atrakcyjne promocje dostawców Internetu są dodatkową korzyścią dla konsumentów.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *