Najlepsze hashtagi na Instagrama 2021

Najlepsze hashtagi na Instagrama 2021

Osiągnięcie popularności na Instagramie nie jest wcale takie proste. Są różne metody, które mają doprowadzić nas do końcowego sukcesu i do poszerzenia grona odbiorców, a jednym z nich jest stosowanie odpowiednich hasztagów.

Najlepsze hashtagi na Instagrama 2021

Osiągnięcie popularności na Instagramie nie jest wcale takie proste. Są różne metody, które mają doprowadzić nas do końcowego sukcesu i do poszerzenia grona odbiorców, a jednym z nich jest stosowanie odpowiednich hasztagów.

Zdobycie popularności w mediach społecznościowych może przynieść nam wiele korzyści- w tym finansowych. Te liczą się głównie wtedy, kiedy prowadzimy profil firmowy, ale oczywiście możemy liczyć na nie także wtedy, kiedy nasz prywatny profil staje się popularny i odwiedza go rzesza ludzi. Popularność jest w cenie- zawsze była i zapewne będzie. Jednak trzeba przyznać, że konkurencja jest spora, więc musimy naprawdę mocno się napracować, aby dotrzeć do szerszego grona.

Nasz profil musi po pierwsze charakteryzować się nieszablonowością, czymś oryginalnym i pozytywnie działającym na odbiorców. Kiedy jednak doszlifujemy swój profil i w naszej ocenie będzie on wyjątkowy, to i tak nie jest powiedziane, że uda nam się przedrzeć do setek czy tysięcy osób. Z pomocą przychodzą nam wtedy hasztagi. To naprawdę spore ułatwienie i jeśli tylko umiemy to wykorzystać, może okazać się dla nas furtką do sławy.

Hasztagi na Instagrama – autostrada do sławy

Stosowanie hasztagów ma ogromne zalety, bo pozwala nam dotrzeć do większej liczby osób, ale także do tego typu użytkowników, którzy prawdopodobnie zainteresują się tym, co mamy im do zaoferowania. Trzeba tylko w umiejętny sposób zarządzać hasztagami, a powinniśmy bardzo szybko znaleźć zwolenników kontentu, który jest przez nas oferowany.

Słowa klucze zawarte w hasztagach mogą zdecydowanie usprawnić działanie naszego konta. Dzięki prawidłowemu posługiwaniu się tym sposobem komunikacji, możemy liczyć na lepszą promocję naszych postów i oferowanych w nich produktów, nieustanne pozyskiwanie nowych użytkowników i klientów- jeśli zajmujemy się sprzedażą, ale także możemy dbać i dopieszczać komunikację z tymi kontami, które już do nas zawitały. Aktywność jest ważna, ponieważ dzięki niej możemy liczyć na to, że obecni followers na Instagramie zostaną z nami na dłużej. Dlatego dobrze jest wrzucać posty regularnie i używać do ich opisu hasztagów, które są popularne, bo jeśli spełnimy te warunki, bardzo mocno zbliżymy się do poprawienia jakości naszego konta i prędzej czy później zaleje nas fala nowych użytkowników- a o to przecież nam głównie chodzi.

Najpopularniejsze hasztagi w 2021

Jeśli wiemy już, jak ogromne znaczenie ma korzystanie z tego instagramowego dobrodziejstwa, to zastanawiamy się pewnie, jakich słów powinniśmy używać, aby mechanizm zdobywania nowych użytkowników oraz klientów, zaczął sprawnie działać? Wymyślanie oryginalnych zwrotów bywa niezłą zabawą i możemy od czasu do czasu z tego korzystać, ale zdecydowanie lepiej jest zrobić to w momencie, kiedy mamy już większe zasięgi- wtedy to my będziemy nadawali ton hasztagowemu rynkowi i tworzyli nowe trendy. W momencie jednak, kiedy jesteśmy dopiero na początku naszej drogi do sławy, dobrze jest korzystać ze sprawdzonych słów, które są w ścisłej czołówce i powinny zapewnić nam zwiększenie zasięgów. Pamiętajmy, że moc dobrze dobranych hasztagów jest ogromna i w zasadzie trudno jest o większe narzędzie promocji, które nie wymaga żadnego wkładu finansowego, bo może ich używać absolutnie każdy.

Jakie hasztagi używać aktualnie?

Jest kilka sposobów na zorientowanie się w Instagramowym świecie i zdobycie wiedzy na temat tego, jakie aktualnie tagi są popularne. Możemy podpatrywać je na kontach najpopularniejszych użytkowników Instagrama- to bardzo dobry wyznacznik i niezawodna metoda zdobywania większego zasięgu. Jeśli jednak nie mamy na to czasu lub ochoty na to, by śledzić inne konta albo korzystać z zewnętrznych narzędzi do analizy tagów, możemy po prostu rzucić okiem na poniższe zestawienie. Nie zajmie to dużo czasu, a zdecydowanie pomoże w prowadzeniu konta na Instagramie i jego skutecznej i szybkiej promocji.

Najpopularniejsze tagi, to oczywiście te w języku angielskim- jednak musimy liczyć się wtedy z tym, że trafimy do użytkowników z całego świata, a to być może będzie niepotrzebne- w zależności od tego, jakich obserwatorów chcielibyśmy zdobyć. Anglojęzyczne hasztagi, które biją rekordy popularności to między innymi:

#love, #happy, #smile, #fit,
#instagood, #photooftheday, #follow4follow,
#fashion, #party, #girl, #boy,
#dog, #cat, #animal
#beauty, #motivation, #inspiration, #diy

W przypadku, jeśli wolelibyśmy jednak używanie języka polskiego, możemy pokusić się o następujące tagi:

#milosc, #przyjazn, #usmiech, #szczescie,
#modelka, #dziewczyna, #chlopak, #para, #dziecko
#pies, #kot, #zwierzaki,
#zabawa, #motywacja, #inspiracja,
#dom, #praca, #wakacje, #weekend, #wolne

Podsumowanie

Widzimy więc, że możliwości jest naprawdę sporo i w przypadku tagowania postów, mamy duże pole do popisu. Pamiętajmy jednak, żeby hasztagi były w jakiś sposób związane z postem, do którego są dołączane.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *