Najlepsza pożyczka na dowód. Gdzie szukać okazji?

najlepsza pożyczka na dowód

Pożyczki bez zaświadczeń to flagowy produkt sektora pozabankowego, cieszący się popularnością wśród klientów. Oczywiście nie bez powodu.

Rozbudowane procedury weryfikacji wniosku, konieczność przedstawienia zaświadczeń o zarobkach, wysokie wymagania oraz duże ryzyko otrzymania decyzji odmownej. Tak, w dużym skrócie, wyglądają starania od kredyt bankowy. Nic więc dziwnego, że wielu klientów – nawet, jeśli wielkość dochodów i historia kredytowa pozwalają im ubiegać się o ten typ finansowania – szuka alternatywnych rozwiązań.

Tych na szczęście nie brakuje. Co więcej, oferta sektora pozabankowego jest dużo bardziej przystępna dla klientów niż kiedyś. Czasy lichwiarskich odsetek, niejasnych umów i balansujących na granicy legalności działań pożyczkodawców na szczęście już dawno minęły. Dziś poza bankiem pożyczymy nie tylko szybko i wygodnie, ale też bezpiecznie i, co najważniejsze tanio.

Szybka gotówka, która się opłaca

Jednym z powodów, dla których coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z oferty firm z sektora pozabankowego jest szybkość, z jaką pieniądze trafiają na konto klienta. Świadczy o tym popularność pożyczek na dowód. Jak sama nazwa wskazuje, do otrzymania finansowania potrzebne są tylko dane znajdujące się w dowodzie osobistym. Pożyczkodawcy nie wymagają zaś przedstawiania zaświadczeń o dochodach oraz zabezpieczeń.

Niskie wymagania oraz ograniczone do minimum formalności nie byłyby jednak wystarczającym powodem do tego, by pożyczka na dowód zainteresowała świadomego i znajdującego się w dobrej sytuacji finansowej klienta. Dla wzrostu popularności tego typu produktów finansowych dużo ważniejsze okazały się niskie koszty. W niektórych przypadkach, w ramach promocji skierowanej do nowych klientów, pożyczkodawca może nawet zrezygnować z naliczania jakichkolwiek opłat.

Gdzie skorzystać z pożyczki?

Oczywiście nie wszystkie oferty firm z sektora pozabankowego są tak korzystne. Choć lichwa w branży pożyczkowej jest dziś rzadkością, nadal działają firmy, które żerując na pośpiechu i niewiedzy klientów, naliczają bardzo wysokie opłaty. Jak uniknąć uniknąć niepotrzebnych wydatków? Jak uzyskać szybką gotówkę, nie narażając się przy tym na duże koszty, a najlepiej – oddając tylko tyle, ile pożyczyliśmy?

Jak się okazuje, znalezienie atrakcyjnych ofert wcale nie jest trudne. Pomocne okażą się porównywarki takie jak Finbino. Dzięki nim w kilka minut zorientujemy się, jakie pożyczki oferują nam poszczególne firmy i wybierzemy tę, która najbardziej odpowiada nam pod względem wielkości opłat, długości okresu kredytowania oraz wymagań, a szybka gotówka nawet w kilkanaście minut trafi na nasze konto.

Wymagania przy pożyczce na dowód

Te ostatnie wbrew pozorom przy staraniach o szybką gotówkę są dość ważne. W sektorze pozabankowym pożyczkodawcy coraz częściej zwracają uwagę na zdolność kredytową swoich klientów, analizując między innymi wpływy na konto lub ich profile w BIK-u oraz biurach informacji gospodarczej takich jak InfoMonitor czy Krajowy Rejestr Długów. Oznacza to, że jeśli w przeszłości nie spłacaliśmy swoich zobowiązań na czas, pożyczka na dowód może nie zostać nam przyznana.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *