Mop elektryczny Karcher – jak szybko i skutecznie wyczyścić podłogi?

mop elektryczny

Odkurzanie i mycie podłóg zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Marzy Ci się połączenie tych dwóch czynności? Z mopem elektrycznym Karcher jest to możliwe! Poznaj zalety tego urządzenia i zobacz, jak zrewolucjonizuje sprzątanie w Twoim domu.

Mop elektryczny Karcher – klasyczne „2 w 1”

Odkurzając podłogę, a następnie myjąc ją tradycyjnym mopem, dwukrotnie sprzątasz tę samą powierzchnię. Używanie mopa elektrycznego Karcher pozwala Ci uniknąć tego procederu, ponieważ odkurzanie i mycie podłóg odbywają się jednocześnie.

Urządzenie dodatkowo suszy podłogę, dzięki czemu można użytkować ją po znacznie krótszym czasie niż w przypadku mycia zwykłym mopem.

Jak działa mop elektryczny Karcher?

W czasie używania mopa elektrycznego podłoga jest czyszczona przy użyciu dwóch obracających się z prędkością 500 obrotów na minutę padów wykonanych z mikrofibry. Są one nasączone czystą wodą, a także specjalistycznym środkiem do podłóg. Obydwa płyny mają swoje zbiorniki, z których są podawane do padów.

Brud znajdujący się na podłogach jest zmiękczany i rozdrabniany na mniejsze cząstki, po czym zostaje zasysane do zbiornika na zanieczyszczenia. Pamiętaj o tym, że aby czyszczenie twoich podłóg przebiegało skutecznie i bezpiecznie dla powierzchni, warto wybrać środek przeznaczony do konkretnego typu podłogi – np. do kamienia, drewna, paneli czy płytek ceramicznych.

Ciesz się praktycznością urządzenia

Mop elektryczny Karcher posiada ruchomą głowicę, dzięki której bez problemów wyczyścisz podłogę w trudno dostępnych miejscach, a także ominiesz przeszkody w formie mebli czy innych elementów znajdujących się na podłodze.

Jak zadbać o mop elektryczny?

Mop elektryczny karcher to urządzenie nie tylko praktyczne, ale również bardzo łatwe w utrzymaniu. Jego konstrukcja nie jest bowiem w żadnym stopniu skomplikowana. Wspomniane pady można z łatwością odpiąć i wyprać w pralce, natomiast zbiornik na zanieczyszczenie wystarczy wyjąć i umyć ręcznie lub w zmywarce z naczyniami.

Mop elektryczny Karcher – dlaczego warto z niego korzystać?

Korzystanie z mopa elektrycznego to oszczędność przede wszystkim czasu. Jeśli tę samą powierzchnię wystarczy przejechać raz, oznacza to, że sprzątanie zajmuje dwukrotnie mniej czasu. Z kolei funkcja suszenia powoduje, że chodząc po podłodze bezpośrednio po czyszczeniu, nie pozostawisz na niej żadnych śladów.

Zobacz, jakie inne korzyści niesie ze sobą to urządzenie:

  • Pod wpływem obrotów pady same przesuwają się po podłodze. Jest to znaczne ułatwienie dla osób starszych oraz cierpiących na problemy z plecami.
  • Jednoczesne mycie i odkurzanie pozwala uniknąć nanoszenia zanieczyszczeń pomiędzy odkurzaniem i myciem. Docenią to przede wszystkim osoby, które trzymają w domu zwierzęta.
  • Mop elektryczny to oszczędność wody. Pady z mikrofibry nasiąkają wodą w znacznie mniejszym stopniu niż tradycyjne mopy. Ponadto urządzenie jest bardzo wydajne, dzięki czemu nie wymaga użycia dużej ilości wody.

Gdzie kupić elektryczny mop Karcher?

Jak każdy sprzęt marki Karcher, także elektryczny mop najłatwiej dostać u autoryzowanych dystrybutorów. Jednym z nich wrocławski sklep https://www.asc-pro.pl/.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Mop elektryczny Karcher – jak szybko i skutecznie wyczyścić podłogi?

  1. daria pisze:

    Wypróbuję tego mopa 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger