Mobilna myjnia parowa – pomysł na dochodowy biznes

myjnia parowa biznes

Zarabiać miliony – to marzenie każdego z nas. Niestety, jest ono bardzo trudne do spełnienia, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by mieć własny, dochodowy biznes. Mobilna myjnia parowa to jeden z nich.

Być jak Bill Gates

Wszyscy chcielibyśmy zarabiać dużo pieniędzy, a jednocześnie nie musieć zbyt wiele pracować. A jeżeli już byśmy pracowali, to mało i robiąc to, co lubimy.

Niestety, niewielu z nas może prowadzić takie życie.

Większość ludzi musi chodzić do pracy i zarabiać tyle, ile jest im skłonny zapłacić przełożony. Spora część z nas nie lubi swojej pracy, jednak perspektywa bezrobocia sprawia, że zaciskamy zęby i godzimy się z tym, co robimy.

Jednak wcale nie musimy prowadzić takiego życia. Jedyne, co trzeba zrobić, to powiedzieć sobie „dość” i samemu chwycić byka za rogi. Jeżeli szukasz pomysłu na dochodowy biznes, a przy tym lubisz pracę w terenie, mobilna myjnia parowa to rozwiązanie skrojone pod ciebie.

Mobilna myjnia parowa – co to jest?

Być może widziałeś kiedyś telezakupy, gdzie reklamowano urządzenie przypominające odkurzacz, jednak zamiast wciągać brud, usuwało ono plamy przy użyciu pary.

Właśnie tak, w dużym skrócie, działa myjnia parowa. Para to zdaniem wielu technologia przyszłości, szczególnie w dziedzinie sprzątania. Przy jej wykorzystaniu można umyć praktycznie każdą powierzchnię.

Mobilna myjnia parowa ma jeszcze tę zaletę, że to ty dojeżdżasz do klienta, dzięki czemu możesz świadczyć swoje usługi praktycznie w każdym miejscu. Tutaj dowiesz się więcej, jak krok po kroku założyć działalność i przygotować biznesplan dla swojej mobilnej myjni parowej.

Pamiętaj, dobry biznesplan to połowa sukcesu w każdej branży.

Czy myjnia parowa „robi” pieniądze”?

W tytule powiedzieliśmy, że mobilna myjnia parowa to dochodowy pomysł na biznes. Słowa te podtrzymujemy. Nie tylko dlatego, że myjnię parową o wiele łatwiej otworzyć niż klasyczną myjnię wodną.

Tutaj mamy również o wiele szersze pole działania. Mobilna myjnia parowa (https://gtlux.pl/), jak wspomnieliśmy wcześniej, jeździ do klienta, nie zaś klient do niej.

To daje przewagę nad biznesami oferującymi stacjonarne mycie.

A co taka myjnia parowa może umyć?

Wymieńmy tylko niektóre jej zastosowania.

Mycie i czyszczenie przestrzeni i pokoi hotelowych, czyszczenie i dezynfekcja kuchni restauracyjnych, czyszczenie i dezynfekcja sprzętu w klubach fitness i siłowniach, czyszczenie elewacji, pomników, ławek, wiat przystankowych czy czyszczenie pojazdów z dojazdem do klienta.

Oczywiście myjnia parowa poradzi sobie z większą ilością przestrzeni, my wymieniliśmy tylko część z nich. Właśnie uniwersalność sprawia, że mobilna myjnia parowa to pomysł na dochodowy biznes. Im większą mamy siatkę potencjalnych klientów, tym większa szansa, że któryś z nich zostanie naszym klientem.

pozycjonowanie stron w projekt marketing

2 komentarze - Mobilna myjnia parowa – pomysł na dochodowy biznes

  1. Tomasz pisze:

    Tak naprawdę to wszystko można umyć myjnią parową ważne tylko żeby kupić i sprawdzonego dostawcy. Ja niestety raz się naciąłem i kupiłem myjnie w jednej z większych firm prowadzących sprzedaż. Niestety maszyna okazała się wadliwa. Na szczęście z pomocą przyszła mi firma z Warszawy Parosystem.

  2. Robert pisze:

    Parownice to bardzo dobry sprzęt. Mycie parowe jest skuteczne, szybkie oraz ekologiczne, a to jest bardzo modne w ostatnim czasie.

    Profesjonalne parownice do czyszczenia można zamówić tutaj – https://doporzadku.pl/k/parownice/

    W 2020 są bardzo dobre ceny zakupu myjek parowych zarówno profesjonalnych, jak i przemysłowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *