Czy mapy Google mogą kłamać?

google car street view

Wyszukiwarka Google i jej aplikacja Google Maps to prawdziwa rewolucja. Nigdy wcześniej nie przypuszczano, że korzystanie z map będzie tak proste. Kiedy tylko potrzebujesz informacji o tym jak gdzieś dojechać, wystarczy że skorzystasz z pomocy wyszukiwarki. Dzięki niej dowiesz się, gdzie dokładnie znajduje się dana lokalizacja. Co więcej, w Google Maps bez problemu odnajdziesz też opinie o konkretnych firmach i świadczonych przez nie usługach. To wyjątkowe rozwiązanie nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla samego biznesu.

Jako przedsiębiorca z pewnością zadbasz o obecność swojej marki w sieci. Zatroszczysz się również o to, aby w Internecie bez problemu odszukiwano adres siedziby Twojej firmy. Dopóki w Google Maps będą pojawiały się pozytywne rekomendacje, będziesz kreował markę godną zaufania. Sytuacja zmieni się, gdy oprócz lokalizacji Google Maps będzie szybko wskazywało również na nieprzychylne publikacje internautów.

Jak usunąć opinie z Google Maps? Jeżeli podejmiesz się tego wyzwania samodzielne to czeka Cię sporo pracy. Nie masz tutaj gwarancji, że uda Ci się usunąć opinie z Google Maps trwale. Bez odpowiednich narzędzi, umiejętności oraz doświadczenia możesz nie poradzić sobie z niezadowoleniem klientów. Google Maps to jedna z ważniejszych aplikacji, z których wszyscy w większości korzystamy. To dlatego warto wiedzieć, jak usunąć opinie z Google Maps, kiedy nie są one przychylne dla marki. Taką wiedzę posiadają eksperci z Warsaw Media House.

Tutaj każdy doskonale wie, jak usunąć opinie z Google Maps i je monitorować w trosce o pozytywny e-wizerunek. Zamiast tracić czas, nerwy i pieniądze na to, aby samodzielnie walczyć z hejtem postaw na współpracę z WMH. Dzięki temu kwestia tego, jak usunąć opinie z Google Maps szybko przestanie być problematyczna. Dodatkowo zyskasz wsparcie specjalistów od marketingu szeptanego, monitoringu internetowego i kreacji e-wizerunku. Taka współpraca przynosi szybkie rezultaty i znacząco Ciebie odciąża. Możesz zająć się swoim biznesem, a Warsaw Media House zadba o to, aby jego e-wizerunek był zachowany na jak najlepszym poziomie.– www.wmh.agency

WMH sp. z o.o. sp.k, ul. Wrzesińska 12 lok 1, 03-713 Warszawa (Port Praski).
LinkedInFacebookInstagram

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Czy mapy Google mogą kłamać?

  1. Paulina2901 pisze:

    Prawda jest taka, że coraz częściej można spotkać się z firmami i agencjami, które oferują usługę opinii google, zarówno dla klientów – pozytywne, jak i dla konkurencji – negatywne. Cena takich usług waha się od 1zł – 10 zł. za opinię, w zależności o opinii dla klienta czy negatywa dla konkurencji. Ciężko z tym walczyć.
    Należy też wiedzieć, że opinie negatywne (niekiedy w ramach hejtu) motywują społeczność internetową i tutaj jest naprawdę ciężko wygrać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kontakt przez Facebook Messenger