Lotnisko Balice przyjazne biznesowi

together magazyn

Lotnisko w podkrakowskich Balicach jako jeden z najważniejszych portów lotniczych w Polsce jest odpowiednio przygotowany do obsługi klientów biznesowych. Mogą oni skorzystać z obsługi w nowoczesnym terminalu VIP, który dysponuje wygodnymi i komfortowymi pomieszczeniami oraz odpowiednio wyposażonymi salami konferencyjnymi. Do dyspozycji podróżnych, którzy przybywają na lotnisko Balice własnym samochodem przygotowano bezpieczne i komfortowe parkingi.

Dojazd na parkingi przy lotnisku w Balicach

Lotnisko Balice zlokalizowane jest w odległości 11 km na zachód od Krakowa. W pobliżu przebiegają bardzo ważne arterie komunikacyjne: autostrada A4 oraz droga ekspresowa S7 i droga krajowa 774. To znacznie ułatwia dojazd własnym samochodem i pozostawienie go na parkingu w Balicach.

Usługi VIP na lotnisku w Krakowie

Klienci biznesowi rozpoczynając swą podróż na lotnisku Kraków mogą liczyć na dedykowane dla nich usługi. Oprócz komfortowych warunków terminala lotniczego, do ich potrzeb dostosowano również dyskretną i wykwalifikowaną obsługę.

Z pewnością w ich gusta trafi również ciekawa oferta gastronomiczna. Do ich dyspozycji są również trzy sale konferencyjne, w których można poprowadzić spotkanie biznesowe czy też odprawę z pracownikami. Wyposażono je we wszelkie udogodnienia: wi-fi oraz nowoczesny sprzęt audio-video. Na spotkanie odbywające się w sali konferencyjnej można zamówić usługę cateringową.

Parking lotnisko Balice

Dla biznesmenów, którzy przyjadą własnym autem przygotowano komfortowe miejsca postojowe, które można zarezerwować na stronie https://www.parklot.pl/pl/parking-lotnisko/balice/ . Przy lotnisku w Krakowie mogą oni pozostawić swoje auto na jednym z parkingów długoterminowych (wielopoziomowym P1) oraz terenowych (P2/P3).

Znajdują się one w bezpośrednim sąsiedztwie terminala lotniczego. Dzięki automatycznemu systemowi poboru opłat korzystanie z nich jest maksymalnie ułatwione. Jeśli chcemy aby za usługę parkingową wystawiono nam fakturę, powinniśmy udać się do Biura Obsługi Klienta.

Sprawdź także:

  • https://togethermagazyn.pl/lotnisko-balice-drugi-najwazniejszy-port-lotniczy-polsce/
  • http://www.beautifulnight.pl/komfort-parkowania-przy-lotnisku-balice/

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Lotnisko Balice przyjazne biznesowi

  1. Janek pisze:

    Balice mają potencjał, aby stać się takie jak lotnisko Chopina w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *