Lody tajskie – Biznes skazany na sukces

lody z tajlandii

Lody tajskie to zupełna nowość w Polsce. Jest to idealny pomysł na biznes który przyniesie Ci zyski. Lody tajskie, jak sama nazwa wskazuje, pochodzą z Tajlandii, np. z wyspy Koh Phi Phi, gdzie tego typu deser serwowany jest przechodniom na ulicach. Powoli robi furorę także w Polsce, choć póki co, jest to dość egzotyczne danie. Wydaje się, że franczyza wypromuje te lody, które bez wątpienia należą do bardzo naturalnych wyrobów.

Możesz sam zrobić lody…
Ale czy słyszałeś o lodach tajskich?

Lody tajskie przyrządza się z ulubionymi dodatkami, wybieranymi przez samych klientów. Można stworzyć niepowtarzalny smak, ponieważ klient ma do dyspozycji zarówno bardziej tradycyjne składniki, jak czekoladę, orzechy czy owoce, ale także całą masę innych delicji. Ruloniki (bo taki mają kształt) podbijają polski rynek, ponieważ mało kto potrafi przejść obojętnie i nie skusić się na deser o tak oryginalnej nazwie, jak „lody tajskie”, których receptura pochodzi prosto z drugiego końca naszego globu.

malinowe lody rolls

Sieć franczyzowa lody rolls

Największa sieć franczyzowa „lody rolls” pragnie zaprosić państwa do współpracy. Oferujemy najlepsze warunki finansowe. Ten biznes może być bardzo zyskowny. Powiemy Ci jak na nim zarabiać, mało tego wszystkiego Cię nauczymy.

W ofercie posiadamy maszyny do lodów tajskich, przyczepy gastronomiczne do lodów tajskich oraz inny sprzęt. Maszyny do lodów tajskich są produkowane przez naszą firmę, więcej można zobaczyć na http://www.maszynylody.pl czekają tam na Państwa atrakcyjne oferty.

Lody rolls to nazwa oraz pomysł zastrzeżony w urzędzie patentowym masz gwarancję oryginalności produktu oraz wysokiej jakości smaku. Franczyza na lody tajskie to nic innego jak pełna pomoc z naszej strony. Zapewniamy szkolenia produktowe marketingowe i inne. Więcej na http://www.lodyrolls.pl. Koszt inwestycji od 30 000 zł – zwrot kosztów zaledwie w 3 m-c.

Dołącz do nas. Zostań rekinem biznesu!

Kontakt

Biznes Group Łukasz Przygoda
tel: 505 593 105
e-mail: kontakt@lodyrolls.pl
http://www.lodyrolls.pl

Lody tajskie – Biznes skazany na sukces
4.8 (95.56%) 9 votes

pozycjonowanie stron w projekt marketing

1 komentarz - Lody tajskie – Biznes skazany na sukces

  1. Marta napisał(a):

    Fajny pomysł na biznes lody idealny na dni upalne i nie tylko. Franczyza na lody to bezpieczny biznes pod znanym logiem. Biznes lody to przypuszczalnie biznes dla wszystkich. Lody tajskie to zupełna nowość na runku polskim i z powodzeniem można odnieść sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kontakt przez Facebook Messenger