Litery ze styroduru – nowa forma reklamy

litery ze styroduru

Powiedzenie, że reklama jest „dźwignią handlu” nie wzięło się z przypadku i nie bez powodu powtarzane jest przez wielu ekspertów z zakresu marketingu i reklamy.

Odpowiednio dopasowana do profilu prowadzonej działalności gospodarczej kampania reklamowa, budowana w sposób świadomy i konsekwentny rozpoznawalność marki na rynku oraz pozytywne skojarzenia z nią wśród końcowych odbiorców oferowanych towarów i usług bez wątpienia przyczyniają się do wzrostu zainteresowania prowadzoną działalnością gospodarczą oraz zwiększenia uzyskiwanych z tego tytułu przychodów.

Nie może więc dziwić, że przeważająca część przedsiębiorców nie rezygnuje z działalności reklamowej, starając się znaleźć odpowiednie jej formy, które równoważyć będą stosunkowo niskie koszty przeprowadzenia działań reklamowych z ich wysoką skutecznością, pozwalającą na uzyskanie wzrostu produkcji lub sprzedaży.

Nowe formy reklamy

Potrzeby przedsiębiorców zdają się też coraz lepiej rozumieć podmioty specjalizujące się w wykonywaniu materiałów reklamowych, które poszerzają systematycznie swoją ofertę o te formy reklamy, które w danym czasie zyskują na popularności i znajdują się w orbicie zainteresowań znacznej grupy odbiorców.

Nie inaczej jest też z literami ze styroduru, które zaczęły być od pewnego czasu coraz częściej wybierane przez podmioty gospodarcze – jako tania i atrakcyjna alternatywa wobec innych materiałów reklamowych stosowanych przez przedsiębiorców do oznaczenia miejsca prowadzonej działalności gospodarczej lub zwrócenia uwagi odbiorców na oferowane towary i usługi. Warto więc poświęcić chwilę uwagi i wyjaśnić, skąd bierze się popularność tego środka przekazu reklamowego.

Litery ze styroduru pozostają formą reklamy stosunkowo tanią i nie wymagającą wykonywania skomplikowanych projektów graficznych, które „przelewane” są następnie na wybrany nośnik reklamy. Decydują się na nią przede wszystkie te podmioty, które stawiają na prosty i czytelny dla klienta przekaz, doceniając też te walory reklamy, które związane są z wysoką estetyką wykonania oraz wyglądem dostosowanym do miejsca, w którym reklama ma być eksponowana.

Jak wycinane są litery ze styroduru?

Litery ze styroduru wycinane są laserowo przy wykorzystaniu specjalnie do tego przeznaczonych maszyn – zgodnie z przedstawionym projektem. Wysoka precyzja używanego sprzętu pozwala przy tym odwzorować nawet najbardziej skomplikowane wzory, dzięki czemu brak jest jakichkolwiek ograniczeń przy doborze czcionek i znaków graficznych.

Wycięte w ten sposób litery podlegają następnie procesowi lakierowania zgodnie z życzeniem klienta – na dowolne kolory mieszczące się w oferowanej gamie barw. Chcąc uzyskać efekt przestrzennych liter 3d możliwe jest też wykonanie poszczególnych elementów reklamy na styrodurze różnej grubości.

Tak przygotowana reklama umieszczana jest następnie na specjalnych nośnikach reklamy – stelażach wykonanych z metali lub tworzyw sztucznych. Duża odporność styroduru na działanie czynników zewnętrznych sprawia, że jest to forma reklamy polecana zarówno do zastosowań zewnętrznych, jak też jako forma reklamy stosowana wewnątrz budynków.

Więcej informacji na www.kasetony-reklamowe.com

pozycjonowanie stron w projekt marketing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *